129 spôsobov ako dostať chlapa: Čo radil článok z roku 1958 svojim slobodným čitateľkám?

„Nos obväzy – každý sa ťa opýta, čo sa ti stalo.“

Nedávno Kim Marx-Kuczynski z Wisconsinu zdieľala článok, ktorý vyhrabala v magazíne McCall’s spred šesťdesiatich rokov. Jeho názov je 129 spôsobom ako dostať muža a okamžite sa rozletel po celom internete.

Tak sa poďme aj my spolu pozrieť na to, čo magazíny z roku 1958 radili vydaja chtivým ženám. 

Kde ho nájsť?

Časopis ponúka tridsať efektívnych spôsobov, ako toho svojho srdca šampióna vlastne vypátrať. Zatiaľčo moderné dámske magazíny ti na túto tematiku povedia tak maximálne, že nemáš sedieť doma na riti a ísť von do ulíc, McCall’s dal do toho všetko.

Problematiku hľadania partnera teda vtesnal do niekoľkých bodov, po ktorých už musíš mať aspoň predstavu, s kým si chceš pred oltárom povedať áno.

Retro rady sa od seba líšia najmä svojou obtiažnosťou. Niektoré si nevyžadujú takmer žiadne úsilie a sú to v podstate veci, ktoré by žena počas dňa robila tak či tak. To je, napríklad, venčenie psa, sedenie na lavičkách v parku či kŕmenie holubov.

Potom začínajú rady naberať na obrátkach a vydaja chtivá žena sa má pobrať na štatistický úrad zisťovať, v ktorých oblastiach je najväčší výskyt slobodných mužov (ako príklad sa uvádza Nevada).

https://sk.pinterest.com/pin/214695107206376706/?lp=true

Hľadanie pána dokonalého výrazne uľahčuje návšteva športových podujatí, a preto, samozrejme, nesmú chýbať rady tohto charakteru. Ako najúčinnejšie prezentujú návštevu golfových klubov či cyklistické výlety po Európe. Čert to ber, že tam možno necháš pľúca, keď si odtiaľ dovlečieš schopného muža.

Aj výber povolania mohol v druhej polovici dvadsiateho storočia ovplyvniť, či sa žena vydá alebo nie, a v redakcii časopisu s tým boli veľmi dobre oboznámení. Dali teda nežným stvoreniam niekoľko tipov, aby mali predstavu, v ktorej sfére si hľadať prácu.

Úplne mimo sú firmy, kde na vysokých postoch figurujú ženy a všeobecne je kolektív prevažne ženský. Do úvahy pripadá kariéra v medicíne či práve – tam sa totiž pomerne často vyskytujú slobodní muži. Najlepšie to majú letušky či sestričky – tam je pravdepodobnosť vydaja najvyššia.

Walter Baumhofer

Ako sa hovorí – zúfalé situácie si vyžadujú zúfalé riešenia. Ak teda nič z predchádzajúcich možností nezabralo, treba pritvrdiť. A pod pritvrdiť si predstavte čítať nekrológy a teda úmrtné oznamy, aby ste mali prehľad o sexi vdovcoch v okolí.

Na škodu nemusí byť ani pokaziť si auto – samozrejme, na strategickom a vopred vybranom mieste, kde sa nejaký švárny a slobodný mládenec ponúkne, že ho opraví. Keď už ani rozbité auto nepomôže, treba začať hľadať v inej krajine. Časopis teda radí ísť na dovolenku. Ale pozor – nie na jednu dlhú! Efektívnejšie bude ísť na viacero krátkych.

Hlavné je nikoho nesúdiť. Žena musí byť milá ku všetkým, pretože ako vraví múdry magazín – aj škaredý chlap môže mať pekného syna či brata. Tí sa však najprv musia o jej existencii dozvedieť a ešte dôležitejšie je vedieť aj to, že si hľadá druha. Túto správu treba teda roztrubovať, kde sa len dá, ideálne v prítomnosti manželov jej kamarátok. Tí majú totiž kontakty v mužských kruhoch a mohli by vedieť o niekoľkých použiteľných vdovcoch, ktorí by mohli mať záujem.

Na záver sú tam už len také nepodstatné drobnosti. Bav sa s peknými dievčatami, môžu mať nejaké „zbytky“. Z času na čas sa presťahuj. V autobuse si vždy sadni vedľa muža. Chodievaj na stretávky ako zo strednej, tak aj z vysokej (tu sa opäť spomínajú pekní vdovci).

Sem-tam choď navštíviť svoje rodné mesto, pretože aj ten divný smradľavý chalanisko od vedľa sa mohol rokmi zmeniť na prijateľného ženícha. A tak ďalej, a tak ďalej… ako hovorím, žiadna dráma.

Ako upútať jeho pozornosť?

Keď už máš jasne vytipovaného horúceho kandidáta na budúceho manžela, bolo by dobré, aby sa aj on dozvedel o tvojej existencii. Článok, samozrejme, pokrýva aj tento krok a recept na upútanie pozornosti je jednoduchý. Zakopni, keď vojdeš do miestnosti. Zarábaj veľa peňazí.

Nos obväzy – ľudia sa vždy zo zdvorilosti opýtajú, čo sa ti stalo a to je predsa skvelý spôsob, ako nadviazať rozhovor. Ak nezaberú obväzy, tak sa postav do kúta a začni sofistikovane plakať. Nepochybne sa zahrá na bútľavú vŕbu a ponúkne ti svoje svalnaté pliecko.

https://weheartit.com/entry/28972516

Muži milujú, keď si od nich ženy pýtajú rady, takže neváhaj a hor sa do toho. Aj keď ťa to absolútne nezaujíma – chceš predsa manžela, nie partnera na fascinujúci pokec. Upusti svoju vreckovku. Každý chlap sa predsa ide zabiť za zbieraním ženských sopľov, nie? Och a aby som nezabudla – kúp si kabriolet. Muži ich milujú.

Ako sa mu zapáčiť?

Žurnalistický skvost zo šesťdesiatych rokov pokračuje sériou trefných pripomienok o ženskom vzhľade. Slečnám na love za mužom odporúča nosiť vysoké podpätky, ale len v prípade, že ich vyvolený je od nich vyšší.

Ak na nich vyzerajú dobre svetre, mali by ich nosiť často, no nie príliš často (tento interval je charakterizovaný ako každé tretie rande). Okuliare sú no go – svetu vládnu ženy so šošovkami. A tie, ktoré dobre voňajú, takže parfém je nevyhnutnosťou, no výber treba nechať na muža.

http://sunshishi.blogspot.com/2012/12/das-groe-fressen.html

Spáľ sa na slniečku – paradajky vždy pôsobia chutne. Drž diétu, ak je to treba. Precvičuj si chlastanie s kamoškami, nech potom nevyzeráš, že nič nevydržíš. Objednávaj si rare steak. Nehovor mu o svojich alergiách.

Používaj píling – na pokožku sťa šmirgeľ ešte nikdy nikoho žiadna žena nezbalila. Používaj popolník. Nech ti ani nenapadne hasiť špaky v šálke od kávy! Znie to všetko absurdne? Podľa časopisu spred pol storočia nie.

Ako ho dostať?

Zvyšných štyridsať bodov, zaoberajúcich sa finálnou fázou, sa nedajú okresať, preto bude jednoduchšie ich vypísať. Užite si ten obohacujúci zážitok naplno.

• Ukáž mu, že sa vieš baviť aj na lacnom rande, no neprežeň to
• Požiadaj svojich rodičov, aby sa „vyparili“, keď sa vy dvaja bavíte
• Zober ho na dvojité rande so šťastne zaľúbeným manželským párom – nech vidí, aké to je skvelé
• 
Pred jeho priateľmi o ňom rozprávaj pekne
• Na narodeniny jeho mamy jej pošli pohľadnicu
• Vypýtaj si od jeho mamy recept
• S jeho otcom sa rozprávaj o práci a daj mu za pravdu, že dane sú príliš vysoké
• 
Sem-tam kúp nejaký darček pre deti jeho sestry
• Na prvom rande mu nehovor, že sa chceš vydávať
• 
Nehovor o deťoch, ani o tom, koľko ich chceš mať

shutterstock.com

• Ak sa zaujíma o rybárčenie, nauč sa vykostiť a opracovať rybu
• 
Neprezraď mu o sebe všetko hneď na prvom rande
• Keď sa spolu prechádzate, neťahaj ho do každého obchodu, okolo ktorého prejdete
• Nehovor mu, koľko stálo tvoje oblečenie
• Nauč sa šiť a nos veci, ktoré si si urobila sama
• Neohováraj ho
 Nikdy mu nevytáraj, že je tvoj jediný potenciálny záujemca! Aj keby to znamenalo, že sa dva večery do týždňa budeš musieť skrývať doma.
 Keď ťa pozýva na rande, nehraj nedostupnú
• Nájdi ženy, s ktorými randil pred tebou. Zisti, prečo si ich nezobral. Pouč sa z ich chýb!
• Nepreberaj s ním svojich predchádzajúcich mužských priateľov
• Nauč sa hrať poker
• Nehovor erotické historky
 Pripomeň mu, že úmrtnosť slobodných mužov je dvakrát vyššia ako ženatých

Divoké nápady – pre lásku všetko

V závere redakcia ešte raz uistila svoje čitateľky, že pre chlapa treba urobiť všetko. Všetko. Aj keď to hraničí so zdravým rozumom, aj keď z toho na tri kilometre cítiť zúfalstvo… ak ťa to zúfalstvo dovedie pred oltár, tak potom padlo na úrodnú pôdu. Posledné rady teda znejú nanajvýš bizarne, no ak už tieto nezaberú, tak potom nič.

https://envisioningtheamericandream.com/2014/03/10/the-frigid-woman-in-the-cold-war/

• Prenajmi si billboard a daj naň svoju fotku aj s telefónnym číslom
• Napíš svoje telefónne číslo na strechu budovy a odkáž pilotom, že sa ti majú ozvať
• Jazdi na letiskovom autobuse tam a späť, niekoľkokrát dookola (ak sa nechytí žiadny pasažier, minimálne šofér sa ťa spýta, či ti nej*be)
• Stoj na rohu rušnej ulice. S lasom.
• Vyrábaj parochne – plešatí muži sa balia najľahšie
• 
Nos so sebou fotoaparát a pýtaj sa náhodných okoloidúcich, či by im prekážalo odfotiť ťa
• Ty chceš ďalšie? To ti fakt ešte toto všetko nestačilo?

Fotodôkaz o existencii tohto legendárneho návodu na zbalenie chlapa

Je ťažko uveriteľné, že čosi takéto naozaj vyšlo, preto prikladáme fotodôkaz magazínu aj článku v originálnom znení.

Zdroj fotiek: Kim Marx-Kuczynski / facebook.com
Titulná fotka: Shutterstock

Reagujte!
Grr Grr
4
Grr
Fuuj Fuuj
0
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
1
Jeej
Uups Uups
1
Uups
Haha Haha
14
Haha
Woow Woow
1
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Nadávaš ako dláždič? Odnauč sa to s našimi overenými tipmi

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME