Štvrtok 6.10.2022
sk
Natália
cz
Hanuš

Najprv sa to mohlo zdať ako veľmi milé gesto, no vykľul sa z toho úplný opak. Polícia v Kalifornii vyšetruje podivuhodný prípad na jednej z tamojších škôl. Preukázalo sa, že jedna zo študentiek mala upiecť sušienky, do ktorých primiešala špeciálnu prísadu.

Spolu s druhou spolužiačkou ponúkali ostatným v triede sušienky, v ktorých bol podľa všetkého popol jej zosnulého dedka. Udalosť sa mala stať začiatkom októbra a momentálne je predmetom vyšetrovania. Zdá sa však, že je viac ako isté, že nejde len tak o nejaký roztopašný výmysel.

pexels.com (https://www.pexels.com/photo/man-in-black-and-white-polo-shirt-beside-writing-board-159844/)

Tajná prísada nebola marihuana

Po tom, čo priniesla sušienky a ponúkla ich spolužiakom, niektorým z nich povedala, že je v nich tajná prísada. Niektorí sa možno domnievali, že ide o marihuanu, no v tomto prípade bola tajná prísada popol zosnulého dedka. Jeden zo spolužiakov, ktorý si odhryzol zo sušienok potvrdil, že nevyzerali ako bežné sušienky, mali zvláštnu, sivú farbu a chutili akoby ste jedli piesok. Hovoril, že jej nechcel veriť, až kým nevybrala urnu.

Dievča ponúkalo sušienky jednej zo spolužiačok, no ostatní spolužiaci jej hovorili, aby sušienku nejedla. Krátko na to sa obvinená priznala, že sú v sušienkach pozostatky jej dedka. Svojej spolužiačke s veľkým úškľabom povedala, že možno je v sušienke, ktorú práve drží, časť dedkovej nohy.

Rai Vidanes, Unsplash

Zvláštne je, že niekoľko z deviatich spolužiakov, ktorí sušienky ochutnali, vedeli o prítomnosti pozostatkov v sušienkach, no aj tak ich zjedli. Zaujímavosťou v tomto prípade tiež je, že polícia má problém so zaradením pod konkrétny trestný čin. Chvalabohu, požitie týchto sušienok nemohlo spôsobiť spolužiakom žiadne zdravotné problémy.

Polícia nie je schopná spätne skontrolovať sušienky, no verí, že obvinenia sú dôveryhodné. Preto momentálne vypočúva spolužiakov dievčaťa, ktoré sušienky upieklo a rovnako aj jej rodičov. Samotné dievča bolo na niekoľko dní vylúčené, no momentálne znova navštevuje školu.

Zdroj: time.com, buzzfeednews.com
Titulná fotka: John Dancy


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť