Streda 5.10.2022
sk
Viera
cz
Eliška
, Elsa
Zdroj: ©Shutterstock

16 vecí, ktoré na sebe neznášame, hoci opačné pohlavie priťahujú ako magnet

Zatiaľ čo ty si myslíš, že je niečo tvoj nedostatok, pre niekoho je to príťažlivé.

Často sme sami na seba a svoj výzor či nejakú vlastnosť poriadne kritickí. Nepáčia sa nám naše pehy, jamky na lícach alebo mnoho iných vecí. Opačné pohlavie má na nás však práve takéto detaily veľmi radoČo mnohokrát na sebe odsudzujú muži a ženy a iní sa za tým idú zblázniť? 

Čo ženy na sebe nemajú rady a muži to milujú

Pehy

Samotné ženy si ich navzájom závidia, no nájdu sa aj také pehavé slečny, ktorým to prekáža. Pritom chlapci sa idú za nimi zblázniť.

Jamky na krížoch

Každý muž považuje jamky na krížoch za niečo zaujímavé a veľmi príťažlivé. Takže sa nie je za čo hanbiť.

Materské znamienko

Rôzne znamienka, škvrnky a iné anomálie ľudia na sebe považujú za divné, lebo ich nemá každý. Pritom ostatní to vnímajú ako niečo roztomilé a výnimočné.

Okuliare

Nielen ženy, ale aj muži sa často hanbia za to, že nosia okuliare. Ak má však niekto pekný rámik, dokáže s nimi vyzerať veľmi dobre. Veľa ľuďom práve okuliare pridávajú na príťažlivosti.

Shutterstock

Hanblivosť

Akonáhle ti niekto niečo lichotivé povie, ty sa prezradíš tým, že sa červenáš. Možno sa za to hanbíš, ale ver tomu, že mužom sa to páči. Je to predsa úprimné a milé.

Široké boky/plné krivky

Ďalšia zo súčastí ženských tiel, kvôli ktorým ženy mávajú komplexy. Len málo mužom sa páčia vychudnuté dievčatá, o ktorých hovoria, že ich „nie je za čo chytiť‘‘. 

Mohlo by ťa zaujímať:

20 ľudí, ktorí sa od puberty zmenili na nepoznanie

Prirodzenosť

Ovplyvnené dokonalými tváričkami na sociálnych sieťach a v médiách nadobúdame pocit, že by sme tak mali vyzerať aj my. Avšak, prirodzená krása je to, čo sa mužom páči na ženách viac ako tvár, ktorú nespoznajú po tom, čo sa nalíčiš.

Malé prsia

Veľa žien má komplexy kvôli svojmu telu a najčastejšie práve kvôli malým prsiam. Pritom viacerí muži ti povedia, že im sa páčia, prípadne, že z toho vôbec nerobia vedu.

Shutterstock

Čo muži na sebe nemajú radi a ženy to milujú

Vystúpené kľúčne kosti

V prípade, že je muž štíhly a má výrazné kľúčne kosti, je to pre mnohé ženy neodolateľné. Aj keď si muži možno myslia, že to vyzerá hrozne, opak je pravdou.

Štíhla postava

Vysokí a chudí muži sa páčia viacerým ženám. Nie je vôbec pravda, že sme všetky na svalovcov s pekáčom buchiet na bruchu. Sú ženy, ktoré preferujú aj „tintítka“.

Mohlo by ťa zaujímať:

15 vecí, ktoré by sme mali prestať považovať za normálne

Nízka postava

Muži nemusia byť zásadne vysokí. Existujú predsa aj nízke ženy a tie sa nepotrebujú šplhať na chalana, keď mu chcú dať pusu. Ako sa hovorí: vrana k vrane sadá.

Citlivosť

Muži vždy skrývajú, ak ich niečo dojme, no pre ženy je to veľmi príťažlivé. Máme rady mužov, ktorí sa neboja prejaviť city.

Shutterstock

Keď varia a pečú

Síce je varenie a pečenie doménou žien, no o to viac to vie ženy potešiť, ak sa ich muži nestratia v kuchyni. Chalani si z toho vzájomne robia srandu, ale ženy povedia, že je to jednoducho príťažlivé.

Jazvy, znamienka

Rovnako ako u žien, aj na mužoch má opačné pohlavie rado rôzne anomálie, nevšednosti.

Pehy

Takisto ako u žien. V prípade, že má niekto pehy a ešte k tomu je aj ryšavý, tak je rozhodne stredobodom pozornosti, a vôbec nie preto, že by vyzeral divne.

Šediny

Na ženách šediny nemusia vyzerať úplne príťažlivo, no pri mužoch platí pravidlo, že starnú do krásy. Veď si spomeň na Georgea Clooneyho. Mnoho mužov je oveľa krajších, keď ošedivie.

Shutterstock

Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť