13-ročný chlapec zarába peniaze pre chorého brata vo vlastnom nechtovom štúdiu

Tomuto sa hovorí súrodenecká láska.

Zdroj: Profimedia.sk

Čo si robil v trinástich ty? Akurát s tebou začínala plieskať puberta, svojich rodičov si neustále otravoval s tým, že si chcel byť dlhšie vonku a vymýšľal si všelijaké možné bláznovstvá. Tento chlapec svoje pobehovanie po ihrisku vymenil kvôli svojmu bratovi za sedenie doma. Avšak nesedí len tak nečinne, zarába totiž peniaze, aby mohol prispieť na jeho liečbu. 

Príbeh, ktorý je prekvapujúci hneď z niekoľkých dôvodov

Tento chlapec je jednoznačne príkladom skvelého brata. Ako sa hovorí, nie všetci hrdinovia nosia plášte. Trinásťročný Arulat Mukhametkali z Kazachstanu je toho skvelým príkladom. Zatiaľ čo mnohí z nás v jeho veku ani nechyrovali o tom, že by si zarábali nejaké peniaze svojpomocne, on zarába peniaze vo svojom nechtovom štúdiu.

Už samotný záujem trinásťročného chlapca o nechtový dizajn je veľmi prekvapivý. Okrem toho je prekvapivý aj samotný fakt, že má trinásť rokov a už zarába peniaze. Tie však nemíňa na nejaké neduhy tínedžerského života. Zarába peniaze pre svojho brata, ktorý po úraze hlavy zostal odkázaný na pomoc svojich rodičov. Arulat takýmto spôsobom prispieva do rodinného rozpočtu.

Profimedia.sk

Má trinásť rokov a už je žiadaný medzi ženami

Byť žiadaným medzi ženami je snom mnohých trinásťročných chlapcov. Arulat je však žiadaný vďaka svojej šikovnosti nechtového dizajnéra. Prešiel kurzom, vďaka ktorému sa naučil robiť nechtový dizajn, získal osvedčenie a v provizórnom domácom salóne sa stará viacerým zákazníčkam o nechty. Tie sa k nemu opätovne vracajú a sú s chlapcovými službami spokojné.

Profimedia.sk

Zarobené peniaze potom putujú na liečbu jeho mladšieho brata, keďže rodina ich nemá toľko, koľko by potrebovala. Nečudo, že Arulat svojho brata nadovšetko ľúbi, obetovať sa takto pre súrodenca v tak mladom veku je rozhodne príkladom človeka s dobrým srdcom.

Profimedia.sk

Zdroj: profimedia.sk 

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
0
Fuuj
Fňuk Fňuk
1
Fňuk
Jeej Jeej
26
Jeej
Uups Uups
1
Uups
Haha Haha
0
Haha
Woow Woow
9
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Slangové a nárečové slová, ktoré používame, no nie každý im rozumie

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME