17-ročné dievča sotilo medvedicu z plota v snahe ochrániť svoje psy

Prekvapivo sa tak nestalo v Rusku.

Zdroj: bakedlikepie / tiktok.com

Mnoho ľudí má medvede zafixované ako ťarbavé a nemotorné zvieratá. Nič nie je vzdialenejšie pravde. Medvede sú výborní lezci a hravo prekonávajú takmer akékoľvek prekážky. Prelezú plot či sa vyšplhajú na strom s obratnosťou mačky. Zároveň sú veľmi inteligentné, dokážu riešiť problémy a mnohé sa naučiť, o čom ale nebude nasledujúci prípad, o ktorom informoval Snopes.

Žiaľ, vďaka týmto schopnostiam sú medvede schopné dostať sa do blízkostí ľudských obydlí zasahujúcich do ich prirodzeného prostredia. Vznikajú konflikty, ktoré sa často končia smrťou medveďa. Neuveriteľné video nám ukazuje, že stret s medveďom sa môže riešiť aj bez krviprelievania.

Video zozbieralo už vyše 7 miliónov pozretí

@bakedlikepie

My cousin Hailey yeeted a bear off her fence today and saved her dogs. How was your Memorial Day?! (WTF?!) #ohno #badass #brave #fight #bear

♬ Oh No – Kreepa

Len 17-ročná Kalifornčanka Hailey bola vyrušená divokým štekotom svojich psov. Myslela si, že štekajú na chlpáčov zo susedného dvora, po vykročení do dvora však hneď zistila, že ide o troška iného chlpáča. Na plote pozemku sa nachádzala medvedica, ktorá odrážala dobiedzajúcich psov brániacich svoj revír.

Návšteva veľkého čudného psa Hailey poriadne prekvapila, akoby automaticky však vyštartovala do útoku s cieľom votrelca zahnať. Brániac svojich psov celou silou vrazila do medvedice, ktorá spadla na druhú stranu plota a následne sa dala na útek. Hailey rýchlo schmatla jedného zo svojich psíkov a utekala naspäť do domu.

Okrem pár modrín Hailey vzišla zo súboja bez zranení a aj psíky sú v poriadku. Osud medvedice nie je známy. Spoločnosť jej robili minimálne dve medvieďatá, ktoré taktiež môžeme vidieť na záberoch. V oblasti sa vraj bežne pohybujú medvede, málokedy si však trúfnu priblížiť sa tak blízko ľuďom.

Reagujte!
Grr Grr
1
Grr
Fuuj Fuuj
2
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
1
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
1
Haha
Woow Woow
8
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
20 zaujímavých historických fotiek, ktoré len tak niekde neuvidíš


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME