11 typov ľudí, ktorých stretnete v každom obchoďáku

Na týchto ľudí narazíš pri každej návšteve obchoďáku, patríš aj ty do nejakej kategórie?

Vsadíme sa, že pri stretnutí sa s určitými ľuďmi v nákupnom centre ti už neraz stúpal tlak a len tak-tak si udržal nervy na uzde. No nie všetci patria medzi takýchto hráčov na nervy a nájdu sa samozrejme aj neškodní nakupujúci. Nájdeš sa aj ty v niektorej z 11 kategórií nižšie? 

1. Osamelý tínedžer

hotflick.net (http://www.hotflick.net/flicks/2009_Mall_Girls/009MGL_Anna_Karczmarczyk_002.jpg)

Tínedžer, ktorého rodičia vytiahli z domu nakupovať, aby robil aj niečo iné, okrem ležania v posteli. Namiesto toho sedí na lavičke, pozerá sa do svojho mobilu a hovorí si: „Nikto ma nechápe lepšie ako ty.“

2. Tí najväčší zaľúbenci

pexels.com (https://static.pexels.com/photos/18397/pexels-photo.jpg)

Týmto ľuďom to očividne vo vzťahu klape, no bohužiaľ si vybrali ukázať ich „krásne precítený“ vzťah na verejnosti. Zvyčajne ich môžeš vidieť sedieť na lavičke počas toho, ako sa oblizujú a toto verejné prejavovanie emócií netrvá len chvíľu. Ak by si ich stretol behom tvojej návštevy tohto centra niekoľkokrát, vsadíme sa, že ich činnosť by sa vôbec nezmenila.

3. Oddiel otravných detí

metrouk2.com (https://metrouk2.files.wordpress.com/2015/04/ad_167358352.jpg?w=748&h=498&crop=1)

Táto jednotka detí, ktoré utekajú, skáču, kričia a závodia s nákupnými vozíkmi je úplná topka. K týmto deťom sa samozrejme pridajú ešte aj naštvané a unavené matky, ktoré ich neustále upozorňujú. Niet nad to, keď ťa bolí hlava, máš toho dosť a tieto deti ti tento, už aj bez toho na ch*ja deň, ešte viac „spestria“.

4. Akcioví maniaci

buenosairesherald.com (http://www.buenosairesherald.com/files/imagenes/2010/34905_shopping.jpg)

Dokážu nájsť každú zľavnenú vec, ktorú následne aj väčšinou kúpia. Je im jedno, že pri pokladni budú stáť aj hodinu, im sa to proste oplatí!

5. Tí, čo „nakupujú“ len očami

blog.swellrewards.com (http://blog.swellrewards.com/wp-content/uploads/2017/05/Window-Shoppers.jpg)

Ešteže pozeranie sa na veci je zadarmo, inak by takíto ľudia do obchodov ani nevkročili. S týmto bodom sa však občas vieme stotožniť všetci, keď nám stačí na určitých veciach vidieť cenovku a tým náš nákup definitívne končí.

6. Otravný predavač

c8.alamy.com (http://c8.alamy.com/comp/FJ64H1/friendly-vehicle-dealer-selling-new-car-to-young-couple-in-showroom-FJ64H1.jpg)

Títo predavači vás akýmsi spôsobom nútia kúpiť si veci, ktoré vám sú totálne k ničomu a nikdy ich nevyužijete. Nie všetci však dokážeme takéhoto človeka poslať kadeľahšie. Budú ťa prenasledovať, pýtať sa, či nechceš s niečím poradiť a básniť o všetkých „zaujímavých“ veciach, ktoré majú v ponuke.

7. Stalkeri

bro4u.com (https://bro4u.com/blog/wp-content/uploads/2015/10/starring.jpg)

Títo ľudia sú naozaj zúfalí a do obchoďákov chodia buď sami alebo s kamarátmi preto, aby mohli sledovať ľudí, ktorí sa im páčia, prenasledovať ich a prípadne zbierať odvahu na to, aby danú osobu oslovili. Väčšinou to u nič však zostane len u trápnych rečiach s kamarátom o tom, ako by danú babu je*ali. 🙂

8. Muži na misii

ak5.picdn.net (https://ak5.picdn.net/shutterstock/videos/16848385/thumb/9.jpg)

Títo muži sú uponáhľaní a čo najskôr potrebujú zohnať to, čo mali kúpiť už dávno. Napríklad také sako hodinku pred zatvorením celého obchoďáku. Nemajú už veľa času a je to na nich vidieť.

9. Tulák

a4,picdn.net (https://ak4.picdn.net/shutterstock/videos/26031434/thumb/7.jpg?i10c=img.resize(height:160)

Ľudia, ktorí sú ako stratení vo svojich myšlienkach, idú si proste svoje, usmievajú sa a hlavne sa postavia tam, kde všetkým len zavadzajú.

10. Vozík im je málo

flyingnotscreaming.files.wordpress.com (https://flyingnotscreaming.files.wordpress.com/2012/09/fo-extf-caswells-cart-608.jpg?w=608)

Keď im nahliadneš do ich nákupného vozíka, tak máš pocit, akoby sa pripravovali na nejakú apokalypsu.

11. Znudený frajer

weeklysauce.com (https://weeklysauce.com/wp-content/uploads/2015/01/man-with-shopping-bag-bored-while-woman-searches-clothes-rack.jpg)

S týmto sa stotožnil už určite každý, kto bol niekedy nakupovať s frajerkou. Jasné, že nakupovanie celkovo nemusí byť zas taká nuda, no keď sa vaša priateľka nevie hodinu rozhodnúť medzi tromi vecami a každú si aspoň dvakrát vyskúša, tak je po zábave. A ty dobre vieš, že nadišiel najvyšší čas na tú peknú lavičku, ktorá na teba čaká pred obchodom.

Titulná fotka: pexels.com
Zdroj: sarcasm.co 

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
2
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
44
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Nový revolučný spôsob využitia kondómu je úplná šialenosť

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME