16 vecí, s ktorými sa stretávaš, ak si žena a tvoj najlepší kamarát je muž

„Bože, vy by ste boli taký zlatučký párik!“

Zdroj: Bao Truong / unsplash.com

Ak si žena a tvoj najlepší kamarát nie, určite sa nájdeš v nasledujúcich bodoch a zasmeješ sa na nich. Cez slzy. Ale to nevadí.

Všetci vás chcú dať dokopy

Od tvojich rodičov, cez jeho rodičov až po každého jedného kamaráta, ktorý vás oboch pozná. „Bože, vy by ste boli taký zlatý párik!“ Veta omieľaná donekonečna, ktorá na vás páli z každej strany a vám sa už po tých rokoch ani nechce prevracať očami.

Fox Tv GIF by Kicking & Screaming - Find & Share on GIPHY

Tí, ktorí sa vás nesnažia presvedčiť, že ste pre seba stvorení a nedrgajú do vás lakťom zakaždým, keď prechádzate okolo svadobného salónu, tvrdia, že spolu šukáte. Ako inak by predsa mohli dvaja ľudia opačného pohlavia spolu takto fungovať, ak by si z času na čas navzájom neohrievali postele?

Alebo si myslia, že spolu už ste

Tí, ktorí vás ešte poriadne nepoznajú, už automaticky predpokladajú, že ste spolu. Očividne to je také okaté, že sa ani neobťažujú opýtať a pravda vypláva na povrch až potom, čo sa niekto spýta, ako dlho to už spolu ťaháte. „Roky,“ odpovieš. „Ale sme len kamaráti,“ dodá on. A potom sa opakuje scenár z prvého bodu o tom, ako by ste do toho mali skočiť alebo si minimálne dobre zasúložiť.

Repeat No Collusion GIF by The Opposition w/ Jordan Klepper - Find & Share on GIPHY

Debilné poznámky

Kamarátstvo medzi mužom a ženou nie je práve štandardné, a preto má každý potrebu sa k nemu nejako vyjadriť. A pod pojmom vyjadriť rozumejte vytiahnuť jeden zo zaužívaných stereotypov a chrstnúť vám ho rovno do ksichtu.

Blah Blah Blah Whatever GIF by NBC - Find & Share on GIPHY

Ty si lezbička. Alebo trúba, ktorá je rada stredobodom pozornosti, ideálne tej mužskej. Alebo xantipa bez chrbtovej kosti, ktorá využíva chudáka chlapca, ktorý je do nej zaľúbený až po uši. Už si to počula všetko a aj v tomto prípade ťa už omrzelo venovať tomu pozornosť.

Tvoj frajer žiarli

Nechce si to priznať, lebo predsa len ste dvaja dospelí ľudia, ktorí môžu udržiavať priateľské vzťahy s osobami opačného pohlavia bez toho, aby ten… kravina. Aj tak ho to škrie.

Zapiera, tvári sa, že mu je to jedno a že je rád, že máš takého dobrého kamaráta, na ktorého sa môžeš vždy spoľahnúť. To ale nič nemení na tom, že mu ide žila na čele vybuchnúť, keď zistí, že sa niečo dozvedel skôr ako on.

Just Friends Benji Aflalo GIF by Alone Together - Find & Share on GIPHY

Jeho frajerka žiarli tiež

Ešte horšie ako tvoj frajer je na tom jeho frajerka. Najmä, ak je to aktuálne nejaká posadnutá hysterka. Tie väčšinou nechápu, že nie každý tvor s vagínou na tomto svete sa snaží dostať jej „macíka-pucíka“ do postele.

Taktiež jej nedokážeš racionálne vysvetliť, že ak by bolo toto tvojím cieľom, stalo by sa to už päť rokov dozadu a rozhodne by si s týmto aktom lásky nečakala, kým si nájde takúto žiarlivú opachu.

Celeb Respond GIF - Find & Share on GIPHY

Veľmi veľa nadávaš

Veľmi veľa nadávaš. Viac než by sa na dámu patrilo. Vlastne aj viac než by sa patrilo na podguráženého drevorubača s Tourettovým syndrómom. Ale jemu je to jedno. Pokojne si zanadávaj – nadávky sú stále lepšie ako rozhovor na tému „puchra z recepcie mala dnes rovnakú blúzku ako ja“.

Kimmy Schmidt Cursing GIF by Unbreakable Kimmy Schmidt - Find & Share on GIPHY

Žiadna dráma

Ženské kamošky sú super, no niekedy sú rozhovory s nimi viac než útrpné. Kto s kým, čo a kde, prečo hentá povedala tamto a prečo tamtá spáva s oným, keď má doma snúbenca.

Raz za uhorský rok je poriadna dávka klebiet prijateľná, ale keď sa to stane tvoj každodenný chleba, máš chuť hodiť si slučku zakaždým, keď veta začne: „A počula si už…?“ Preto si vďačná za mužskú spoločnosť, s ktorou majú debaty sem-tam aj reálnu výpovednú hodnotu.

Tbs Thank You GIF by Angie Tribeca - Find & Share on GIPHY

Nemusíš nosiť mejkap

Nemusíš nosiť mejkap, nemusíš sa stajlovať dve hodiny predtým, ako ťa zoberie von, a už vôbec sa nemusíš pchať do úzkych šiat a ničiť si nohy vo vražedných opätkoch. Jemu je to jedno, dokonca by ťa za to možno aj sprdol: „Načo si to na seba dávaš, keď sa potom celý večer sťažuješ?!“ A tak niekedy vyštartuješ s mastnými vlasmi a vyťahaným tričkom zamazaným od kečupu…

One Direction Celebrity GIF - Find & Share on GIPHY

Úprimnosť nadovšetko

Rozdiel medzi frajerom a najlepším kamarátom je ten, že kamarát nebude spať dva týždne na gauči, pretože ti povedal, že ti tie šaty robia gigantickú riť. Tvoj najlepší kamarát si je tohto veľmi dobre vedomý a využíva svoje právomoci na necenzúrovanú kritiku pomerne často.

Ashley Graham Culture GIF by Women's History Month - Find & Share on GIPHY

Zisťuješ, že aj chlapi majú svoje dni

Zo ženy sa počas svojich dní valia kvantá krvi, takže je pochopiteľné, že v tomto období to nie je práve kamarátske stvorenie. Ale akú výhovorku má na svoje výkyvy nálad muž?!

Best Friends Bff GIF - Find & Share on GIPHY

Nehrozí, že sa rozhádate kvôli chalanovi

V dnešnej dobe sú ľudia všelijakí a nájsť kamarátku, ktorá ti nebude závidieť ešte aj nos medzi očami, je na nezaplatenie. Takých je však ako šafránu a väčšina dnešných báb začne hádzať zvodné očká hneď, ako zistia, že mu v garáži parkuje pojazdné auto.

Kim Kardashian GIF - Find & Share on GIPHY

Bez ohľadu na to, či je to tvoj frajer, manžel alebo svätý Dindi. Potom prichádza krik, hádky, obviňovania, mlčanie… a všetko, čo ste spolu budovali, putuje rovno dole potrubím kvôli týpkovi, ktorý za to ani nestojí. To sa ti v tomto kamarátstve stať určite nemôže.

Nalepia sa na teba jeho zvyky

Niekedy máš pocit, že sa pod vplyvom jeho testosterónu začínaš meniť na chlapa. Pred začiatkom tohto kamarátstva si sa aspoň snažila predstierať, že si dáma a že tvoj charakteristický pozdrav nie je hlasný grg. Ale teraz, po tých rokoch… už sú to len samé telesné plyny, divné zvuky, ešte divnejšie pachy a tony smiechu, lebo takto to proste máte radi.

Cruel Intentions Drinking GIF - Find & Share on GIPHY

Navzájom si dávate rady ohľadom opačného pohlavia

Vždy je fajn mať po ruke chodiacu encyklopédiu o opačnom pohlaví. Hlavne teraz, keď je všetko nevyspytateľné a to, čo na chlapov platilo kedysi, už dnes nefunguje. Platí to, samozrejme, aj naopak a kedykoľvek on potrebuje nahliadnuť do výkladového slovníka ženského správania, dvere má otvorené.

Music Video 80S GIF - Find & Share on GIPHY

Nie vždy rozumie tvojim problémom

Nie vždy dokáže pochopiť, aké trápenia so sebou prináša byť ženou. Ale to nevadí, lebo ťa má natoľko rád, že sa aspoň snaží. Preto máš uňho v izbe vždy odloženú čokoládu a dve vložky.

Anthony Anderson Period GIF - Find & Share on GIPHY

Sexuálny humor nie je tabu

Nikdy ste spolu nespali (keď nerátame to, ako mu z času na čas zalomíš na ramene a celého ho oslintáš), a v blízkej budúcnosti žiadnu takúto eskapádu ani neplánujete. Ale predsa len – ste muž a žena.

A medzi mužmi a ženami bude vždy určité sexuálne napätie, ktoré sa vo vašom priateľstve pretavuje do veľmi nevhodných vtipov. Veľmi, veľmi, veľmi nevhodných vtipov. Či už však tomu ostatní veria alebo nie, tam to aj končí. Bodka.

Napoleon Dynamite GIF - Find & Share on GIPHY

Ale aj tak sa navzájom vôbec nepovažujete za sexuálne objekty

Vy už jednoducho toho druhého nedokážete vnímať ako sexuálny objekt. Neviete si predstaviť, že by ste spolu mali niečo viac ako šampionát v smradľavosti prdov. Ani pod vplyvom alkoholu, ani v období najväčšieho zúfalstva a erotického sucha…

Couple In Bed GIF - Find & Share on GIPHY

Aj keby ste boli poslední dvaja ľudia na zemi, museli by ste dlho uvažovať, či sa začnete množiť alebo sa radšej zadarmo ožeriete a budete spolu vládnuť prázdnemu svetu. Všetky tie narážky, poznámky a vtipy sú len súčasťou interného humoru. Nič viac, nič menej.

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
0
Fuuj
Fňuk Fňuk
1
Fňuk
Jeej Jeej
8
Jeej
Uups Uups
1
Uups
Haha Haha
5
Haha
Woow Woow
1
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Počítačovo generovaný humor je in! Presvedčí ťa čerstvá dávka zábavných botov z Facebooku.

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME