16-ročné dievča upieklo do školy sušienky s „tajnou“ prísadou – popolom jej dedka

Naozaj zvláštny spôsob ako si uctiť svojich pozostalých príbuzných.

Najprv sa to mohlo zdať ako veľmi milé gesto, no vykľul sa z toho úplný opak. Polícia v Kalifornii vyšetruje podivuhodný prípad na jednej z tamojších škôl. Preukázalo sa, že jedna zo študentiek mala upiecť sušienky, do ktorých primiešala špeciálnu prísadu.

Spolu s druhou spolužiačkou ponúkali ostatným v triede sušienky, v ktorých bol podľa všetkého popol jej zosnulého dedka. Udalosť sa mala stať začiatkom októbra a momentálne je predmetom vyšetrovania. Zdá sa však, že je viac ako isté, že nejde len tak o nejaký roztopašný výmysel.

pexels.com (https://www.pexels.com/photo/man-in-black-and-white-polo-shirt-beside-writing-board-159844/)

Tajná prísada nebola marihuana

Po tom, čo priniesla sušienky a ponúkla ich spolužiakom, niektorým z nich povedala, že je v nich tajná prísada. Niektorí sa možno domnievali, že ide o marihuanu, no v tomto prípade bola tajná prísada popol zosnulého dedka. Jeden zo spolužiakov, ktorý si odhryzol zo sušienok potvrdil, že nevyzerali ako bežné sušienky, mali zvláštnu, sivú farbu a chutili akoby ste jedli piesok. Hovoril, že jej nechcel veriť, až kým nevybrala urnu.

Dievča ponúkalo sušienky jednej zo spolužiačok, no ostatní spolužiaci jej hovorili, aby sušienku nejedla. Krátko na to sa obvinená priznala, že sú v sušienkach pozostatky jej dedka. Svojej spolužiačke s veľkým úškľabom povedala, že možno je v sušienke, ktorú práve drží, časť dedkovej nohy.

Rai Vidanes, Unsplash

Zvláštne je, že niekoľko z deviatich spolužiakov, ktorí sušienky ochutnali, vedeli o prítomnosti pozostatkov v sušienkach, no aj tak ich zjedli. Zaujímavosťou v tomto prípade tiež je, že polícia má problém so zaradením pod konkrétny trestný čin. Chvalabohu, požitie týchto sušienok nemohlo spôsobiť spolužiakom žiadne zdravotné problémy.

Polícia nie je schopná spätne skontrolovať sušienky, no verí, že obvinenia sú dôveryhodné. Preto momentálne vypočúva spolužiakov dievčaťa, ktoré sušienky upieklo a rovnako aj jej rodičov. Samotné dievča bolo na niekoľko dní vylúčené, no momentálne znova navštevuje školu.

Zdroj: time.com, buzzfeednews.com
Titulná fotka: John Dancy

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
12
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
1
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
1
Haha
Woow Woow
1
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Minimalistické komiksy z každodenného života, ktoré ti dokážu, že na smiech veľa netreba


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME