11 typov neprehliadnuteľných ľudí, ktorých stretneš na každom plese

Začiatok každého roka sa nesie v znamení kultivovanej zábavy. Šaty a ani oblek však nezakryjú, kým v skutočnosti si…

Plesová sezóna sa už oficiálne otvorila a nejaké tie plesy už stihli aj prebehnúť. Aj keď poznáme plesy od výmyslu sveta, ako napríklad motorkárske, požiarnícke, či teplákové, nič sa nemení na tom, že sú isté typy ľudí, ktoré môžeme nájsť snáď na každom plese. Teda okrem DJ-a, kapely a čašníkov.

Na plese je minimálne jedna dáma, ktorá tam šla s nevhodným partnerom. Buď nevie absolútne vôbec tancovať a to, že jej stúpa na špičky, je snáď najmenší problém. Horšie je, že sa potí ako prasa a myslí si, že tancovať vie.

Nervózne a zahanbujúco sa usmieva a už len hádže jednu vodku za druhou, pretože etiketa vraví odísť domov s partnerom, s ktorým prišla a to triezva nezvládne. Alebo je to človek, ktorý sa jej absolútne nevenuje a tak večer, za ktorý vyhodila vyše 100 eur, pretože šaty, topánky a iné veci aj niečo stoja, definitívne naberá veľmi depresívny spád.

https://giphy.com/gifs/nba-fan-xULW8O9htvh6cZGyPu

Alebo sa môže stať, že si si na ples pozval to najkrajšie, čo chodí po tejto planéte, Niki. Tancovať s tebou určite nebude, možno len chvíľu a kuracie s broskyňou na ňu veru dojem neurobí. Vlastne prišla len preto, aby sa mohla pochváliť šatami a urobiť si pár fotiek na sociálnu sieť.

Ak sa na plese neobjaví nik, kto by zaujal jej pozorné očko, si práve ty jej hlavný fotograf, ale na fotkách zaručene nebudeš, zabudni. No a potom sa ospravedlní a ide radšej domov. (Rozumej, za tým najschopnejším kandidátom, ktorý jej zložil poklonu, ako úžasne dnes vyzerá.)

https://giphy.com/gifs/kylie-jenner-make-up-thekyliejenner-Dv6n6buEKbFwk

Na každý ples vždy príde aspoň jeden človek iba kvôli tombole. Nakúpi si 200 lístkov, lebo nutne potrebuje nový televízor alebo živé prasiatko a vlečku hnoja, no čuduj sa svete, nikdy nič nevyhrá.

Ale to napätie pri vyvolávaní každého čísla mu skoro privodilo infarkt. Samozrejme, že to bolo vopred dohodnuté. To snáď ani nie je možné, že nevyhral práve on a týmto frflaním otravuje každého po zvyšok večera.

memehub.sk
(https://upload.emefka.sk/posts/81/71/48171.png)

Potom sú tu ešte rodičia, ktorí mohli konečne odložiť deti a vyraziť si. Mamičky každú minútu kontrolujú telefóny a oteckovia, keďže „môžu“, potajme pijú vonku pri cigaretke. Tieto páry sa veľmi dobre bavia, veď v živote rodiča je už len veľmi málo času na zábavu.

„Najvhodnejšia“ konverzačná téma pre takýchto ľudí jednoznačne začína otázkou, kde sú detičky. No, ak ich nevidíš priviazané pod stolom, budú logicky so starými rodičmi a nepýtaj sa už viac na sprostosti.

giphy.com (https://giphy.com/gifs/never-should-yorkers-GpFxyI3AIk8es)

Jeden upotený starší pánko, ktorý sa mení na parketového leva sa rozhodol, že na tomto plese vytancuje každú jednu žienku. Jemu nikto nedokáže povedať nie, lebo udierať ľudí hlava-nehlava je ešte stále trestné. A tak ťa už ťahá na parket v rytme Helenky Vondráčkovej a ty len môžeš dúfať, že si čím skôr vyberie novú obeť.

https://giphy.com/gifs/uwbadgers-dance-happy-3o7526LB3LaKCGLkbu

Ak nemáš partnera, nevadí. Na ples sa môžeš dostať aj s partiou. Je to to isté ako keby ste boli v bare, len máte na sebe pekné šaty a mužská časť obleky a bavíte sa kultivovanejšie. Žiadne grcky na záchode pred polnocou, či tancovanie na stole. Dobre však treba zvážiť, či je dobré ísť na ples len so samými babami.

Ono je to strašne hrdinské tancovať na slaďák všetky spolu a myslieť si, ako si samé vystačíte a ako vám je super, ale skôr či neskôr to jedna mierne podgurážená z vás nevydrží a bude plakať pri stole, že je sama a nikto ju nechce.

giphy.com (https://giphy.com/gifs/a24-lady-bird-3ohs7TuZVQSMmQ2z4c)

Plesová kráľovná má so sebou toho najkrajšieho muža a zároveň aj najlepšieho tanečníka. Má nádherné šaty, dokonalý make-up a ešte aj papá tak, že jej nikdy nič z úst nevypadne, ani do seba neťahá rezance zo slepačej polievky. Krásne vonia, vôbec sa nepotí a prišla ukázať svoju noblesu, štýl a šarm. Dokonca vydrží celý večer v opätkoch a to už je čo povedať. Je to nadčlovek.

mydresshaven/instagram.com (https://www.instagram.com/p/6IR1YbQxjH/?tagged=promcouples)

Je úplne jedno akého pohlavia je táto osoba. (Je to žena) a vadí jej výber jedla, osvetlenie, kapela a aj výzdoba. Čo ju najviac vytáča je to, aké katastrofálne šaty si boli schopné poniektoré dámy na seba navliecť. Komentuje vizáž, pánske ponožky a aj zle padnúce obleky.

Nepáči sa jej kde sedí a ani to, že na stole je málo zákuskov. Hudba je príliš hlasná a toalety ďaleko. Perfektne sa baví na tanečných kreáciách ľudí, ktorí sa môžu baviť len raz do roka a táto stelesnená dokonalosť si zaslúži len to, aby na ňu „omylom“ vyliali polievku.

giphy.com (https://giphy.com/gifs/rupaulsdragrace-rupauls-drag-race-04×11-3o85xGZc34mfhlRnuo)

Módna katastrofa je osoba, ktorej je úplne jedno, že na ňu celá sála zazerá. Je tak nejako hlúpučko naivná a myslí si, že je to preto, že jej to sekne. Je to spravidla tá najmilšia osoba, ktorá sa prišla len zabaviť, no, žiaľ, o nejakej etike nevie ani mäkké f.

Má na sebe šaty, ktoré nie sú vhodné k jej postave, strašidelné topánky, šperkov toľko, že snáď vykúpila celú bižu a make-up, ktorý sa pokúšala naniesť doma sama, asi pri svetle petrolejky. Aspoň že ten za hodinu celý zmizne.

giphy.com (https://giphy.com/gifs/et-dressed-up-the-extra-terrestrial-12fcg1WrcQpXdS)

Snáď neexistuje ples bez človeka, ktorý to riadne preženie s alkoholom. Pokiaľ je neškodný, budiš. Nech si tancuje, objíma a bozkáva všetkých dookola. Jeho žena sa síce bude hanbiť na sto rokov, ale každé haló trvá len tri dni. Horšie by bolo, ak by sa chcel hádať, alebo by vyvolával za každú cenu nejakú potýčku.

memehub.sk (https://upload.emefka.sk/posts/97/47/59747.png)

A na záver – minimálne jeden tanečný pár ani nestíha jesť, pretože vkuse tancujú. Bohvie, ako to vyzerá u nich v domácnosti, či nemajú internet alebo nepočúvajú rádio, ale sú nadšení z každej skladby a mrzí ich každá menšia prestávočka. Domov idú spravidla už bosí, o 5 kíl ľahší a so zodratými topánkami. Zajtra sa, zrejme, ani nepostavia, ale o to predsa išlo. Zabaviť sa.


Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
1
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
2
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
5
Haha
Woow Woow
1
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Nepríjemné situácie, v ktorých sa nájdu všetky ženy s väčším poprsím

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME