16 najtrápnejších situácií, do ktorých sa ľudia tento rok dostali

Rok 2018 bol jednoducho rok trapasov. Vlastne, ako každý iný rok…

Ak máš pocit, že si bol tento rok kráľom trapasov, tak ťa vyvedieme z omylu. Určite to nebolo také zlé, ako si myslíš. Teda, samozrejme, pokiaľ nie si jedným z týchto ľudí…

1. Rozišiel som sa s mojou priateľkou pri večeri a ona začala plakať. Ľudia si mysleli, že som ju požiadal o ruku a začali tlieskať.

2. Pracujem v banke. Raz prišla k mojej priehradke staršia pani so šekom na 150-tisíc eur. Len tak som bez premýšľania prehodila, že by sa mi momentálne také peniaze zišli a ona odpovedala: „To sú peniaze zo životnej poistky. Radšej by som tu mala tú osobu.“

3. Náš taxikár cez bluetooth pozerá porno…

https://twitter.com/QuietTable/status/1045061969169043456

4. Pred tromi rokmi som pracovala s jedným strašne pekným chalanom. Mali sme kamarátsky vzťah a jedného dňa sa ma rozhodol pozdraviť päsťou (akože nie, že mi vrazil, ale že nastavil päsť a čakal, že aj ja nastavím päsť, chápete…). Ja som si myslela, že predstiera, že v ruke drží neviditeľný mikrofón, tak som sa naklonila a povedala „skúška – raz, dva, tri“. Na toto asi nikdy nezabudnem.

5. Som na záchode pre vozičkárov (a pán nie je vozičkár, ale netvárte sa, že ste to nikdy neurobili). Toto sa nemalo stať.

https://www.reddit.com/r/Wellthatsucks/comments/8ve5pn/that_was_not_supposed_to_happen/

6. Písal som email učiteľovi, ktorý mal znieť „mám strach, že som správne nepochopil zadanie“. Omylom som ho odoslal v polovici, a teda jediné, čo som napísal, bolo len „pán profesor, mám strach“. Na druhý deň si ma zavolal školský psychológ.

7. Dnes som si na hodine matematiky strašne potreboval prdnúť. Už mi išlo rupnúť črevo, tak som vymyslel brilantný plán. Zhodím na zem knihu, ktorá spraví rachot a v tú istú sekundu si prdnem. Nikto to nebude počuť. Lenže nevydalo… zhodil som na zem knihu, tá s treskotom dopadla na zem. Všetci sa na mňa pozreli. A potom som si prdol. Nahlas.

8. Ráno som si do fľaše s vodou dala uhorku, mätové listy, citrón, limetku a myslela som si, ako strašne instagramovo vyzerám. A potom som prišla do triedy, v ktorej učím a jeden z mojich milovaných študentov zakričal: „Aha, pani učiteľka má vo vode šalát!“ Celá trieda vybuchla od smiechu.

9. Učiteľka mi vrátila môj test a ja som nevedela pochopiť, prečo naň napísala slovo „salsa“. Opýtala som sa spolusediaceho, prečo mám na teste slovo salsa a on povedal: „Je tam napísané 59/59 nie salsa.“ Prečo som taká sprostá?!

https://imgur.com/3zAFyT9

10. V obchode som si skúšala podprsenku a super mi sedela. Nebol na nej lístoček, tak som išla za predavačom a on sa to snažil dohľadať. Zavolal dokonca aj manažéra a spolu pátrali po stratenej visačke z podprsenky. Napokon prišli za mnou so zmäteným výrazom na tvári: „Je nám ľúto, ale toto nie je naša podprsenka. Niekto ju musel vymeniť.“ Niekto seriózne vážne prišiel do obchodu, ukradol podprsenku a nechal tu tú svoju starú a JA SOM SI JU VYSKÚŠALA!

11. Keď sa tak na to spätne pozerám, prijať tento modelingový job asi nebolo to najšťastnejšie rozhodnutie. 

https://mobile.twitter.com/marleybennett/status/1003024085394382848

12. Prišla som do Starbucksu a v momente, keď som sa dostala na rad, mi úplne všetko vypadlo, a tak som len automaticky povedala: „Vodku s džúsom.“ A predavačka, že „hm?!“ a ja že „hm?!“, a potom sme na seba asi dve minúty zízali, až kým mi nedošlo, že som si tam vlastne prišla dať kávu. 

13. Pracujem v obchode so športovými potrebami a ako každá pokladníčka sa vždy automaticky opýtam, či si zákazník prosí tašku. A jedného dňa prišla táto pani. Kupovala dva kajaky. Dva obrovské kajaky. A keď som ich nablokovala, pozrela som na ňu kamenným pohľadom a opýtala sa: „Dám vám to do tašky?“ 

14. Aká je pravdepodobnosť, že niekto narazí na skupinku mníšok práve v momente, keď v ruke drží metrový nafukovací penis? 

https://www.reddit.com/r/pics/comments/8mtxxz/what_are_the_chances_of_running_into_a_gaggle_of/

15. Práve som objala môjho zubára. Vonkoncom som to nechcela urobiť, ale mala som pocit, že sa ku mne nakláňa a ide ma objať… a on mi pritom chcel len dať dole ten stupídny podbradník, čo sa dáva, aby sa vám nezašpinilo tričko. Musím si nájsť nového zubára.

16. Wow, koľko diskrétnosti v jednom balíku… (Preklad: Je to na narodeninovú oslavu pre moju mamu a bývame spolu. Prosím zariaďte, nech tá krabica nevyzerá ako krabica s dekoráciami na oslavu.)

https://www.reddit.com/r/Wellthatsucks/comments/8ve5pn/that_was_not_supposed_to_happen/

Zdroj: buzzfeed.com
Titulná fotka: iStock

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
0
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
2
Uups
Haha Haha
39
Haha
Woow Woow
2
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Študenti podviedli dojímavým videom o svojom sklamanom učiteľovi celý internet

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME