Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Pondelok 22.7.2024
sk
Magdaléna
cz
Magdaléna, Magda
, Magdalena

Divoké párty, to je niečo, čo sme si museli v tomto roku (aj kvôli celosvetovej pandémii) odpustiť. Iný názor na to ale mal 12-ročný Cael Bell z anglického Manchesteru. Ako píše aj portál Ladbible, chlapec sa rozhodol usporiadať rave párty priamo na školských záchodoch. O tejto udalosti dal vedieť týždeň vopred prostredníctvom Snapchatu a pozval na ňu svojich spolužiakov.

Deň D pripadol na piatok 11. decembra 2020 počas obednej prestávky. Na párty skutočne dorazilo mnoho študentov, ktorí sa výborne bavili. Cael zastával úlohu DJ-a, spolužiakom rozdával tyčinky Twirl a energetické nápoje. Ale radosť mala len krátke trvanie, keďže na toalety vtrhli učitelia. A asi ti nemusíme zdôrazňovať, že Caelovým nápadom neboli príliš nadšení. Celú akciu obratom zrušili a Caelovi zhabali techniku.

Mamu celá situácia pobavila

Telefonicky sa tiež spojili s jeho mamou Louise a informovali ju o Caelovom prehrešku. Louise bola síce prekvapená, ale celá situácia ju aj trochu pobavila. „Čakala som, kým sa Cael vráti zo školy, a bola som pripravená ho okamžite odfotiť, pretože som vedela, že by mi to inak nedovolil. Takže som musela byť rýchla.“

Posted by Louise Bell on Wednesday, December 16, 2020

Fotografia DJ-a Caela, ktorého tvár prezrádzala, že vie, že má problém, sa následne stala hitom internetu.Povedal, že organizoval rave párty na chlapčenských toaletách a pozval na ňu všetkých chlapcov z 8. ročníka,“ prezradila Louise. „Takže teraz má všetky reproduktory a svetlá skonfiškované.“ Dodala tiež, že si nemôže pomôcť, ale príde jej to zábavné a na syna sa vôbec nehnevá. Neskôr na internet pridala aj video, ktoré zachytáva Caela ako DJ-a v jeho izbe.

Celý príbeh, pravdaže, na internete získal veľkú popularitu a Caelovi mnohí vyjadrili sympatie. Istý Francis Cooper dokonca založil na stránke GoFundMe projekt, prostredníctvom ktorého chce pre Caela nazbierať peniaze na lepšie technické vybavenie.


Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem hlavne o filmoch a seriáloch.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.