Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Pondelok 30.1.2023
sk
Ema
cz
Robin, Erna

Nie všetci herci radi experimentujú. Niektorí si vyberajú tie isté úlohy, v ktorých sa cítia doma, a v ktorých sú pre fanúšikov oveľa viac atraktívnejší. Napríklad taká Jennifer Aniston hráva najčastejšie ženu v núdzi a Dwayne Johnson zase silného chlapa s obrovskou charizmou.

Tu je zoznam 18 hercov, pri ktorých ste si možno nikdy neuvedomili ako je dobre, že sa rozhodli neprezliekať kabáty a zostali verní svojej postave.

Michelle Rodriguez

euescreengems.com, universalpictures.com

Je úplne jedno či to bol film Boxerka (2011), série Rýchlo a zbesilo, Resident Evil, či Avatar, vždy budete vidieť Michelle ako akčnú ženu. Nemá problém dať vám jednu medzi oči, a väčšinou je to žena, ktorá so sebou nosí výbušniny a zbrane. Počas jej 15-ročnej kariéry vždy reprezentovala ženy, ktorých v Hollywoode nie je tak veľa, no napriek tomu bola vždy obľúbená.

Steve Carell

Universalpictures.com, amblinpartners.com

Dobrý chlap s dobrým oblekom a perfektným sarkazmom. Presne to je Steve Carell. Vždy hrá dobrého chlapca s perfektným zmyslom pre humor. Problém je dievča, ktoré ho buď opustí, alebo o ňu musí bojovať počas celého filmu.

Sú to filmy ako Bláznivá, hlúpa láska (2011), Dostaňte agenta Smarta! (2008), alebo 40 rokov panic (2005). Steve o svojej hereckej kariére povedal: „Nikdy som si nemyslel, že sa stanem komediálnym hercom. Mojim zámerom bolo vyskúšať si život herca. Humor nebol nikdy niečo, čo som trénoval alebo niečo, čo som si myslel, že sa skutočne stane mojim hereckým poslaním.“

Jennifer Aniston

miramax.com, sonypictures.com, warnerbrothers.com

Jennifer je známa tým, že hrá postavu, ktorá nie je veľmi bohatá, väčšinou je v tiesni a pracuje na tom, aby si zariadila život. Počas toho sa však zamiluje do muža, ktorého nenávidí alebo by ho najradšej zabila. Je známa z filmov: Skús ma rozosmiať (2011), Lov na exmanželku (2010), či Zámena (2010).

Channing Tatum

waltdisneystudios.com, euescreengems.com

Herec je známy predovšetkým postavou muža, ktorého by chcela mať každá žena. Poznáme ho z filmov Drahý John, Let’s dance, Magic Mike či 21 a 22 Jump Street. „Hral som úlohy vo filmoch, ktoré som si myslel, že budú finančné úspešné, no nestalo sa tak. Za najdôležitejšie však dnes považujem zodpovedanie otázky, či som hrdý na to, že som v nich účinkoval aj napriek tomu, že sa nestali trhákmi.“ 

Samuel L. Jackson

miramax.com, marvel.com, warnersbrothers.com

Aj napriek tomu, že pôsobí ako drsný chlapík, vyžaruje z neho aura a dôvera. Presne tieto vlastnosti ukázal vo filme Zabijakov osobný strážca, Pulp Fiction: Historky z podsvetia, či vo filme Osem hrozných. V jednom rozhovore však priznal, že nie je až taký cool, ako si niektorí ľudia myslia.

Bruce Willis

centuryfox.com

Nebojácny holohlavý drsniak, ktorý sa vždy ocitne uprostred niečoho, čoho nechce byť súčasťou. Jeho morálne zásady ho však k tomu prinútia. Zahral si v známych filmoch ako Smrtonostná pasca, Armageddon, či Vyvolený. Rozmýšľali ste už nad tým, prečo si vždy vyberá akčné filmy? Povedal, že pracuje na mnohých typoch filmov, no práve akčné mu dokážu zarobiť najviac peňazí.

Tom Cruise

paramount.com, warnerbrothers.com

Pri vyslovení mena tohto herca sa nám automaticky vybavia filmy ako Mission: Impossible, Zatiaľ spolu, zatiaľ nažive, Top Gun, Na hrane zajtrajška a mnoho iných. Tom prezradil, že je zvláštne, že človek dostane toľko sily, aby robil všetko, čo chce. Vysvetľuje si to tak, že nech hrá akúkoľvek postavu, vždy si vyberie rolu, ktorá je pre neho niečím vzrušujúca, napríklad hraním kaskadérskych kúskov.

Vin Diesel

paramount.com, universalpictures.com, lionsgate.com

Vin je v kategórii hercov, ktorá sa bezpochyby nazýva – lámači ženských sŕdc. Poznáme ho najmä z filmových sérií Rýchlo a zbesilo. Tento svalnatý chlapík hráva väčšinou rovnaké úlohy. Vidieť sme ho mohli aj vo filmoch Osamelý pomstiteľ, či Posledný lovec čarodejníc. Vždy je odvážny, nebojácny, drsný a väčšinou ho vidíme v akčných, či akčno-komediálnych filmoch.

Dwayne Johnson

warnerbros.com, sonypictures.com

Je úplne jedno, akú úlohu dostane, vždy niekoho prenasleduje. Dokáže to urobiť v meste, v džungli, v jaskyni, ale aj pod vodou. Aj on si, podobne ako Vin Diesel, zahral v sériách filmu Rýchlo a zbesilo. Poznáme ho však aj z Centrálnej inteligencie, ale aj z jeho najnovších filmov, ako napríklad Besnenie, či z rozprávky Vaiana.

Jason Statham

lionsgate.com, universalpictures.com

Tento chlapík s britským prízvukom je vo všetkých filmoch nezničiteľný. Rád šoféruje, často strieľa, je rýchly a šikovný. Hráva v rovnakých úlohách a to ako špeciálny agent, zabijak alebo prepravca. Zahral si vo filmoch Kuriér, Mechanik zabijak, Parker, Pomstiteľ a najnovšie aj vo filme Meg: Hrozba z hlbín.

Hugh Grant

Universalpictures.com

Väčšinou ho vidíme v romantických komédiách alebo v dramatických filmoch. Má šarm a je veľký fešák a presne vďaka tomu uspel vo filmoch Notting Hill, Denník Bridget Jonesovej, či Láska s výstrahou. Väčšinou je v každom filme, ktorý chce s tebou sledovať tvoja frajerka, tak buď opatrný.

Adam Sandler

sonypictures.com, universalpictures.com

Adam hráva muža, ktorý je zábavný, no vždy sa správa ako malé dieťa. Je ako Jon Snow – nepozná toho veľa, no pre dej je veľmi dôležitý. Presne tak to bolo aj vo filmoch Dospeláci, Billy Madison, Môj otec je šialenec a mnoho iných. To, prečo hráva v komédiách nie je veľkým prekvapením. Povedal, že si nevyberá tieto filmové roly preto, aby potešil kritikov, ale aby zabavil mnoho ľudí.

Michael Cera

sonypictures.com, universalpictures

Zvyčajne hrá mužov, ktorí nie sú príliš obľúbení, no napriek tomu sú citliví a čestní. Vďaka tejto nevinnosti vždy na konci filmu dostane dievča svojich snov. Filmy Superbad (2007), Juno (2007) a Scott Pilgrim proti zvyšku sveta (2010) len dosvedčujú, že máme úplnú pravdu.

Will Ferrell

www.amblinpartners.com, sonypictures.com, paramount.com

Máte radi rozpačité postavy stredného veku, ktoré však ukrývajú nečakaný zmysel pre humor? Tak potom určite poznáte filmy, kde hral Will Ferrell. Medzi jeho najznámejšie filmy patria Ocko je doma (2015), Bratia z donútenia, či Fízli zo zálohy (2010).

Ken Jeong

warnersbros.com, universalpictures.com, lionsgate.com

Je to veľmi dobrý komik, a aj keď sa vo filme objaví len na pár minút, vždy je o zábavu postarané. Poznáme ho predovšetkým z filmov Vo štvorici po opici, Ako uloviť frajera či Veľkí bratia. Ak ste videli aspoň jeden z nich, určite viete, o čom hovoríme.

James Marsden

waltdisneystudios.com, realtivitymedia.com, warnerbros.com

Tohto herca si pamätáme skôr z romantických filmov, kde hrá perfektného muža, ktorý má smolu na ženy. Vždy. U mňa najviac zapôsobil vo filme Čo s láskou, no poznáme ho aj z filmov Superman sa vracia, či Zápisník jednej lásky.

Jason Bateman

sonypictures.com, miramax.com, universalpictures.com

Vždy ho vidíme ako dospelého a zodpovedného muža, ktorý sa snaží robiť veci správne a nikdy neklame. Nie je sebecký, no pokorný a snaží sa prechádzať rôznymi životnými ťažkosťami. Nájdete ho vo filmoch Hancock, Zámena či V cudzej koži.

Milla Jovovich

gamount.fr, sonypictures.com, euescreengems.com

Milla je niečo ako ženská verzia Vina Diesla. Bojuje, používa zbrane, ovláda karate. Poznáme ju z filmov Resident Evil, Ultraviolet, či Piaty element.

Zdroj: brightside.me
Titulná fotka: depositphotos.com, Universal Pictures


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť