13 vecí, ktoré NIKDY negoogli, ak nechceš mať doživotnú traumu!

Ak sa rozhodneš vygúgliť niečo z nasledujúceho zoznamu, zbavujeme sa všetkej zodpovednosti za tvoje žalúdočné problémy a zlé sny.

Väčšina z nás vie, že na internete sa dá nájsť už hádam všetko. Ak potrebuješ k niečomu návod, vygoogliš to. Ak potrebuješ nejaký recept, chceš si pozrieť film alebo si pozrieť informácie k hocičomu, na čo si len zmyslíš, vygoogliš to. Ale ver tomu či nie, nie všetko je rozumné zadávať do googlu.

Ako napríklad také vyhľadávanie príznakov choroby, pretože z tvojho mierneho nachladnutia sa môže rýchlo stať čierny kašeľ, akútna laryngitída či nádor na mozgu. Okrem toho tiež neodporúčame vyhľadávať obrázky o odstraňovaní čiernych bodiek z nosa. No tieto príklady a aj mnoho iného je len slabý odvar oproti „cenným zákutiam internetu“, ktoré sa nachádzajú v tomto zozname. Niektoré z nich sú už legendami. O ktorých sa radšej nehovorí. 

1. „Lemonparty“

Začneme tak zľahka. Tento šťavnatý a nevinný názov ti toho asi moc nenapovie. Asi je to tak lepšie. Skrývajú sa za ním totiž dôchodcovia, ktorí to vedia roztočiť a to doslova. Na toto ti nestačí mať 18 rokov. To by si nikdy nemal vidieť.

giphy.com (https://giphy.com/gifs/june-gym-conundrum-QV5vp1BYenfCE/)

2. „Tubgirl“

Ak máš rád fontány a ešte aj farebné, tak toto je návod, ako si spraviť jednu doma. Ak si to mieniš vyhľadať aj napriek nášmu silnému neodporúčaniu a v prípade, že niečo zrovna ješ, odlož to.

giphy.com (https://giphy.com/gifs/msEOqauML26as/)

3. „2guys1horse“

Alebo keď si dvaja chlapi už nestačia so svojími vlastnými nástrojmi. No má to aj pozitívnu stránku. Po vzhliadnutí tohoto si možno mnohí z nás uvedomili, že „veď ja som vlastne možno celkom normálny“.

giphy.com (https://giphy.com/gifs/cat-television-wvaZFAlOBuuWs/)

4. „Hai2u“

Na tejto stránke budeš mať možnosť vidieť mexickú herečku Catalinu s jej priateľom pri ich intímnej chvíľke. Pravdepodobne tesne po tom, ako si dali nejaký dobrý obed.

giphy.com (https://giphy.com/gifs/peeping-tom-XyqXTpslFBhLi/)

5. „Blue waffle“

Nečakaj vafle. Ani modrú polevu. Pretože to nie je vafla. Ani poleva. Tento „klasický šprým“ s modrými vafľami už veľa z nás pozná. Ak patríš medzi tých, čo nie, nemôžeš si to nechať ujsť.

6. „Meatspin“

You spin me right round, baby, right round like a record, baby, right round round round. Koľko kolečiek vydržíš sledovať?

giphy.com (https://giphy.com/gifs/3lpvzlRtfRsSk/)

7. „One man one jar“

Čo všetko dokáže jeden vynaliezavý chlap, ktorý je (pravdepodobne) sám doma, s jedným zaváraninovým pohárom? Zaujímalo by nás, čo potom povedal doktorom…

giphy.com (https://giphy.com/gifs/season-12-the-simpsons-12×18-3orieRD38kWpq422UU/)

8. „Octopus girl“

Oh, gratulujeme, je to chlapec, ehmmm, počkať nie.. je to dievčatko! Hmm nie.. je to chobotnica?!

9. „Two girls one cup“

Dve nabudené a veľmi hladné slečny. Veľmi legendárna nechutnosť, ktorá sa už traduje nejakú tú generáciu. Tomuto sa nevyhne nikto.

10. „Cake farts“

Nové a inovatívne využitie torty. Prečo by sa mala len krájať a jesť? Prečo sa do nej nenamočiť zadkom a nevyprdieť?

giphy.com (https://giphy.com/gifs/fart-4RmA7sdn2JtD2/)

11. „4 girls fingerpaint“

Dve dievčatá s jedným pohárikom mali asi taký veľký úspech, že sa vo svojej kariére rozhodli pokračovať a dokonca pribrali k sebe ďalšie dve slečny. Ich choreografia je teraz dokonca o niečo bohatšia.

12. „Harlequin fetus“

Ak si sa vôbec dostal po tento bod, tak už si pripravený na všetko. Tu sa však nejedná o žiadne hovná, penisy ani vafle. A nie je to ani vtipné. Ani trochu.

13. „Eel soup“

A čo keby sme nakoniec všetky tieto nádherné zážitky zajedli miskou pijavíc, ktoré si lievikom aplikujeme namiesto do úst napríklad do zadku ako tieto dve aziatky?

giphy.com (https://giphy.com/gifs/chicken-somebody-eats-CldlBxUBsXQGY/)

Titulná fotka: maxpixel.freegreatpicture.comWikimedia Commons

Páčil sa ti tento článok? Mal by si aj ty chuť písať o mnohých zaujímavých témach? Budeme radi ak doplníš náš kolektív. Dozvedieť sa viac!
Reagujte!
Grr Grr
282
Grr
Fuuj Fuuj
262
Fuuj
Fňuk Fňuk
176
Fňuk
Jeej Jeej
2200
Jeej
Uups Uups
23
Uups
Haha Haha
28
Haha
Woow Woow
47
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
18 fotografií, na ktorých sa s použitím fantázie parádne zabavíš


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME