Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Nedeľa 5.2.2023
sk
Agáta
cz
Dobromila

Použitie vianočného darčeka mohlo skončiť katastrofou. Ako uvádza portál Unilad, svoje o tom vie aj Nissa-Lynn Parson z amerického Texasu. Tá sa na sociálnych sieťach pochválila historkou, ktorá sa odohrala minulé Vianoce. Jej vtedy 12-ročný syn Cayden si pod stromček želal trochu zvláštny, ale vlastne úplne banálny darček – lupu.

Rodičia si mysleli, že ich syn ju chce použiť pri čítaní, keďže je vášnivý knihomoľ. V skutočnosti sa ale v Caydenovi prebudila vášeň pre vedu a lupu potreboval na svoj vedecký experiment.

Vianočné ráno s požiarom!

„Mysleli sme si, že to chce na čítanie, lenže namiesto toho sa pokúsil pomocou lupy založiť oheň! napísala Parson na Facebooku. Dodala, že Cayden a jeho dvaja bratia sa pred domom pokúsili podpáliť staré noviny. To sa im aj podarilo a zdá sa, že požiar sa im (kvôli silnejšiemu vetru) veľmi rýchlo vymkol spod kontroly. Preskočil totiž na trávnik a oheň zachvátil aj vianočné ozdoby.

Christmas Day was memorable to say the least!?My twelve year old son Cayden, who is an avid reader, an honor student,…

Posted by Nissa-Lynn Parson on Thursday, December 26, 2019

Cayden a jeho bratia vtrhli do domu s plačom a na požiar upozornili rodičov. Následne celá rodina vybehla von a dala sa do hasenia. Škody boli aj tak dosť značné. Zhorel im totiž celý trávnik, ktorý si pred domom pestovali. Napokon sa im oheň podarilo uhasiť silným prúdom vody z hadíc.

„To bol pohľad! Skupina ľudí behá v pyžamách okolo trávnika ako splašená a snaží sa uhasiť oheň! dodala Parson. Našťastie sa ale oheň podarilo uhasiť predtým, než by stihol napáchať väčšie škody. A ako môžeš vidieť aj na priloženej fotke, Caydenov útrpný výraz rozhodne hovorí, že si svoj prehrešok veľmi dobre uvedomuje.

Nissa-Lynn uviedla, že v konečnom dôsledku nešlo o žiadnu katastrofu a trávnik už stihla oželieť. „Rozhodne to ale boli Vianoce, ktoré si človek zapamätá,“ poznamenala a rodičom odporučila, aby svojim deťom v žiadnom prípade nekupovali na Vianoce lupu.

Posted by Nissa-Lynn Parson on Thursday, December 26, 2019


Ako hodnotíš tento článok?

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem najmä o filmoch a seriáloch, ale cudzie mi nie sú ani články z oblasti krimi, záhad, umenia, vedy, zaujímavosti z histórie a vlastne všetkého, čo má potenciál zaujať čitateľa a rozšíriť jeho obzory. Zameriavam sa aj na písanie článkov s virálnym potenciálom
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť