15 príšerných zákazníkov, ktorí boli pre pracovníkov v službách stelesnením nočnej mory

„Nahnevaná zákazníčka skopla regál s kalendármi s fotkami Cheryl Cole, pretože…“

Zdroj: Wikimedia Commons

Pracovníci v službách sú často protivní, odmeraní a každú chvíľu sa tvária, akoby ich niekto zozadu h*vnom natieral.

No, povedzme si úprimne… tváril by si sa inak, ak by si na dennej báze musel komunikovať so zákazníkmi bez štipky chochmesu a empatie, ktorým chýba základná inteligenčná výbava, no ega majú za troch? Asi nie. Áno, áno, sú za to platení… ale to stretnutia s takýmto druhom absurdity nerobí o nič príjemnejšie.

1. Jeden čas k nám pravidelne chodil istý muž, bol tam každý týždeň. Vždy sa ma opýtal, kde sú DVD-čka s obsahom pre dospelých a ja som mu ich ako dobrý zamestnanec vždy ochotne ukázala. V sekunde, ako sme zabočili do správneho regála, sa chytil za hruď, zastonal a predstieral, že odpadáva. Dúfal, že mu nejaká ženská zamestnankyňa príde dať dýchanie z úst do úst.

2. Chlapík prišiel reklamovať kolekciu rozprávok Toma & Jerryho, pretože dej bol príliš repetitívny. 

3. O piatej poobede na Štedrý deň prišiel muž a pýtal sa, či máme ešte jeden kus z najnovšieho albumu dievčenskej skupiny Girls Aloud. Bohužiaľ som mu musela oznámiť, že je už vypredaný. Opýtal sa ma, či by som ho vedela objednať tak, aby dorazil o siedmej. Povedala som, že to nejde. Skopol na zem výkladnú skriňu a odišiel.

Mtv Overkill GIF by MTV’s Lindsay Lohan’s Beach Club - Find & Share on GIPHY

4. Na strednej som si privyrábal v miestnej kaviarni. Jedného dňa prišiel nie práve dvakrát príjemný muž a chcel, aby som mu načapoval pivo. Povedal som mu, že to nebude možné (nemáme v ponuke pivo) a vtedy sa úplne opustil. Začal vrieskať, kopol do hrude manažéra, stiahol si nohavice a vysr*l sa mi na pult. Opakujem, vysr*l sa mi na pult.

5. Pracoval som v cestovnej agentúre. Nabehol ku mne veľmi nahnevaný a veľmi spálený britský turista, ktorý nás chcel žalovať, pretože mu nikto nepovedal, že slnko v jeho destinácii bude také horúce. Plus, pri vonkajšom bazéne nebola žiadna klimatizácia. Iný turista sa zase sťažoval, že počas celej dovolenky servírovali len „hnusné anglické jedlá ako cestoviny, pizzu a šaláty“. 

6. Kedysi som doručoval jedlo chlapíkovi, ktorý mal vlasy aj bokombrady dokreslené permanentnou fixkou. 

Handsome GIF - Find & Share on GIPHY

7. Kolega volal do práce, že mu zomrela mama. Ako vždy v takýchto prípadoch dostal od vedenia pár dní platenej dovolenky na vyrovnanie sa so smutnou udalosťou. Na druhý deň nabehla na pobočku veľmi rozzúrená staršia pani. Nebol to nikto iný ako jeho mama, veľmi živá mama, ktorá behala medzi regálmi ako splašená hus a chcela vedieť, prečo meno jej syna dnes nie je napísané v rozvrhu.

8. Kamarátka pracovala vo fotoslužbách. Jeden jej zákazník bol vášnivý zberateľ vláčikov a pravidelne si chodieval tlačiť celé série fotiek. Na každej fotke bol vláčik, okrem tej poslednej… tam bol jeho penis. Robil to celé roky.

9. Nahnevaná zákazníčka skopla celý regál s kalendármi s fotkami Cheryl Cole, pretože „tá ženská sa tvári ako p*ča“. 

Cheryl Cole Reputation Management GIF - Find & Share on GIPHY

10. Pracoval som v obchode s nábytkom a zariadením do domácnosti celé roky a môžem objektívne povedať, že každé druhé decko sa snaží nasr*ť do vystavených toaliet, ktoré, logicky, nie sú na to určené. A rodičia ich nechajú.

11. Už týždne som šípila, že nám tu niekto kradne vždy v tom istom čase. Neskôr som odhalila, že je to otecko, ktorý skrýva kradnutý tovar svojim deťom do odrážadla, lebo mu bolo jasné, že nikto nebude podozrievať deti. Cítila som sa ako Poirot, keď som na to prišla.

12. Robil som v elektre a akurát som chlapíkovi ukazoval obrovskú audio súpravu za niekoľko stoviek. Keď som mu povedal, čo všetko to zvládne, bol ohúrený, no keď prišlo na cenu, so smiechom a panikou v očiach odvetil: „Tak, toto asi nepotrebujem. Zase taký pedofil nie som.“ Myslím, že slovo, ktoré chcel použiť, bolo „audiofil“.

Kaitlyn Bristowe Oops GIF by The Bachelorette - Find & Share on GIPHY

13. Na zákaznícku podporu volala žena, ktorá chcela určité informácie o svojom konte. „Dobre, môžem vás poprosiť o váš identifikačný kód?“ požiadala som ju, je to štandardný protokol. „Ale… ja ho nemám nikomu hovoriť,“ povedala nedôverčivo ona. Až po niekoľkominútovom presviedčaní, že ho naozaj nikomu neprezradím, mi ho konečne dala.

14. Soboty som vypomáhala v obchode s oblečením. Každý raz, čo som mala zmenu, prišiel do obchodu starší chlap, mohol mať tak sedemdesiat, postavil sa k regálu s klobúkmi a čakal. Keď prišla zákazníčka, ktorá si chcela vyskúšať klobúk, len čo si ho nasadila na hlavu, začal sa na nej šialene rehotať. Ochranka s tým nikdy nič neurobila.

15. Prišla za mnou zákazníčka a chcela, aby som jej odporučil nejaké cudzojazyčné knižné tituly. Strávil som s ňou hodiny. Vyberali sme z rôznych žánrov, prechádzali sme jednotlivými autormi, hľadal som jej recenzie… to všetko len preto, aby ich na druhý deň prišla vrátiť, lebo im nerozumela.

Angry Skam Espana GIF by Movistar+ - Find & Share on GIPHY

Zdroj: fairycakes / Twitter

Reagujte!
Grr Grr
1
Grr
Fuuj Fuuj
0
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
1
Uups
Haha Haha
8
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
8 vecí, na ktoré sa môžeš tešiť s príchodom jesene

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME