17 sexuálnych faktov z praxe, o ktorých by mal vedieť naozaj každý

Najprv sex, potom večera. Nikto sa nechce natriasať s plným bruchom.

Zdroj: Mickael Gresset / Unsplash

Nedávno sa na Reddite rozprúdila debata o sexuálnych faktoch, ktoré by mal poznať úplne každý. Tak sme sa vám ich rozhodli zopár ukázať. Lebo keď ich má vedieť každý, tak nepochybne aj vy.

1. Mať „dobrú výdrž“ nehrá vždy v chlapcov prospech. Väčšinu žien to po niekoľkých minútach prestáva baviť a tomu sa podmieňuje aj vlhkosť danej partie. Všetko potom im už pripadá ako zjazd tobogánu nasucho.

2. Najprv sex, potom večera. Na prvom rande ti to asi neprejde, ale po určitej dobe by to už mohlo byť samozrejmosťou. Nikto sa predsa nechce natriasať v posteli ako hroch pri epileptickom záchvate s plným bruchom a tonou zaseknutých prdov.

3. Intímnosti za volantom sú jedno obrovské nie. Tvoj partner môže byť ten najlepší šofér na svete, no ostatní, ktorí s ním zdieľajú jednu vozovku, na tom byť rovnako nemusia. Šoférovanie by malo mať jeho plnú pozornosť. Nechcete to predsa kvôli jednej fajke napáliť do stromu… však?!

4. Plánuješ do niekoho strkať svoje prsty? Super, tak si najprv tie paprče umy, potom skontroluj, či náhodou nemáš pazúre ako Drogon, a až potom sa púšťaj do tohto zaujímavého biznisu.

Becca Tapert / unsplash.com (https://unsplash.com/photos/F0ZiHWliGGM)

5. Keď nemáš prachy na kondómy, určite nemáš prachy ani na dieťa. Bezpečný sex nie je konzervatívna záležitosť obstarožných ľudí s princípmi zo starej školy. Je to trojeurové riešenie omnoho nákladnejšieho budúceho problému.

6. To, že sa z času na čas nepostaví, nemusí byť zákonite chyba jedného ani druhého. Nemusí to byť zlou životosprávou zo strany muža, ani nedostatočnou atraktivitou zo strany ženy. Proste sa skĺbila únava so stresom v práci a bum – kamoškovi sa chce skrátka spať. Netreba z toho robiť väčšiu vedu, ako vlastne je.

7. Keď sa ťa niekto snaží usmerniť, vysvetliť ti, čo mu robí dobre a ukázať ti, že nie takto ale inak, neurážaj sa ako malé dieťa. Pochop to a nabudúce to implementuj do praxe. Každý má iné telo a to, čo fungovalo na všetkých bývalých partneroch, nemusí fungovať tu. Bodka.

8. Daj jej pod zadok vankúš „and let the magic happen“.

9. Antidepresíva (plus množstvo iných silných liekov) síce neovplyvnia priamo erekciu, vlhkosť či chuť na sex, no je s nimi takmer nemožné dosiahnuť vrchol. Takže, ak ich tvoj partner užíva, nemaj z toho stres. Nie je to tvoja chyba.

Michael Prewett / unsplash.com (https://unsplash.com/photos/CrbI6xF1vtA)

10. Neboj sa byť hlučný. Nikto nehovorí o sérii silených vzdychov hodných prvoplánového porno filmu, ale občasný prejav spokojnosti vie nepredstaviteľne nabudiť druhú stranu. Nedrž sa myšlienky, že sú vzdychy pri sexe výhradne výsadou žien. Absolútne tomu nie je tak.

11. Po sexe sa má chodiť cikať. Okrem toho, že sa to zväčša ženám vyslovene žiada, pretože orgazmus akosi aktivuje močové pochody, to je aj hygienické. Cikaním po sexe sa možno zbaviť množstva baktérií, ktoré by tam inak ostali a mohli spôsobiť šarapatu.

12. Čokoľvek, čo pcháš do svojich otvorov, by malo mať jasnú úchytku, za ktorú to potom môžeš vytiahnuť. Nechceš byť ten človek, čo sedí na pohotovosti so sklenenou fľašou v zadku, ver mi.

13. Nerieš, čo sa deje. Proste si to užívaj. Nepremýšľaj na tým, či máš nohy v správnej polohe, či sa ti nevlnia šunky na bruchu, či sa divne nepotíš a nevydávaš pazvuky ako jeleň v ruji. Nehútaj nad tým, čo si asi myslí druhá strana, či si podľa jej predstáv a či by si nemal niečo zmeniť.

Rob to, čo si myslíš, že je prirodzené. Najviac trapasov v posteli aj tak vzniká práve z toho, že sa jedna zo strán snaží o niečo, o čom si len myslí, že to bude pre tú druhú fajn.

Caroline Hernandez / unsplash.com (https://unsplash.com/photos/No25c8T0dz4)

14. Vaginálne „prdy“ sú normálne. Proste sa to deje, keď do teba niečo omylom napumpuje kubíky vzduchu, ktoré tam nemajú čo hľadať. Nejako sa von predsa dostať musia. Nie je dôvod sa za to hanbiť (aj keď je ťažké brať to takto, keď sa na vás sexuálny partner zrazu začne pozerať ako na časovanú bombu plnú toxického odpadu).

15. V dlhodobých vzťahoch prichádzajú momenty, keď sa zo sexu stane stereotypná nuda. Samo to nezmizne. Treba na tom pracovať, komunikovať, zisťovať, prečo to nefunguje. Človek by povedal, že sex s tou istou osobou sa po čase stane jednoduchším, že už presne vieš, čo treba robiť, no opak je pravdou. Vo väčšine to ľudia začnú brať ako samozrejmosť a prestanú v tom nachádzať toľké potešenie ako na začiatku.

16. Keď stláčaš prsia ako antistresovú loptičku, tak to bolí. Možno je to erotogénna zóna, no v prvom rade je to časť ženského tela, v ktorej sa nachádzajú nervové bunky. Neumŕtvia sa len preto, že sa chce pán pohrať.

17. Keď ti niekto dáva jasné náznaky, že chce mať s tebou sex, buď to urob alebo mu povedz, že nemáš záujem. Je v poriadku nemať záujem. Nie je úplne v poriadku predstierať, že nič nevidíš, ťahať niekoho za nos celý deň, a potom sa tváriť, že si za tri sekundy zaspala…

Mickael Gresset / unsplash.com (https://unsplash.com/photos/rg29IYzdPlo)

Zdroj: MrDaftJack / Reddit

Reagujte!
Grr Grr
1
Grr
Fuuj Fuuj
1
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
7
Jeej
Uups Uups
3
Uups
Haha Haha
14
Haha
Woow Woow
28
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Veci, ktoré sa bežne dejú v kamarátstve introverta a extroverta

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME