15 humorných historiek so starými rodičmi, pri ktorých cez slzy smiechu neuvidíš na monitor

Kto vraví, že so starými ľuďmi nie je sranda?

Myslíš si, že so starými ľuďmi nie je sranda? Tak to si na obrovskom omyle. Presvedčia ťa o tom nasledujúce historky o dedkoch a babkách, ktoré sú trápne, no milé zároveň.

1. Po štedrej večeri u starých rodičov nám ako každý rok išiel dedko zabaliť „výslužku“. Hľadal nejakú vhodnú dózu na zemiakovú kašu, potom nejakú vyhrabal a požiadal ma, či by som mu k tomu našiel vrchnák. Pozrel som sa na dózu a skoro som odpadol – dedko držal v ruke krabicu v tvare penisu z kamarátovej rozlúčky so slobodou. Ešte som nikdy nikoho nevidel očervenieť tak ako jeho, keď som mu povedal, čo drží v ruke.

2. Zatiaľčo som dekorovala byt vianočnými ozdobami, babka sa vybrala na nákup darčekov. Vrátila sa takmer o hodinu s prázdnymi rukami. Keď som sa jej spýtala, čo sa stalo, povedala, že sa pokakala uprostred nákupného centra. Neposedný hnedý šúľok si to namieril spodkom jej nohavice a vypadol na dlážku. „Čo si spravila?“ zaskočene som sa pýtala. „No čo asi? Odkopla som ho a kráčala ďalej!“

3. Na bratovej svadbe to dedkove traky akosi nevydržali a praskli. Uprostred obradu sa mu nohavice zošuchli až na kolená. A on – namiesto toho, aby si ich urýchlene zdvihol a tváril sa, že sa nič nestalo – na plné ústa zakričal: „Chce si to niekto odfotiť?“

https://giphy.com/gifs/photo-seinfeld-taking-RDIZLFas2ZEaY

4. Raz sa moja mama musela zdržať v práci, tak poprosila babku, aby vyzdvihla brata z jaslí. Babka sa teda vydala do akcie. Keď prišla domov a položila dieťa vo vajci na stôl, všetci sme ostali bez slov. Babka z jaslí zobrala cudzie dieťa. Najvtipnejšie na celej situácii bolo, že to dieťa malo čierne vlasy a hnedé oči, zatiaľčo môj brat je modrooký blonďáčik.

5. Kvôli rakovine museli mojej babke amputovať oba prsníky. Stále však nosila podprsenku so silikónovými vypchávkami, aby to vyzeralo, že predsa len má ženský hrudník. Raz sa na rodinnej oslave strašne opila a môj otec ju naštval. Vytasila z podprsenky jeden z tých silikónových vankúšikov a z celej sily ho po ňom šmarila. Nikdy som nevidela vydesenejšieho chlapa.

6. Na rodinné oslavy babka vždy pripravuje mäsové guličky. Jedného dňa moja sestra dojedala zvyšky z predošlej večere, keď tu zrazu narazila na umelý necht a začala sa drhnúť. Vysvitlo, že babka dobre vedela, že sa jej do mäsa niečo zatúlalo… preventívne nám to však nepovedala, lebo sa bála, že ich nebudeme jesť.

https://giphy.com/gifs/grandma-bbut-JlsgfPqRtz4Aw

7. Moja babka má orientačný zmysel akváriovej rybičky. Raz v detstve ma niekam viezla, stratili sme sa a ona tvrdohlavo odmietala priznať, že netuší, kde sme. Vzdala to až v momente, keď nás doviezla doprostred akejsi kolónie nudistov.

8. Na vysokej si moja sestra a brat prenajali spoločný byt, no prať si chodili k starým rodičom. Raz si tam sestra zabudla ružové tangáče, tak si ich dedko pohotovo zastrčil do biblie, odhodlaný odovzdať jej ich na nedeľnej omši. Sestra však ochorela a na omšu napokon nešla. Odniesol si to brat, na ktorého uprostred bohoslužby dedko vytasil gaťky a začal po ňom vrieskať, nech si ich láskavo odnesie.

9. Pred pár rokmi sme trávili Vianoce u starých rodičov. Otec chcel byť nápomocný, chcel pomôcť babke s prípravou šalátu, no ona ho poslala dočerta. V ten večer sme sa s tým šalátom skoro zadusili – babka doň omylom namiesto dresingu napumpovala mydlo na ruky.

https://giphy.com/gifs/grandma-HC8iWUmq1t0U8

10. Na Veľkú noc išli rodičia večerať k babke, takže som mal celý dom len pre seba. Dorazili kamaráti, akurát som si išiel dať jedno poriadne bongo, keď pred domom zaparkovalo auto. Vyletela z neho babka, vrútila sa dovnútra ako hurikán a kričiac „ja sa asi pokakám“ utekala hore schodmi.

11. Oznámila som babke, že som tehotná a ona mi povedala niečo, čo som asi naozaj nepotrebovala vedieť: „S tvojím dedkom sme sa dlho snažili o dieťa a nič. Až dokiaľ sme to nezačali robiť zozadu. Takto sme splodili tvojho ocka aj strýka. Skúšali ste to takto aj vy?“

12. S rodičmi sme upratovali babkin dom. Na záhrade sme založili oheň, lebo sme chceli niektoré veci spáliť. Bez premýšľania som tam hodila aj starú čiernu kabelku. Keď oheň dohorel, všimla som si, že z nej niečo vykúka… boli to ZUBY! Moja babka si v kabelke odkladala zuby po svojej mame!

https://giphy.com/gifs/afv-funny-fail-lol-l4KibWpBGWchSqCRy

13. Sused mojej starkej išiel na dovolenku, tak ju poprosil, či by sa mu starala o kvety a ona súhlasila. Presťahovala ich k sebe na vonkajší parapet a vzorne ich zalievala. Keď som prišiel na návštevu, s vytreštenými očami som sa jej spýtal, či sa zbláznila. „Čo sa deje? Veď sú to len nejaké paradajkové sadenice.“ Paradajkové sadenice to rozhodne neboli. Skôr by som povedal, že marihuana. A ona ju vystavila na oči celej ulici. Keď sa dozvedela, čo to je za rastlinu, zahanbene ju presťahovala do kúpeľne.

14. Babka musela po operácii stráviť jednu noc v nemocnici. Minuli sa im klasické nemocničné mundúry, tak jej dali jeden pre dojčiace matky, ktorý sa dá rozopnúť na prsiach. Uprostred noci sa babka zobudila a na celé oddelenie začala kričať, že má na hrudi myš.„myš“ bola jej vlastná bradavka, ktorá cez odopnutú košeľu vykĺzla von…

15. Môj priateľ mal problémy s ramenom. Keď po prvý raz stretol môjho dedka, ktorý má tiež problémy s ramenom, začali sa o tom rozprávať. V tom dedko zovrel ruku do päste a začal nad svojím rozkrokom naznačovať pohyby masturbácie. Potom sa otočil na môjho frajera a povedal: „Ak zvládaš tento pohyb, tak na tom to rameno nie je až tak zle.“

https://giphy.com/gifs/infomercial-grandpa-J0sY5WGCuJwGs

Zdroj: buzzfeed.com
Titulná fotka: Shutterstock

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
5
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
1
Jeej
Uups Uups
3
Uups
Haha Haha
28
Haha
Woow Woow
1
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Odvážne kresby Austrálčanky Jordyn vás očaria jemným ženským "erotičnom"

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME