Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Utorok 21.3.2023
sk
Blahoslav
cz
Radek
, Radomil
18+

POZOR, OBSAH URČENÝ
PRE DOSPELÝCH!

Ak si ešte dieťa, nemôžeš si čítať článok, kde sú nahé tety a ujovia, zbrane,
drogy, násilie či iné veci, ktoré sú NSFW.

Pre väčšinu tabu, pre nás vďačná téma. Žijete s ním celý život, no napriek tomu sa teraz dozviete, koľko vecí ste o ňom ešte nevedeli. Nie je to len obyčajný pohlavný orgán v tvare banánu, skrýva sa v ňom omnoho viac. Po prečítaní tohto článku budete naň ešte pyšnejší! Alebo aj nie.

1. Priemerný mužský orgazmus trvá len 6 sekúnd. Naopak, priemerný ženský trvá 23 sekúnd! Takže, drahé ženy, ak budete nabudúce pochodovať za rovnosť, uistite sa, že za jeden váš orgazmus zabezpečíte chlapovi 4.

2. Len jeden človek zo 400 je dostatočne flexibilný na to, aby sa urobil ústami sám.

Shutterstock

3. Penis, ktorý si užil najviac žien, je ten kráľa Fatefehi z Tongy, ktorý sa v rokoch 1770 až 1784 naozaj pochlapil. Za týchto 14 rokov vraj pretiahol až 37 800 žien. Presne tak, 37 800! To je asi sedem panien za deň. 

4. Fajčenie môže skrátiť váš penis až o jeden centimeter. Kvalita erekcie je o dobrom prietoku krvi a fajčenie kalcifikuje krvné cievy a potláča erektilný obeh. To znie ako celkom slušná motivácia prestať fajčiť.

5. Najstarším známym živočíšnym druhom s penisom je morský tvor, ktorý sa nazýva Colymbosathon ecplecticos. Je to slovo gréckeho pôvodu, ktoré označuje „úžasného plavca s veľkým penisom.“ Celkom dobrý pseudonym pre porno herca, nie? 

Shutterstock

6. Najčastejším problémom slabej erekcie je častá masturbácia.

7. Lepšie vyzerajúci chlapi môžu mať silnejšie spermie. Španielski vedci ukázali ženám fotky chlapcov, ktorí mali buď dobré, priemerné alebo mizerné spermie – a povedali im, aby vybrali tých najkrajších mužov. Ženy si, prekvapivo, najčastejšie vybrali výrobcov najkvalitnejších spermií. 

8. Zväčšená prostata môže spôsobiť erektilnú dysfunkciu a predčasnú ejakuláciu. Takže, ak máte problém, šup k lekárovi na nie veľmi príjemné vyšetrenie! Veľa šťastia.

Shutterstock

9. Rozlišujeme dva druhy penisov. Jeden druh sa pri erekcii rozširuje a predlžuje (grower). Druhý zase vyzerá väčšinou veľký, ale po dosiahnutí erekcie oveľa nenarastie (shower). Medzinárodný prieskum uvádza, že 79 percent mužov má penis typu grower, 21 percent má shower.

10. Lekári môžu nahradiť kožu obete popálenia predkožkou obrezaných detí. Z jednej predkožky totiž môžeme vyprodukovať až 23-tisíc štvorcových metrov kože. 

Shutterstock

11. „Čím väčší, tým lepší“ – toto je jeden z najkontroverznejších faktov, ktorému sa povenovala i skupina vedcov na univerzite v New Yorku. Konkrétne sa zaoberali tým, či muž s väčším penisom dokáže ženu lepšie oplodniť. Ako to už prevádzali, rozoberať nebudeme, no jedno je isté – potvrdili, že výrok je pravdivý. 

12. Nemeckí vedci tvrdia, že priemerný pohlavný styk trvá 2 minúty 50 sekúnd, no ženy jeho dĺžku vnímajú ako 5 minút, 30 sekúnd. Hm, no dobre teda, keď nemeckí vedci tvrdia…

Shutterstock

Ako hodnotíš tento článok?

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje