17 hororových posteľných zážitkov, pri ktorých nebudeš vedieť, či sa smiať alebo plakať

„Tá mrcha mi zabila mačku!“

Toto sú hororové historky z oblasti posteľných radovánok. A garantujem ti, že po ich prečítaní budeš vďačný za svoj vlastný sexuálny život. Aj keď je nulový.

1. Spravila ma ústami, ja som vyvrcholil a predpokladal, že to prehltla. Aj keby áno, asi nebol práve najlepší nápad pchať jej jazyk do úst desať sekúnd po tom, čo som jej tam zanechal, ale… No, povedzme to slušne. Neprehltla to.

2. Boli sme zozadu, takže som nemala možnosť si to všimnúť, no keď som sa otočila, skoro som sa pototo od strachu. Očná buľva môjho partnera vypadávala z jamky! Okamžite sme bežali na pohotovosť. Tam vysvitlo, že má alergiu na peľ, ten sa mu akosi dostal do oka a začal vytvárať bublinu.

3. V klube som stretol super babu. Chvíľu sme tancovali a potom som ju zobral k sebe domov. Ja som bol dole, ona hore, najprv začala zľahka a potom zrazu, akoby zošalela. Začala nadskakovať ako zbíjačka, mne trieskalo hlavu o stenu, no zatiaľ to nebolo nič dramatické, tak som ju nechal, nech si robí dobre. Keď však prišiel ten magický moment, úplne sa vymkla spod kontroly. Skončilo to dierou v stene a hlavu mi museli zašívať.

https://giphy.com/gifs/the-lonely-island-i-just-had-sex-rYQzJrHQ3igi4

4. S vtedajším frajerom to bola asi najlepšia noc, ktorú sme kedy zažili a všetko bolo úžasné, až kým sme obaja vyčerpaní nepadli do postele. Vtedy som zrazu prestala vidieť na jedno oko úplne a na druhé čiastočne. Po pätnástich minútach to našťastie zmizlo, ale aj tak som pre istotu navštívila lekára. Ten mi povedal, že som pravdepodobne prekonala migrénu, no vďaka endorfínom z našich radovánok sa tá „boľavá“ časť akosi nedostavila.

5. Po veľmi intenzívnej chvíľke s mojim snúbencom som si to namierila rovno do kúpeľne. Očistiť sa a vycikať. Ale v sekunde, ako som sa postavila, som sa rovno aj sklátila na zem. Nohy sa mi úplne triasli, odmietali spolupracovať a snúbenec si začal sebavedomo búchať po hrudi. Ja som sa smiala, on sa smial… A potom som sa pocikala.

6. Americký pár si užíval veľmi divoký moment vzájomnej vášne, zhodou okolností posledný v ich živote. Keď sa totiž v najlepšom presunuli na parapet, žena sa oprela o okno a to neudržalo jej váhu. Z okna vypadla ako ona, tak aj jej manžel – obaja boli na mieste mŕtvi.

https://giphy.com/gifs/confused-winona-ryder-8vyEZfehlHiVi

7. Môj priateľ ma išiel prvýkrát robiť ústami, no namiesto parádneho orgazmu sa dostavil panický záchvat. Začala som sa celá triasť, hyperventilovať a zatínať prsty do matraca. Najprv netušil, čo sa deje, myslel si, že sa mi to len strašne páči, no potom som ho v panike kopla do hlavy. Teraz sme spolu už deväť mesiacov, no stále je trochu na vážkach, keď ma má ísť uspokojovať týmto spôsobom.

8. Môj frajer z obdobia, keď som mala 16, mal očividne nejaký problém so svojim zadkom. Netuším, či sa len zle utieral alebo v tom bolo niečo zdravotné, každopádne mi to vôbec nebolo príjemné. Spali sme spolu u mňa doma a keď sme skončili, všimla som si, že mám na posteli hnedé fľaky. On sa tváril akoby nič, ďalej sa tam veselo promenádoval s holou r*ťou a kam si sadol, tam nechával hnedé značky. Myslela som si (a zbožne dúfala), že to bola len jednorazová nepríjemnosť, no potom ma pozval na návštevu k sebe. Odokryla som perinu, že si ľahnem a budeme sa trochu túliť a tam… H*vnové škvrny! No netúlili sme sa teda.

9. S frajerkou sme raz spolu spali počas toho, keď mala svoje dni. V aute. Potme. Potom som ju odviezol domov, išiel k sebe, zaparkoval auto a vošiel do kuchyne, kde akurát večerali rodičia a malá sestra. Mame vypadla z ruky vidlička. Pozrel som sa na seba, ruky takmer až po lakte od krvi a nevedel som, či sa smiať a či plakať. Musel som vyzerať ako masový vrah.

https://giphy.com/gifs/mic-amber-rose-slut-shaming-walk-of-no-shame-10wNY7Pv7uSTLO

10. Šéf z Číny sa rozhodol osúložiť svoju sekretárku v aute odparkovanom pri parku. Počas predohry – akurát, keď ona obšťastňovala jeho – do nich nabúrala dodávka a ona mu v panike odkusla penis. Čerešnička na torte – celý tento incident zachytil súkromný detektív, ktorého si najala šéfova žena, aby zistila, či ju jej muž podvádza.

11. Raz som mala taký silný orgazmus, až som sa pri ňom sama kopla do nosa a zlomila si ho. Ale neľutujem, stálo to za to.

12. Na koncerte som stretol úžasné dievča, tak som ju zobral k sebe. Chceli sme skúsiť análny sex aj napriek tomu, že ani jeden z nás s niečim takým nemal absolútne žiadnu skúsenosť. Skončilo to fiaskom, všade bol len bordel (áno, análny bordel). O pár dní sa však u mňa zastavila znovu. Tentokrát sme išli na istotu – fajkou predsa nemožno nič pokaziť, no nie? NO NIE?! Ogrcala ma. Ale to by nebol až taký problém, niekedy sa proste dejú aj takéto veci. Ale keď odo mňa ponížená utekala, na záhrade sa stretla s mojou mačkou a v tej rýchlosti nestihla ubrzdiť. Áno. Tá mrcha mi zabila mačku.

https://giphy.com/gifs/gwyneth-paltrow-FNXtmDQ2LkuFa

13. Bol som na jednej stredoškolskej párty s takou zvláštnou babenkou. Trela sa o mňa jedna radosť, no na sex nechcela ani pomyslieť. Keď už sa to nedalo vydržať, odišiel som na záchod, že to vybavím sám. Robil som, čo bolo treba a v tom to zrazu zo mňa vyletelo. Mal som však zavreté oči a netušil som kam. Prezrel som celú miestnosť a po mojom výstreku ani stopy. A potom som zacítil strašný smrad. Ja debil som sa urobil rovno do kúriacej jednotky, ktorá sa nedala otvoriť inak, ako skrutkovačom. Ponaučenie z dnešného dňa – zhorené semeno nehorázne páchne.

14. Mal som nový objav a v ten deň to bolo po prvý raz, čo som ju išiel orálne uspokojiť. Bola tma, nič som nevidel, len som robil, čo sa patrí. Za chvíľu som si však začal z úst vyťahovať dlhé „špagátiky“. „Preboha, to sú jej chlpy?!“ vydesene som sa pýtal sám seba. Ešte chvíľu mi to vŕtalo v hlave a potom mi konečne rozsvietilo – v ten deň mi trhali zub múdrosti a toto boli štichy z ďasna, ktoré sa mi pri tejto činnosti akosi uvoľnili.

15. Chalan, s ktorým som jeden čas spávala, sa vždy urobil tak trochu priskoro, preto sme sa to rozhodli riešiť kondómami na kontrolu erekcie. Tie však fungovali tak „skvelo“, až sa nevedel urobiť vôbec. Strhla som mu teda kondóm a rozhodla sa prácu dorobiť ústami. To som oľutovala hneď, ako som ho strčila do úst. Fakt neviem, čo do tých kondómov dávajú, ale nemohla som hýbať ústami ešte pol dňa.

https://giphy.com/gifs/new-girl-olivia-munn-nick-miller-DClMEldnMsza8

16. Sergey Tuganov, muž z Ruska, ktorý nikdy neodmietol žiadnu stávku, si v ten deň naložil priveľkú porciu. Stavil sa totiž s dvomi ženami, že ich vydrží uspokojovať dvanásť hodín vkuse. Keďže nechcel prehrať, urobil to, čo by urobil asi každý – hodil do seba celú fľaštičku Viagry. A technicky vzaté, stávku vyhral – dievčatá naozaj obšťastňoval dvanásť hodín, no v sekunde, ako prestal, zomrel na srdcový infarkt.

17. Robila som mu dobre rukou, keď zrazu povedal: „Och bože, už to bude. Toto je nesprávne!“ Okamžite som prestala a opýtala sa ho, či si je istý, že mám pokračovať. „Ja som strašne opitý. Opila si ma, aby si ma mohla zviesť? To ma určite Boh skúša, ale ja ho nezradím,“ odvetil, obliekol sa a odišiel. Vyzeral byť naozaj rozhodený, tak som mu dala chvíľu na upokojenie a o pár dní mu napísala, či existuje niečo, čím by som to celé mohla napraviť. Toto bola odpoveď: „Nie, len si prečítaj Bibliu a daj mi pokoj!“

https://giphy.com/gifs/drunk-happy-reactiongifs-12f5P3iYdPyDRe

Zdroj: tfln.co, buzzfeed.com, ranker.com
Titulná fotka: Cannaday Chapman

Reagujte!
Grr Grr
1
Grr
Fuuj Fuuj
5
Fuuj
Fňuk Fňuk
1
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
3
Uups
Haha Haha
73
Haha
Woow Woow
4
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Zoznám sa s Halom. Desivá medicínska bábika ťa zaručene pripraví o spánok!

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME