14 zaujímavých faktov o mužskom sexuálnom živote

O týchto superschopnostiach sa ti ani nesnívalo!

Zdroj: Reead / pexels.com

Pre väčšinu tabu, pre nás vďačná téma. Žijete s ním celý život, no napriek tomu sa teraz dozviete, koľko vecí ste o ňom ešte nevedeli. Nie je to len obyčajný pohlavný orgán v tvare banánu, skrýva sa v ňom omnoho viac. Po prečítaní tohto článku budete naň ešte pyšnejší! Alebo aj nie.

1. Priemerný mužský orgazmus trvá len 6 sekúnd. Naopak, priemerný ženský trvá 23 sekúnd! Takže, drahé ženy, ak budete nabudúce pochodovať za rovnosť, uistite sa, že za jeden váš orgazmus zabezpečíte chlapovi 4.

Bill Murray Yes GIF - Find & Share on GIPHY

 

2. Len jeden človek zo 400 je dostatočne flexibilný na to, aby sa urobil ústami sám. Škoda. Aký by bol ten život len jednoduchý…

3. Penis, ktorý si užil najviac žien, je ten kráľa Fatefehi z Tongy, ktorý sa v roku 1770 až 1784 naozaj pochlapil. Za týchto 14 rokov vraj pretiahol až 37 800 žien. Presne tak, 37 800! To je asi sedem panien za deň. Dobré, nie? 

Blow Your Mind Wow GIF by Product Hunt - Find & Share on GIPHY

4. Fajčenie môže skrátiť váš penis až o jeden centimeter. Kvalita erekcie je o dobrom prietoku krvi a fajčenie kalcifikuje krvné cievy a potláča erektilný obeh. Dobrá motivácia prestať fajčiť, nie?

Shocked Gif Laughing GIF - Find & Share on GIPHY

5. Najstarším známym živočíšnym druhom s penisom je morský tvor, ktorý sa nazýva Colymbosathon ecplecticos. Je to slovo gréckeho pôvodu, ktoré označuje „úžasného plavca s veľkým penisom.“ Celkom dobrý pseudonym pre porno herca, nie? 

6. Najčastejším problémom slabej erekcie je častá masturbácia. Hm, niektoré riziká stoja za to, však?

Wolf Of Wall Street GIF - Find & Share on GIPHY

7. Lepšie vyzerajúci chlapi môžu mať silnejšie spermie. Španielski vedci ukázali ženám fotky chlapcov, ktorí mali buď dobré, priemerné alebo mizerné spermie – a povedal im, aby vybrali tých najkrajších mužov. Ženy si, prekvapivo, najčastejšie vybrali výrobcov najkvalitnejších spermií. 

8. Zväčšená prostata môže spôsobiť erektilnú dysfunkciu a predčasnú ejakuláciu. Takže, ak máte problém, šup k lekárovi na nie veľmi príjemné vyšetrenie! Veľa šťastia.

Chewing Gum Talk GIF by Bayerischer Rundfunk - Find & Share on GIPHY

9. Rozlišujeme dva druhy penisov. Jeden druh sa pri erekcii rozširuje a predlžuje (grower). Druhý zase vyzerá väčšinou veľký, ale po dosiahnutí erekcie oveľa nenarastie (shower). 

10. Lekári môžu nahradiť kožu obete popálenia predkožkou obrezaných detí. Z jednej predkožky totiž môžeme vyprodukovať až 23-tisíc štvorcových metrov kože. 

11. Obrezaná predkožka sa dá rekonštruovať. Koža na hriadeli penisu je flexibilná. Lekári vám dokážu na penis aplikovať zopár vecičiek, aby ho vaša predkožka za pár rokov opäť prirodzene pokryla. 

Interested GIF - Find & Share on GIPHY

12. Medzinárodný prieskum uvádza, že 79 percent mužov má penis typu grower, 21 percent má shower.

13. „Čím väčší, tým lepší“ – toto je jeden z najkontroverznejších faktov, ktorému sa povenovala i skupina vedcov na univerzite v New Yorku. Konkrétne sa zaoberali tým, či muž s väčším penisom dokáže ženu lepšie oplodniť. Ako to už prevádzali, rozoberať nebudeme, no jedno je isté – potvrdili, že výrok je pravdivý. 

True True GIF by Debby Ryan - Find & Share on GIPHY

14. Nemeckí vedci tvrdia, že priemerný pohlavný styk trvá 2 minúty 50 sekúnd, no ženy jeho dĺžku vnímajú ako 5 minút, 30 sekúnd. Hm, no dobre teda, keď nemeckí vedci tvrdia…

Alicia Silverstone Shrug GIF - Find & Share on GIPHY

Zdroj: saracsm.co


Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
6
Fuuj
Fňuk Fňuk
1
Fňuk
Jeej Jeej
4
Jeej
Uups Uups
4
Uups
Haha Haha
9
Haha
Woow Woow
11
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Život gamera: Ilustrácie ti ukážu, aký je rozdiel medzi príležitostným a hardcore hráčom

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME