Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Pondelok 11.12.2023
sk
Hilda
cz
Dana

Život našej obľúbenej seriálovej postavy prežívame spolu s ňou. K tomu patrí aj posudzovanie potenciálnych známostí, čo môže byť pomerne náročná úloha. Najmä, ak už náš obľúbenec našiel lásku svojho života, no tvorcovia sa to rozhodli ignorovať…

Pozor, tento článok obsahuje spoilery

1. Emily a Maya (Pretty Little Liars)

Smrť Mayi nás vykoľajila asi všetkých. Bola to jediná zo známostí Emily, ktorá mala tú správnu energiu. Paige sa s ňou nikdy nemôže rovnať a povedzme si úprimne – všetkým nám bola proti srsti.

Freeform

2. Glenn a Maggie (The Walking Dead)

Pár epizód po tom, čo Glenn vstal z mŕtvych, nám ho zobrali opäť. Jeho smrť bola príšerná a nedôstojná. Každý fanúšik tejto zombie série sa tešil na ich malú rodinku, no namiesto nej sme sa dočkali Glennovej rozmliaždenej hlavy. Nebolo to fér.

AMC

3. Liv a Lowell (iZombie)

Títo dvaja mali skvelú chémiu. Takú, akú s dokonalým Majorom nikdy mať nebude. Do poslednej chvíle sme všetci dúfali, že sa ten výstrel vysvetlí inak, no, bohužiaľ… nestalo sa.

Spondoolie Entertainment

4. Freddie a Effy (Skins)

Po tom všetkom, čím si títo dvaja preskákali, by si zaslúžili byť spolu. Namiesto toho sa nám tvorcovia rozhodli vraziť dýku rovno do srdca a miláčika televíznych obrazoviek nechali zomrieť v rukách psychopatického terapeuta. Aby toho nebolo málo, nikdy nám vlastne neukázali, ako to celé zobrala Effy.

E4

5. Regina a Robin (Once Upon a Time)

Regina bola jednou z postáv, ktorá sa počas sérií naozaj vyvíjala. Po tom všetkom si skutočne zaslúžila šťastnejší koniec po boku niekoho, ako bol Robin.

ABC

6. Robin a Barney (How I Met Your Mother)

Prečo Ted?! Ted mal byť s Tracy a títo dvaja mali skončiť spolu. Koniec tejto nekonečnej série bol pre väčšinu nepochopiteľný…

CBS

7. Bonnie a Enzo (The Vampire Diaries)

Po množstve milostných komplikácií a náročných vzťahov, ktorými bol tento seriál obtočený kolom dokola, prišla konečne táto idylická dvojka. Ich láska bola čistá, jednoduchá a bezproblémová. Zabiť Enza v poslednej sérii bolo výkrikom do tmy a žiadny divák pre to nemal pochopenie.

The CW

8. Nate a Serena (Gossip Girl)

Na sto percent by bol Nate pre Serenu lepší ako Dan. Hocikto by bol lepší ako Dan.

The CW

9. Cristina a Owen (Grey’s Anatomy)

Vždy sa mali radi. Od prvého stretnutia vedeli, že sú si súdení, aj napriek tomu, že boli očividnými protikladmi. Prežili toho spolu veľa, no nikdy nepochybovali o svojej láske.

ABC

10. Rory a Jess (Gilmore Girls)

Vždy si rozumeli. Jess ju podporoval vo všetkom, do čoho sa pustila. Ostatné vzťahy či už s Loganom alebo s Deanom sa tomuto nikdy nevyrovnajú.

The WB

11. Caroline a Klaus (The Originals)

Caroline bola skvelá postava, ktorej sa nikdy nedostalo patričnej pozornosti. Možno práve preto skončil tento vzťah fiaskom. To však nič nemení na fakte, že po tom všetkom, čím si títo dvaja preskákali, si zaslúžili viac. Omnoho viac.

The CW

12. Jane a Jesse (Breaking Bad)

Jane bola jediná osoba, ktorú Jesse naozaj miloval. Bol ochotný sa pre ňu zmeniť, nech to stojí, čo to stojí. Zomrela len preto, aby bol Waltov život jednoduchší a množstvo fanúšikov sa s tým nedokázalo zmieriť.

AMC

13. Haley a Andy (Modern Family)

Zistenie, že sa títo dvaja rozišli, bolo sklamaním pre každého fanúšika, ktorý nemá rád nudu a stereotyp. Hoci Hayleyini predošlí frajeri neboli celkom zlí, boli jednoducho nudní a predvídateľní. Andy priniesol na obrazovky skvelú chémiu a sexuálne napätie, ktoré s jeho odchodom opäť zakapalo.

ABC

14. Clarke a Lexa (The 100)

To, čo bolo medzi nimi, sa nedá opísať slovami. Opísať sa však dá to, že sa všetko skončilo v priebehu jednej sekundy…

The CW

15. Lucas a Brooke (One Tree Hill)

One Tree Hill skončil totálne chaoticky, čo sa popárovania hlavných postáv týka. Brooke síce nikdy nebola obľúbencom kvôli svojej zvláštnej povahe, no s Lucasom sa perfektne dopĺňali. Peyton bola síce fajn, no v kombinácii s Lucasom tvorili dokonalý nudný párik. A to nikto nechce.

Warner Bros. Television

Zdroj: buzzfeed.com
Titulná fotka: The CW


Tagy:

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.