Sobota 21.5.2022
sk
Zina
cz
Monika

16 rande za 16 dní. Žena chodila na schôdzky, len aby sa mohla najesť zadarmo

Keď má človek hlad, siahne po rôznych metódach.


Mladá žena McCall Brock sa vo videu na sociálnej sieti TikTok priznala, že raz zašla až na šestnásť rande za sebou! Nehľadala však žiadnu známosť, dôvod bol oveľa prozaickejší: proste sa chcela najesť. Ako podotkla, počas štúdia na vysokej škole mala často hlboko do vrecka.

Nezriedka to teda dopadlo tak, že si nemohla kúpiť ani jedlo. Vyriešila to tým, že sa prihlásila do randiacej aplikácie a dohodla si stretnutie. Najčastejšie sa s nápadníkom vybrali na večeru do nejakej reštaurácie.

16 dní, 16 rande

„Počas šestnástich dní som mala šestnásť rande s večerou,“ prezradila McCall. „Jesť som skrátka musela.“ Dúfala, pravdaže, že muži za jej jedlo zaplatia (čo sa zrejme aj stalo). Dodala tiež, že sa od nápadníkov nechala pozývať ona a sama nikdy žiadneho neoslovila. Ženina technika sa stretla s rôznorodou odozvou.

Niektorí považovali jej riešenia za „geniálne“, iní si neodpustili kritiku. Podľa nich McCall zneužívala pocity dotyčných mužov, manipulovala nimi a len márnila ich čas.

Shutterstock

Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem najmä o filmoch a seriáloch, ale cudzie mi nie sú ani články z oblasti krimi, záhad, umenia, vedy, zaujímavosti z histórie a vlastne všetkého, čo má potenciál zaujať čitateľa a rozšíriť jeho obzory. Zameriavam sa aj na písanie článkov s virálnym potenciálom

Pridaj svoj komentár

Komentáre 0

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max 15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max 5mb
    *dané pole je potrebné vyplniť