Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Piatok 12.7.2024
sk
Nina
cz
Bořek

Čo je to najčastejšie predsavzatie do nového roka? No predsa „začnem cvičiť“! Január a február vo fitness centre… to je smrť pre všetkých pravidelných fitkárov. Potom ale nadšenie opadne a dá sa cvičiť už normálne. Cvičíme, lebo chceme vyzerať dobre. Lebo chceme schudnúť. Lebo chceme mať v lete tehličky na bruchu na všetkých fotkách z Egyta. Chceme, aby sa nám prestal triasť tuk na ruke pri kývaní (mega nepriateľ). Jednoducho cvičíme pre lepší pocit. Ako sa hovorí, sto ľudí, sto chutí a nejak podobne sa to nesie aj v posilňovni. Týchto 12 typov nájdeš v každom fitku. Už sa len naskytá otázka, ktorý typ si ty? 🙂

https://memehub.sk/post/80561

1. Nabúchanci

Trávia vo fitku deň aj noc. Pozná ich celý personál a bohužiaľ aj všetci ostatní menej pravidelní návštevníci. Majú božské telá. Pri cvičení sa im napína každý jeden sval a úprimne, každý na nich pozerá s troškou závisti (ženy aj muži). Či sypú alebo nie… to je otázne. Najčastejšie nosia tielká s uzučkými ramienkami, ktoré viac odhaľujú ako zahaľujú. Alebo sa na to úplne vykašlú a idú bez trička.

https://memehub.sk/post/88150

2. Selfíčkári

Ženy aj muži. Pri cvičení majú pravidelné pauzy na fotky. Selfíčko pri kardiu akože som hrozne spotený. Selfíčko s činkou, kde vidno ten krásny napnutý biceps. Fotečka pri drepoch v „seksi“ legínkach (hlavne ženská špecialitka). Samozrejme nesmie chýbať fotka PO cvičení v šatni o zrkadlo. Alebo po sprche v uteráku. Celý svet musí vedieť, že som si práve odmakal svoju chvíľku vo fitku.

3. Nováčik

Prvýkrát vo fitku. Chudák je taký zmätený, že sám ani šatňu nenájde. Kým sa odhodlá vyjsť, strávi 15 motivačných minút v šatni. Potom pomaličky sleduje okolie a sadne na prvý voľný stroj, ktorý uvidí. Má pocit, že ho všetci sledujú, ale úprimne, väčšina ľudí má dosť sledovať samých seba, takže na nejakých nováčikov úplne neostáva čas.

4. Micka

Presná tá tip top babena, ktorá vytáča všetky ženy do nepríčetnosti (od závisti) a u mužov spôsobuje prekrvenie v dolnej časti tela. Je od prírody chudá, takže jej stačí trikrát zdvihnúť činku a už sa nejaký ten mini svalík rysuje. Vždy je perfektne oháknutá (rozumej mini podprsenka alebo crop top a k tomu super tesné obtiahnuté legíny – samozrejme všetko zladené). Tip top micka necvičí bez make-upu. Vždy má spravenú dokonalú vizáž ako keby šla na super rande.

https://media.giphy.com/media/1441zlMyzrOs9y/giphy.gif

5. Kardio nadšenec

Príde a behá na páse. Potom chodí na páse. Behá do kopca. Z kopca. Kluše. Šprintuje. Na páse je minimálne hodinu a tečie z neho ako z vodopádu. V mobile má super kardio playlist a ide ako píla. Všetko pre nadbytočné kalóóórie!! O to predsa ide.

6. Víkendový jazdec

Má síce kúpenú permanentku na celý mesiac, ale chodí tak raz do týždňa. Už zo začiatku je jasné, že mu chýba motivácia a chuť a je tam viac-menej nasilu. Cviky robí tak napol a v hlave premýšľa, čo si dá na obed.

https://media.giphy.com/media/kQ6LloFKVlxte/giphy.gif

7. Pán múdry

Všade bol, všetko videl, počul, zažil…preto neváha a keď vidí, že niekto necvičí presne tak ako sa má, hneď priskočí a poradí. Potom sa ho už väčšinou nezbavíte a dáva vám rady ku každému cviku a stroju. Čo samozrejme nie je na škodu ak to naozaj robíte zle a chce vám poradiť. Ale keď sa to deje vždy, keď sa vo fitku vidíte, tak vás pomaly prejde motivácia a radšej zmeníte fitko (ale nezabúdajte, aj v novom fitku určite existuje podobný premúdrený týpek).

8. Naťahovač

Človek, ktorý príde do malej miestnosti s karimatkou a hodinu strečuje, naťahuje svaly, pilatesuje a jóguje. Zen a vnútorné čakry v tom preplnenom fitku asi úplne nenájde, ale aj naťahovačka je fajn. Raz za čas by si to mali dať aj nabúchanci. Možno by im pomohlo jemné prekrvenie v hlave.

9. Fero z dediny

Fitko ho veľmi baví. Rád behá, cvičí, hrozne sa potí a nepoužíva antiperspirant. Cvičí „se vším všudy“, takže tá zlatá reťázka a prsteň musia byť aj vo fitku. Po čase sa zistí, že zlatá reťázka neni až taká zlatá, pretože začne púšťať farbu… ale to sme odbočili. Jeho obľúbená fitková obuv sú šľapky alebo cvičí rovno bosý. Uterák tiež nenosí, ale hlavné je, že ho to celé baví, všakže.

https://media.giphy.com/media/3oEduVI94O3u3Q9ZXG/giphy.gif

10. Očumovač

Má rád pekné babenky. Respektíve, má rád všetky babenky. V podstate vo fitku nič nerobí, iba sa presúva z jedného stroja na druhý, utiera sa uterákom, pije, presúva činky z bodu A do bodu B a pritom všetkom očumuje! Očumuje z každého uhla.

11. Žena muž

Babenka, ktorí cvičí tak veľa, že sa postupne vytrácajú jej ženské rysy a ty potom už ani nevieš či sa bavíš s mužom či so ženou. Nenápadne čakáš, do akej šatne po cvičení vlezie. Najčastejšie sa baví s nabúchancami a spolu riešia všetky debatky okolo vitamínov, jedla a doplnkov stravy.

https://media.giphy.com/media/3nI4DTtOQfd28/giphy.gif

12. Fanatik na skupinové lekcie

Nerád cvičí sám a potrebuje poriadne komandovanie. Zumba, jumping, box. Vyskúšal už všetky skupinové lekcie, ktoré fitko ponúka. Väčšinou sa nikde neohreje príliš dlho, ale aspoň sa hýbe, takže palec hore!

Titulná fotka: pexels.com


Tagy:

Sandy

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.