15 každodenných predmetov, ktoré sú navrhnuté „pre mužov“ a ženám to lezie na nervy

Batohy. Buď chceš, aby bol pekný alebo funkčný. Nič medzitým neexistuje.

Zdroj: Alexander Schimmeck / Unsplash

Množstvo predmetov, ktoré používame na dennej báze, neprihliada na nežnejšie pohlavie. Ženy sa s tým už naučili žiť, no aj tak občas prídu momenty, keď by za to najradšej niekoho kopli. A aké sú to tie veci? Napríklad takéto.

1. Batohy. Buď chceš ten miniatúrny rozkošný batôžtek, ktorý síce vyzerá „instagramovateľne“, no pokriví ti chrbticu ako paragraf, alebo máš jednoducho smolu. Každý normálny a hlavne funkčný batoh je obrovský a siaha ti až na zadok.

2. Dlažobné kocky. Pre krásu sa síce trpí, no opätky sú utrpením už samé o sebe. Netreba ich ešte pokúšať dlažobnými kockami, ktoré v očiach nežného pohlavia vyzerajú ako nášľapné míny a ustavične kričia: „Vyvrtni si členok a umri!“

3. Tričká s potlačou. Na vešiaku v obchode všetko vyzerá super. V kabínke to už také ružové nie je a tebe pomaly, ale iste, začína dochádzať, že tadiaľto cesta nevedie. Respektíve, viedla by, keby si bola fanúšikom akejsi zdeformovanej čarbanice, ktorá prvotný vzor pripomína ozaj len okrajovo.

Angry Greys Anatomy GIF - Find & Share on GIPHY

4. Plechovky. Chalanisko si otvorí pivečko a nevidí na tom nič problematické. Ty potrebuješ páčidlo alebo voucher na novú manikúru.

5. Pracovné rukavice. Je nemožné zohnať pracovné rukavice menšie ako veľkosť H (Hulk), pokiaľ nie sú určené na záhradkárčenie. V preklade, žena môže obriaďovať záhon svojich muškátov a tvrdú prácu prenechať niekomu, kto má na ňu správne telesné parametre.

6. Presklené podlahy či schodiská. Vyzerá to síce efektne, ale to posledné, čo sa žene v sukni žiada, je lačný pohľad na jej nohavičky niekoho z nižšieho poschodia.

Angry Amy Sedaris GIF by truTV’s At Home with Amy Sedaris - Find & Share on GIPHY

7. Nohavice. Mužské nohavice sa číslujú na základe šírky aj dĺžky, takže si na svoje príde aj chudý a vysoký, aj malý a zavalitý. Ty máš M-ko, teda 38 a to, či si vysoká, nízka, chudá, tlstá, disproporčná alebo oranžová je každému šumafuk.

8. Bezpečnostné pásy v autách. Kam presne si máš odložiť svoje vnady, keď sa chceš bezpečne a pohodlne pripútať?!

9. Bundy a zimné kabáty. Žijeme v dobe, keď väčšina žien uprednostní estetiku pred funkcionalitou, no nie je to pravidlom. Niektoré budú radšej vyzerať ako rozkysnutý zemiak, než bojovať so zápalom močových ciest. Mysli aj na ne, drahý módny priemysel.

Angry Full House GIF - Find & Share on GIPHY

10. Regále v obchodoch. Prečo si bežný nákup potravín vyžaduje dvojmetrového mužského spoločníka alebo rebrík?!

11. Lekárske skúmavky na odovzdávanie vzoriek moču. Tu asi viac netreba. Nikto nechce mať ocikanú polku ruky. Naozaj nikto. Ani ženy nie. Žijeme v dvadsiatom prvom storočí, pestujeme rastlinky na vesmírnych staniciach… určite sa to dá nejako vyriešiť.

12. Obyčajné kusy oblečenia. Páni prídu do prvého obchodu, kúpia dva balíky boxeriek po sedem kusov a za pár eur sú vybavení na najbližšie dve dekády. To isté majú aj s tričkami, tielkami a vlastne akýmkoľvek nenáročným oblečením. V ženskom svete sa takéto praktické balenia buď nevyskytujú, alebo sa dané veci po dvoch praniach rozpadnú.

Angry Little Girl GIF by WWE - Find & Share on GIPHY

13. Tyče v autobuse. Sú. Príliš. Vysoko.

14. Verejné toalety bez košov. Možno jedného dňa ostanú vytapetované použitými vložkami, a potom svet pochopí, aké problematické to vlastne je.

15. Lieky. Nesmú sa brať zároveň s hormonálnou antikoncepciou, nesmú sa brať počas tehotenstva, nesmú sa brať počas kojenia… čiže sa nesmú brať deväťdesiat percent ženského života a nikomu to žily netrhá.

Reagujte!
Grr Grr
5
Grr
Fuuj Fuuj
9
Fuuj
Fňuk Fňuk
1
Fňuk
Jeej Jeej
1
Jeej
Uups Uups
4
Uups
Haha Haha
4
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Ľudia, ktorí opravili nedokonalosti na svojom aute tým najlepším spôsobom


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME