11 tajných strachov chlapa, o ktorých sa nehovorí

Odhalili sme ich najtemnejšie tajomstvá!

Zdroj: giphy.com (http://gph.is/2aq3aN1)

Počkaj, počkaj, čo to vlastne trepem? Chlapi predsa strach nemajú! Ha, aaale nebojte. Majú a to hneď niekoľko. Pavúky a hady to síce nie sú, sú to celkom obyčajné veci.

1. Strach z toho, ako vyzerá ich telo

Milé dámy, nie len vy sa celý život snažíte a túžite po ideálnej figúre. Už je to raz tak. I chlapi si potrpia na tom, ako vyzerajú. Večerné dumky o tom, že by to chcelo väčší bicák a kocky na bruchu patria k dennej rutine. No hoci sú muži z Marsu a ženy z Venuše, problém máme rovnaký. Dokopať sa do posilky je tá najväčšia prekážka v cesta za našim dokonalým telom. Nevadí, zajtra už určite…

pexels.com (https://www.pexels.com/photo/black-and-white-man-young-lonely-48566/)

2. Prievan v peňaženke

Nakoľko sú (tí slušní) chlapci vychovaní ako budúci živitelia rodiny, tak peniaze ani omylom neberú na ľahkú váhu. Nechať zaplatiť frajerku? Ani omylom! To radšej budem tri dni na rožkoch. Napriek tomu, že je „pokroková doba“ a slušných chlapcov čím ďalej tým viac ubúda, ešte stále ich je dosť. No nebojte, chlapi, pre ženy je aj tak omnoho dôležitejšia vaša pozornosť, city a také tie ostatné veci. Občas tú kofolu môže zobrať v pohode i ona.

giphy.com (http://gph.is/2aq3aN1)

3. Výška

Ajajajajáj, toto je veľmi citlivá téma. Nízki chlapi to majú v živote naozaj ťažké, nakoľko mužský ideál by mal byť rozhodne vysoký. Ešte stále sú však na svete ženy, ktoré sa pozerajú na veľkosť srdca a nie postavy. Áno, srdca ako srdca, vy perverzáci!

4. Potenciálna hrozba v „inom“

Je všeobecne známe, že ženy sú omnoho domýšľavejšie ako muži, no to neznamená, že muži nežiarlia. Len o tom menej rozprávajú, drahé dámy… No môžete si byť isté, že ak mu poviete, že dnes idete na víno s tým kamarátom, s ktorým sa vždy toľko nasmejete, nebude mu všetko jedno. A prečo? No pretože všetky superschopnosti vášho kamaráta porovnáva so sebou. A čo robiť? Vychváliť ho do nebies a ubezpečiť, že lepší ako on nie je nikto. Spokojnosť zaručená, problém eliminovaný.

giphy.com (http://gph.is/2cZXdGJ)

5. Málo skúseností

Snaží sa vyzerať sebaisto, no v skutočnosti toho o vzťahoch a veciach obdobných moc nevie. No preukázať strach by bola slabosť a mohlo by to značne ohroziť jeho nedotknuteľné mužské ego. Takže ak sa bojí urobiť prvý krok, nie je to o tom, že nemá záujem. On sa len bojí rovnako ako vy.

6. Chlpy

Tak toto je večný komplex. Ak má chlpov málo, má pocit, že nevyzerá dostatočne chlapsky. Ak má chlpov príliš, cíti sa ako medveď. A vlasy? Ak začne plešatieť, len mu to, prosím, nehovorte. Je to preňho jedno z najväčších utrpení.

pexels.com (https://www.pexels.com/photo/men-s-black-coat-with-white-polo-shirt-213117/)

7. Diéta

To, že je jeho priateľka na diéte počuje minimálne raz do týždňa. Avšak to, keby povedal, že je na diéte on, znelo by to trochu čudne, však? No nenechajte sa zmiasť, chlapi sa taktiež o svoje telo starajú potravinami, ktoré konzumujú. No čo, aj oni chcú byť pekní a zdraví!

depositphotos.com (https://ru.depositphotos.com/30020603/stock-photo-young-man-eating-a-healthy.html?utm_source=Adme&utm_medium=freesub&utm_campaign=RU-brand)

8. Vzťah s ich priateľkou

Jasné, chlapi sú alfa samci. Ich nezaujímajú veci ako sú city a vzťahy a trable vo vzťahu. Nééé, vôbec. Jasné, že áno. No nikdy o tom nehovoria. Kým ženy sa sťažujú na všemožných fórach a prosia o radu ako si vzťah zachrániť, muži sa uzatvárajú do seba, prípadne o tom povedia pri pive kamarátovi na najtmavšom mieste v nenápadnej uličke a aj to veľmi, veľmi potichu.

giphy.com (http://gph.is/2bfkn6g)

9. Koľko partnerov malo ich dievča predtým 

Tak toto je pre nich veľmi chúlostivá téma. Čo ak budú mať menej skúseností ako tí predtým? Tu znova prichádza spomínané porovnávanie sa a ohrozenie ega. Všetko, čo treba urobiť je len ho ubezpečiť, že čo bolo, bolo. A že je úžasný, samozrejme!

10. Dávať najavo emócie?

„Si chlap, bojovník, neplač!“ povedali. A on ešte ako chlapec poslúchol. A tak potláča svoje emócie dodnes. Bojuje s nimi vo svojom vnútri a každý prejav toho, ako sa cíti, berie ako slabosť. A on si predsa nemôže dovoliť byť slabým, on je alfa.

giphy.com (http://gph.is/2bfkn6g)

11. Strach zo sebestačných žien

„Ako jej mám poskytnúť pocit tepla a bezpečia, keď si na to vystačí sama?! Aká je potom moja funkcia? Som jej vlastne na niečo dobrý?“ Tak toto sa sám seba pýta každý normálny chlap, ktorý sa stretne s takýmto dievčaťom. A my sa mu nečudujeme, dnešná emancipácia je niekedy už naozaj strašidelná. Brrr.

deviantart.com (https://www.deviantart.com/morelikethis/collections/79565639?view_mode=2)

Titulná fotka: pexels.com

Páčil sa ti tento článok? Mal by si aj ty chuť písať o mnohých zaujímavých témach? Budeme radi ak doplníš náš kolektív. Dozvedieť sa viac!
Reagujte!
Grr Grr
1
Grr
Fuuj Fuuj
10
Fuuj
Fňuk Fňuk
5
Fňuk
Jeej Jeej
13
Jeej
Uups Uups
7
Uups
Haha Haha
50
Haha
Woow Woow
15
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Najhoršie zážitky Slovákov, ktoré sa im stihli prihodiť v piatok, trinásteho

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME