Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Piatok 9.12.2022
sk
Izabela
cz
Vratislav

Všetky ženy sú rovnaké a chlapom ide iba o jedno. Jeden z príkladov škatuľkovania ľudí. Takéto zaužívané tvrdenia vedú k častým omylom a dezinformáciám, no aj napriek tomu, niečím predsa musia byť podložené. Dnes sme sa teda pozreli na najčastejšie mužské stereotypy, ktoré určite lezú hore krkom všetkým tým ,,iným“ mužom. Pretože, nie všetci muži:

Nečítajú návody a nedodržiavajú pravidlá

Veď je predsa chlap a použije svoj vlastný mozog. Z každej postavenej skrine by aj tak ostali tri skrutky, ak nefunguje ovládač, treba ním prv potrieskať, potom ho rozobrať a až následne vymeniť baterky. Niektorým nehovoria nič ani pravidlá cestnej premávky a to je dôvod prečo sa všetci (!) muži musia topiť v jednom vreci pochybných vyjadrení.

giphy.com (https://giphy.com/gifs/aint-nobody-got-time-for-that-gif-nhrQqgOtYkzPq)

Myslia si, že netreba cvičiť nohy

Dospeli sme do štádia, keď sa v posilke nabúchaný týpek smeje obéznemu človeku, že si prišiel zacvičiť. Na druhej strane, takýmto búchačom sa smeje celé okolie, kvôli srnčím nohám. Veď načo cvičiť nohy, hrudník a ruky sú najdôležitejšie! Nožičky žiaľ, ostávajú naďalej ako palice do fazule. Na druhej strane len hŕstka ľudí skutočne vie, že pre rast svalov na nohách musí takýto chlap a lá plameniak cvičiť roky rokúce, aby dosiahol požadovaný efekt.

https://memehub.sk/post/25022

Nepoznajú romantiku

Chlap je pevná skala, základ rodiny, ktorý chráni a miluje, no tým drsnejším spôsobom, tak ako sme všetci zvyknutí. Romantiku robia len kvôli žene, raz za čas kvety, sviečky a víno, no čo viac by ženy chceli. Otázka znie: utiekla by žena hneď od ňuňu presladeného citlivého romantika s básničkou, gitarou a bio raw citrónovým koláčikom, ktorý sám urobil, alebo by počkala, až by sa rozplakal a v slzách jej vyznal lásku? Odtiaľ- potiaľ. Len škoda, že žiadny chlap na svete nevie, aké ,,odtiaľ- potiaľ“ má nastavené terajšia priateľka. ,,Všetky“ chcú aj tak vždy len drsných mužov!

https://memehub.sk/post/81143

Po každom víkende hovoria, že už nepijú

Tu ani tak nerozhoduje pohlavie, skôr množstvo a druh vypitého alkoholu. Raz darmo, sme národ, ktorý predsa ľúbi vypiť. No aj na takom východe, kde nič nie je, sa určite nájde aspoň jeden abstinent. Táto absurdná veta sa zaradila k najotravnejšiemu klišé a preto sa niektorí chlapi ani neunúvajú ju viac vyslovovať. Načo.

https://memehub.sk/post/11829?ref=similar

Klamú aj keď vedia, že raz vyjde pravda najavo

Či už ide o neveru, alebo len o totálnu blbosť, muži ,,vždy“ klamú. Niekedy sú to sebecké a bezcharakterné svine, inokedy len nechcú raniť city drahej polovičky. Čo však so ,,všetkými“ chlapmi, ktorým ide iba o jedno? Možno by pomohlo nelepiť sa každý víkend pri bare o niekoho nového a prestať dúfať, že práve ty prinútiš tvojho vysneného, aby zanechal svoj promiskuitný život a bol už len s tebou. Alebo možno stačí nebyť naivnou hlupaňou a neveriť, že sa práve do teba totálne zamiloval. Za päť minút, po štyroch vodkách.

https://memehub.sk/post/84956

Hazardujú

Základné rodinné hodnoty skončili na dne pohárika, v ,,mate“ alebo v stávkovej kancelárii. Nejeden automat sa stal prednejším než čokoľvek iné a nie je výnimkou, že páriky si chodia aj spolu ,,zaťukať.“ Muži si vážne myslia, že hazardom sa dá zbohatnúť, pokúšajú šťastie a donekonečna sa zadlžujú. Stávkovanie, taká malinká odnož vyzerá často veľmi nevinne, no spočítajte si, koľko to mesačne vychádza a koľkokrát to bola totálna tutovka za 150 eur a skončilo to akurát s nábehom na mozgovú porážku.

giphy.com (https://giphy.com/gifs/poker-gambling-card-game-xT9DPlAUKTl1GeZjC8)

Vyčkávajú, kým oslovia ženu

Lebo je to predsa trápne, len tak prísť za ženou vo vlaku a začať rozhovor. Čo ak je zadaná alebo retardovaná. Žena by ho mala určite za čudáka a tak nad nejakým náznakom či pozvaním chlapi váhajú a váhajú a nielen pri cudzích ženách, ale hlavne pri svojich ,,kamarátkach,“ kolegyniach atď atď. Budú držať hubu a krok, až kým slečna vyvolená v práci neoznámi, že sa bude vydávať, alebo im kamoška nepredstaví nového frajera. A potom si môžu tak akurát hádzať hrach o stenu.

giphy.com (https://giphy.com/gifs/wetv-television-rap-cOqakuFFwYaIp4xu3G)

Sú tvrdohlaví a urážliví ako ženy

Neuveriteľné, ale skutočne existujú muži, ktorí si zapnú gps, opýtajú sa na cestu, netrvajú len na svojej pravde a dokonca si zapíšu, čo všetko majú napríklad kúpiť. V supermarketoch a drogérkach sa to len tak hemží zmätenými chlapmi s telefónmi pri ušku a nervami na pokraji zrútenia, to je pravda, ale keď raz chlap vyhlási, že ide sám a zvládne to, nie je predsa malé dieťa, tak budiš! Hlavne, že to kúpi, dátum spotreby nie je až tak podstatný.

giphy.com (https://giphy.com/gifs/man-groceries-got-them-all-iGKXq1KERqXvi)

Sú ako malé deti

Muži ostávajú už navždy deťmi, len takými prerastenými. A tak k rôznym typom prokrastinácie pribudlo hranie hier, ktoré v niektorých prípadoch prerástlo do posadnutosti. Je dôležité dohrať zápas, hoci by už mal hodinu pracovať. Ty ako žena toto nikdy nepochopíš a keď raz budete mať deti, všetky autodráhy, vláčiky a stroje na diaľkové ovládanie budeš kupovať vlastne jemu a nie synovi. ,,Od detstva som snívala o nezávislom mužovi, ktorý je závislý na hrách“ nikdy žiadna žena nepovedala. No nemá na výber.

https://memehub.sk/post/79870

Nemajú city

Veľkí chlapci neplačú, nechcú sa rozprávať o vzťahu, často nepočúvajú, neprejavujú záujem o drobnosti, neocenia nový účes, či šaty a podvádzajú. Ženy teda plačú nad rámec, rozprávajú až príliš veľa, chytajú sa každej drobnosti a za novým účesom vidia milenku, pritom samé si vypisujú po nete s inými. Netreba však hľadať vo vzťahu žiadnu rovnováhu a symbiózu, určite je lepšie tvrdiť, že chlapi sú všetci rovnakí! A ženy tiež.

giphy.com (https://giphy.com/gifs/tvland-teacher-tv-land-teachers-3o6gb2QV3meosD8jkI)

Nemusia upratovať

Pani mama v láskyplnom mamahoteli urobila zo svojho syna delegovaného hosťa. Syn si nájde slúžku, ktorá ho pravidelne obšťastní a hovorí tomu láska. Keby nebolo internetu, ani by človek neveril, koľko ľudí má až identické problémy vo vzťahu. Ako si vychováš, tak máš. Aj muž vie umyť riad a dokonca aj parádne navariť, nenecháva ponožky pod gaučom a vie aj kde je kôš, však? Ale, keďže sú všetci rovnakí, tak nič no…

https://memehub.sk/post/87726

Milujú šport

Nie každý z nich je zbláznený do futbalu a nehrá ani hokej. Vážne existujú aj muži, ktorí nemajú šajnu o tom, kto cez víkend hrá, aká olympiáda nás najbližšie čaká a zapnú si tak maximálne formulu, lebo pri nej sa veľmi dobre spí. Tí ostatní samozrejme stávkujú, riešia každý detail hry, až by sa človek čudoval, koľko odborníkov a trénerov máme na Slovensku. Z gauča, poprípade od stola v bare.

giphy.com (https://giphy.com/gifs/equipedefrance-allezlesbleues-frustre-3owypkSIpM8xw6p7W0)

Pozerajú iba na výzor

Tvrdí každá roztečená, fúzatá a pesimistická žena. Veď keď sa má na teba pozerať do konca života a máš mu raz možno dať aj deti, tak sa nečuduj, veď tie deti by považovali za nové prírastky do zoo. Na výzore záleží, na tom sa zhodneme všetci, ale nie iba na ňom. Darmo budeš krásna a sexi, keď si vymletá jak mak. Láska si nás raz nájde všetkých a vtedy ti bude jedno, koľko kíl má tá tvoja, pretože jej úsmev a to, ako sa na teba pozerá, bude pre teba to najdôležitejšie na svete. Amen.

giphy.com (https://giphy.com/gifs/13-aLEJHueieBDPi)

Titulná fotka: 123rf.com


Ako hodnotíš tento článok?

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť