13 vtipných komiksov, v ktorých sa bezpochyby nájde každý psičkár

Máš doma štvornohého chlpáča? Tak toto určite poznáš.

Zdroj: ArtCaveManiac / EMEFKA

Život so psom je krásny. Plný momentov, keď si povieš, že stráviť pätnásť rokov po boku tejto roztopašnej chlpatej gule je to najlepšie rozhodnutie, aké si mohol učiniť. A mimo iného aj plný situácií, ktoré sme dnes v spolupráci s naším šikovným ilustrátorom dali dohromady. Máš doma psa? Tak potom ti zaručene budú všetky povedomé.

1. Značkovanie teritória

Jasné. Už keď si si ho bral, ti bolo jasné, že asi nebude pĺznuť do sáčku, ale reálny počet chlpov, ktorý je ten krpec schopný vypudiť do sveta, ťa aj tak šokoval. Chlpy máš všade. V jedle, medzi ritnými polkami, a keď čerstvo prevlečieš posteľ, do piatich minút je chlpatá aj tá. Načo sa vôbec obťažuješ?

ArtCaveManiac / EMEFKA

2. Kam ideš ty, idem aj ja…

…ale len preto, že tak tajne dúfam, že vlastne ideme na prechádzku. Ja viem, že sme boli pred hodinou a o hodinu možno pôjdeme zas, ale ako lepšie využiť čas medzi prechádzkou číslo jedna a prechádzkou číslo dva ako prechádzkou číslo jeden a pol?! Nijako. Odpoveď je nijako.

ArtCaveManiac / EMEFKA

3. Najpohodlnejšie miesto na svete

Niežeby si ho neľúbil najviac na svete, ale osobný priestor je osobný priestor, a že by si sa práve bytostne vyžíval v čuchaní jeho análneho otvoru, sa teda povedať nedá. Ale jemu je to jedno. Nikde sa totiž nesedí tak dobre ako na tebe. A dýchanie je aj tak len pre slabochov.

ArtCaveManiac / EMEFKA

4. Karhanie na verejnosti

„Prestaň!“ kričíš po ňom, keď vidíš, ako sa natešene rúti k cudziemu h*vnu a je len otázkou času, kedy sa v ňom kompletne celý vyváľa. „Ešte jeden krok a nechám ťa tu!“ Nič. Nula bodov. Kamoš má v paži, láska k zabudnutým exkrementom vyhráva a ty periférne vidíš, ako na teba niekto zazerá a premýšľa, či na teba za tento výlev zavolať Slobodu zvierat. Paráda.

ArtCaveManiac / EMEFKA

5. Motanie pod nohami

Kto nikdy nestúpil psovi na labku, nemá šajnu, čo znamená mať zlomené srdce. Ale keď on sa tak strašne motá… Vidí, že máš v rukách tašku s nákupom, že funíš ako sekundu pred porážkou a vďaka trom kartónom mlieka, zemiakom a zeleru už vidíš trojmo. A aj tak ti skočí pod nohy. Ktorú muchu pánko zase naháňal, keď sa rozdával pud sebazáchovy?

ArtCaveManiac / EMEFKA

6. Neohľaduplní psičkári

Idiot. Najradšej by si ho nakopal do zadku, keď si so slúchadlami v ušiach a rukami pichnutými vo vreckách vykračuje, akoby mu patril svet, a je mu úplne jedno, že jeho nevychovaný čokel (sorry, kamoš, ty za to nemôžeš) tyranizuje okolie. Nielenže mu bolo zaťažko naučiť ho aspoň základné povely, nemá ani len toľko chochmesu, aby si ho dal aspoň na vôdzku. Ako tu už padlo – idiot.

ArtCaveManiac / EMEFKA

7. Hoď mi! Hoď mi! HOĎ MI!

Pre človeka nikdy nie je nevhodný čas objednať si pizzu. Pre psa hádzať si loptičku. Rozdiel je v tom, že tlačenie pizze dole gágorom je individuálna činnosť, zatiaľ čo hádzanie si vyžaduje minimálne dvoch účastníkov, oboch ochotných sporadicky hýbať končatinami. A to ty, čo si sa práve zababušil do periny, že ideš spať, rozhodne nie si.

ArtCaveManiac / EMEFKA

8. Zlomené srdce

Pes sa ťa možno nepýta, čo za čúzu ti už mesiac lajkuje všetky fotky, ale že by nežiarlil, sa povedať nedá. Stačí, že pohladkáš iného psa. To máš hneď jeho hlavu nasáčkovanú až pod pazuchou na znak toho, že nech už je tento chlpatý parazit ktokoľvek, on si tvoje škrabkanie za uchom určite zaslúži viac. Tak šup, šup. Pohladkaj ho.

ArtCaveManiac / EMEFKA

9. Osobný strážca

Aha, takže ty si sa chcel v pokoji vysr*ť? Len tak skrolovať na instagrame bez toho, aby sa ti niekto snažil ubytovať v stiahnutých nohaviciach? Bez toho, aby niekto teatrálne otočil hlavou zakaždým, keď tvoje ritné polky vypustia do sveta tóny symfonického orchestra? Tak to si si mal kúpiť morské prasiatko.

ArtCaveManiac / EMEFKA

10. Podnet pre Slobodu zvierat

Hovorila si mu, že váš život by bol podstatne jednoduchší, keby nemal potrebu šmariť sa do každého bordelu, okolo ktorého prejde, ale nie. On si nedá povedať. A ešte má aj gule (možno už len metaforické) tváriť sa, ako veľmi mu ubližuješ, a kňučať, čo mu sily stačia, keď sa ho celým svojím fyzickým bytím snažíš dotiahnuť do sprchy… Život so psom je zábava, hovorili. No fakt bohovská.

ArtCaveManiac / EMEFKA

11. Nie je kura ako kura

„Nepros!“ povieš mu a on na stotinu sekundy otočí hlavu opačným smerom, aby sa nepovedalo. Asi nikdy nepochopíš, čo je na tom tvojom tanieri také neodolateľné, keď má v miske prakticky to isté. Alebo niekedy dokonca aj lepšie.

ArtCaveManiac / EMEFKA

12. Zákony schválnosti

Ako naschvál. V každej kabelke máš vrecká na poklady, v každej bunde či mikine aspoň štyri, ale raz, jeden jediný poondiaty raz si ich zabudneš doma a vesmír ide do akcie. Ha! Konečne mám šancu! povie si a hneď potom donúti tvojho psa vysr*ť sa v strede ulice rovno vtedy, keď z brány vychádza ten jeden sused, ktorý by všetkých psov najradšej vypudil z povrchu zemského. Najvyšší čas skočiť do kanála.

ArtCaveManiac / EMEFKA

13. Odchod do práce

Ten pako si reálne myslí, že ho opúšťaš. Myslí si, že tebe sa chce? Že by si sa s ním tiež radšej celý deň neváľal v posteli a nevymýšľal bojový plán, ako raz a navždy dolapíte ten jeho neposedný chvost? Samozrejme, že áno. Ale vzhľadom na to, že nie si jediný, kto nevie žiť zo vzduchu, by mohol trochu krotiť vášne.

ArtCaveManiac / EMEFKA
Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
5
Fuuj
Fňuk Fňuk
4
Fňuk
Jeej Jeej
29
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
51
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
15 komických filmových recenzií, o ktoré sa podelili nespokojní diváci (2. časť)


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME