15 katastrofálnych porozchodových historiek, z ktorých budete plakať od smiechu

Alebo neveriacky krútiť hlavou…

Myslíš si, že rozchod nie je žiadna sranda? Tak tieto príbehy ťa presvedčia o opaku. Možno neboli také humorné pre samotných aktérov, no teba ako čitateľa nepochybne pobavia.

Aspoň po pohrebe vyšla pravda najavo

Rozišla som sa s chalaniskom, pretože ma neustále podroboval testom, ktoré mali dokázať moju vernosť. Po rozchode som sa dopočula, že sa predávkoval tabletkami, ktoré ukradol rodičom z lekárničky, a zomrel.

Cítila som sa príšerne, neustále som si vyčítala, že to všetko bola moja chyba a že ak by som sa bola zachovala inak, nemuselo to takto skončiť. Nevedela som sa pozrieť jeho rodičom do očí, dokonca som psychicky nezvládla ísť ani na jeho pohreb. Deň po pohrebe mi prišla správa z jeho čísla…

https://giphy.com/gifs/gcjmXVppGVhKw

Bol to on! Ten kretén falšoval svoju smrť, len preto, aby videl, ako budem reagovať! Nebol mŕtvy, nespáchal samovraždu, dokonca sa o to nikdy ani len nepokúsil. Celá tá fraška bola zase len jedným z jeho testov a keď dosiahol, čo chcel, jednoducho ma len odbil textovkou: „Len aby si vedela, už som sa cez teba preniesol.“

Rozchod na mačací spôsob

S mojím bývalým som sa rozišla v parku, prišlo mi to ako celkom neutrálne miesto. Ani vo sne by mi nenapadlo, že po tom, čo mu oznámim, že je koniec, ujde. A pod pojmom ujde si predstavte, že sa vyšplhal na najbližší strom, aby sa tam mohol vyplakať. Nevedela som, čo robiť, tak som len počkala, kým bezpečne zlezie dole a išla domov.

Bez iskry to jednoducho nejde

Rozišla som sa so svojím ex a odôvodnila to tým, že jednoducho nemáme tú správnu chémiu a nie je medzi nami žiadna iskra. O týždeň neskôr si prišiel ku mne vyzdvihnúť nejaké veci. Vošiel do mojej izby, pobalil si veci, po ktoré prišiel, a na záver mi na stôl položil 9-voltovú baterku. Potom sa mi zadíval hlboko do očí a povedal: „Nech sa páči, keď ti tak veľmi chýbala iskra…“

https://giphy.com/gifs/waving-magical-sparkly-RwwsIbudZHVhC

Na chlapov treba ísť polopatisticky

Môj predošlý frajer ma podvádzal a ja už som sa s ním proste nechcela viac vybavovať. Tak som sa rozhodla postnúť na Instagram fotku s popisom „milujem byť single“ a dúfala som, že pochopí, že my dvaja sme skončili. Nepochopil. Fotku mi okomentoval rehotajúcimi sa smajlíkmi a dvomi slovami: LOL, AUTOCORRECT! Ten pablb si naozaj myslel, že som chcela napísať „milujem pringles“.

Srdcu nerozkážeš

Rozišla som sa so svojím vtedajším chalanom. Chodili sme spolu len dva mesiace, takže to nebola žiadna dráma. Avšak o pár dní nato som sa dozvedela, že spolu začali randiť naši rodičia. Dostalo ma to viac ako samotný rozchod.

https://giphy.com/gifs/pink-pnk-so-what-xTg8AK5sW6vJGGo2vm

Bolesť zo zlomeného srdca je nič oproti sršňovi

Môj ex sa so mnou rozchádzal po telefóne a ja som sa naozaj snažila nerozplakať sa. Nechcela som, aby si myslel, že to so mnou nejako rapídne otriaslo. Išlo mi to veľmi dobre, až do momentu, kedy som stúpila bosá na sršňa. Potom to už išlo dole vodou – zvyšok hovoru som vrieskala a revala ako tur, lenže z celkom iných dôvodov, aké si on predstavoval.

Na druhý deň som mala nohu opuchnutú, červenú a nekresťansky to bolelo. Takže aspoň na niečo bol ten rozchod dobrý – zistila som, že som alergická na uštipnutie sršňom.

Niekedy to kamaráti urobia ešte trikrát horšie

So svojim vtedajším chalanom som sa snažila rozísť na parkovisku za školou. Akurát som bola pripravená začať svoj nacvičený prejav o tom, že to nie je ním, ale mnou, keď sa k nám prirútilo kamošove auto. Zroloval dole okienko a z plných pľúc zakričal: „Bože, vy ste taký chutnučký párik!“ Najradšej by som sa vtedy pod zem prepadla.

giphy.com (https://giphy.com/gifs/season-10-the-simpsons-10×22-xT5LMwDv8zquNq1Qdi)

Základné pravidlo rozchodov číslo jedna – Nikdy to nerob v Disneylande!

Chalanisko sa so mnou rozišiel v Disneylande a ja som sa tam zložila na najbližší obrubník a začala revať. Okoloidúci pán sa pri mne pristavil a opýtal sa, či som v poriadku. „Odkopol ma,“ povedala som, lenže cez slzy to očividne znelo ako „kopol ma“.

Tak sa daný pán rozbehol za mojim už bývalým frajerom a jednu poriadnu mu vyťal. Všetky deti naokolo boli zhrozené a oni obaja boli zo zábavného parku vyhostení.

giphy.com (https://giphy.com/gifs/ashvsevildead-starz-ash-vs-evil-dead-01×10-xT77XFT3Yv6UoDhALC)

Na randení je veľmi dôležité, aby o tom obe strany vedeli

V druhom ročníku na strednej som sa bavila s jedným chlapcom a celkom dobre sme si rozumeli. Raz v piatok popoludní som si čítala v školskej knižnici, keď za mnou zrazu prišiel a rozišiel sa so mnou. Vraj nám to už akosi neklape. Očividne si myslel, že spolu chodíme už vyše roka, lenže ja som o tom nemala ani poňatia!

https://giphy.com/gifs/movie-kate-hudson-break-up-Q60cFuUVBHRT2

Kamaráti buďme, no dlhy si plaťme!

Išla som po rokoch navštíviť svoju kamarátku z vysokej a môj priateľ mi neustále volal a písal správy. Snažila som sa mu vysvetliť, že by som si rada užila ničím nerušený čas s kamarátkou, ktorú som dlho nevidela, no on si nedal povedať. Tak som si ho blokla a na pár hodín bol pokoj.

Potom mi však pípla správa z cudzieho čísla: „Naša posledná večera ma stála 20.45€, tak očakávam, že mi do týždňa prídu tie peniaze na účet. A keďže sa so mnou odmietaš rozprávať, tak toto považuj za náš koniec!“ Kamoška mi pozrela na displej a obe sme sa šialene rozrehotali.

Trápne ticho

Rozišla som sa s ním uňho doma, no až potom mi dotieklo, že ma mal vlastne odviezť domov. Bolo mi trápne ho o to požiadať, tak som zavolala kamarátke. Tá sľúbila, že pre mňa príde, no najskôr za trištvrte hodinu.

Podotýkam, že toto celé bolo ešte pred Uber či Taxify érou a nebolo také bežné volať si taxík na cestu domov. A tak sme 45 minút sedeli uňho na sedačke. Meter od seba. Bez jediného slova. Nikdy som sa necítila trápnejšie.

https://giphy.com/gifs/break-up-feelings-Ruz6hkYf74nWE

Teplo na intímnych partiách je dôležité

S tým chalanom som to skončila začiatkom decembra, no ten magor aj tak trval na tom, že si dáme vianočné darčeky, lebo on mi ho vraj už kúpil. Tak som mu narýchlo uštrikovala šál. Keď sme si vymieňali darčeky, vybral ho z krabice a skonštatoval: „To je najmenší šál, aký som kedy videl.“ Tak som mu povedala, že to nie je šál, ale ohrievač na jeho penis a odišla.

https://giphy.com/gifs/feels-break-up-Chm3xXcoWQAwM

High-five to vždy istí

Bola to moja spolužiačka. Na konci obedňajšej prestávky som ju odtiahol do úzadia a povedal jej všetko, čo som mal na srdiečku. Také tie klasické drísty o tom, ako práve teraz nie som pripravený na vzťah a ako jej bude lepšie s niekým iným.

Na konci som však nevedel, ako celú túto trápnu konverzáciu ukončiť. Tak som jej dal high-five a vrátil sa ku stolu. Ešte do dnešného dňa sa za to cítim ako idiot.

https://giphy.com/gifs/mad-men-idiot-break-up-4DA5qIUV1w2oU

Rozchod s príplatkom

Pôvodne som sa s ním chcela stretnúť v kaviarni a ukončiť to tam, no on sa chcel ísť radšej prejsť. Zaparkoval na veľmi rušnej ulici a odišli sme. Rozišla som sa s ním, vrátili sme sa k jeho autu a už z diaľky sme videli veľmi nasr*tú pani s nohou vyloženou na jeho pneumatike.

Očividne nechal auto na platenom parkovisku, no akosi si zabudol kúpiť lístok. Takže v ten deň nielenže dostal kopačky, ešte musel aj cvakať stoeurovú pokutu.

Človek by čakal, že po songu od Taylor Swift bude chcieť čo najskôr zdrhnúť…

Že je koniec som mu oznámila u mňa na intráku, lenže chlapec to vôbec nezobral tak dobre, ako som dúfala. Akože nečakala som, že odíde vysmiaty od ucha k uchu, no ani mi nenapadlo, že by sa takto zosypal. Začal plakať, na kolenách ma prosil, že sa zmení, a ja som nevedela, čo robiť.

https://giphy.com/gifs/crying-break-up-the-lion-king-o0eprVBxfRnbi

Vtedy ma zachránila spolubývajúca z vedľajšej izby, ktorá vedela, že sa s ním snažím rozísť. Na plné pecky si pustila pesničku od Taylor Swift „We are never ever getting back together“. To ho rozplakalo ešte viac. Aby ste si však nemysleli, že je moja kamoška úplne bezcitná, ponúkla mu pri odchode domáce sušienky od babky.

Zdroj: buzzfeed.com
Titulná fotka: Liberty Antonia Sadler

Reagujte!
Grr Grr
1
Grr
Fuuj Fuuj
3
Fuuj
Fňuk Fňuk
2
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
30
Haha
Woow Woow
2
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
100 rokov Československa: Niekoľko vecí, v ktorých patril náš spoločný štát medzi svetovú špičku!

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME