18 neuveriteľných príbehov, ktoré znejú ako klamstvo, ale sú pravdivé

Taký je život.

Zdroj: freestock.org / Unsplash

Začiatkom tohto roka si jeden americký spisovateľ menom Aidan Moher na svojom Twitteri vypýtal od svojich fanúšikov ich príbehy zo života, ktoré znejú tak neuveriteľne, až to musí byť pravda. A tu je malá ochutnávka zo stoviek príbehov, ktoré mu ľudia poposielali.

1. Môj frajer nechcel so mnou ísť na ochutnávku vína, lebo mu veľmi nechutilo. Na tej ochutnávke som spoznala jedného muža, svojmu frajerovi som dala kopačky, vzali sme sa a odsťahovali. Nedávno som sa vrátila do rodného mesta a 5 minút od domu mám teraz obchod s vínom, ktorý patrí môjmu exfrajerovi. Takže teraz mu už víno chutí?! 

2. Privrel som si nos do dverí od chladničky.  

3. Moje druhé meno je vlastne len polovičaté. Moja mama rodila cisárskym rezom, bola pod vplyvom všelijakých utlmovákov, zaspala a do dokumentov nestihla dopísať celé meno Nicole. Zobrali jej tie papiere, nechceli jej ich vrátiť, a tak je moje druhé meno Ni.   

4. Raz v Londýne som Matta LeBlanca pozdravil „Ahoj, Matt!” a on ma objal a povedal: “Ďakujem, že si ma nenazval Joey.” 

NBC / moviestillsdb.com

5. Počas vysokej našiel môj kamoš občiansky preukaz chalana, ktorý sa na mňa neuveriteľne podobal. Mal už cez 21 rokov, a tak som ten občiansky využíval niekoľko mesiacov úplne všade. Raz som išiel do jedného klubu a vyhadzovač sa ma začal vypytoval na vek, adresu atď. Ukázal som mu ten akože môj občiansky a on na to: “Hej, veď to som ja.” Áno, bol to on.  

6. Pred tromi rokmi som vyhral v kasíne 30 000 dolárov. V ten deň som sa plánoval zabiť.  

7. Keď mal môj syn pár mesiacov, moja teraz už exmanželka mu chcela nechať spraviť také tie profesionálne bábätkovské fotky. Vtedy sme na to ale nemali peniaze. Požiadali sme o pomoc na internete a jedna milá dvojica sa nad nami zľutovala a fotenie nám spravila zadarmo. Jedna z tých fotiek je dnes známa ako Skeptical Baby meme. 

So I hear you guys like babies that make funny faces. BONUS: Pic of redditor taken by redditor. Bonus X2: CAKE DAY!! from pics

8. Chcel som sa vyhnúť trápnemu stretnutiu s realiťákom a potenciálnym kupcom pri obhliadke domu, kde som vtedy býval. Tak som si ľahol na zem a predstieral som vlastnú smrť.  

9. Videl som našu susedu, ktorú predtým museli odviesť do nemocnice, že je už doma a prechádza sa v záhrade. Povedal som jej, že sa teším, že je už doma a že jej je už lepšie. Ona sa na mňa usmiala. Vošiel som dnu a hovorím mame, že naša suseda je už doma. Moja mama mi povedala, že suseda dnes ráno v nemocnici zomrela.  

10. Raz ma udrel do brucha samotný George W. Bush.  

11. Bol piatok trinásteho a s dcérkou sme sa išli bicyklovať. Cez cestu nám prebehla čierna mačka a moja dcérka začala rozprávať niečo o tom, že sa nám teraz prihodí nejaké nešťastie. A ja na to, že to je len povera, a vtom mi do úst vletela včela a bodla ma v hrdle.  

Profimedia

12. Na intráku som spadla z poschodovej postele a zlomila som si jednu ruku a obe nohy. Po mnohých rokoch som s jedným chalanom, s ktorým som bola na rande, vtipkovala o tom, aká som nešikovná.

A on na to, že to je nič v porovnaní s jednou ženou, ktorú jeho brat záchranár ošetroval na pohotovosti. Vraj spadla z poschodovej postele a zlomila si všetky kosti v tele. No, to som bola ja.  

13. Moja frajerka pred rokom napísala na 10-dolárovú bankovku: „Ďakujem za tringelt“. Dnes sa tá bankovka dostala opäť ku mne. A nechal som si ju na pamiatku. 

14. Raz som omylom uniesla opitého chlapa, ktorý sa pokúšal vojsť do vlastného domu. Pomohla som mu k taxíku, aby ho zobral bezpečne domov, hoci on sa celú dobu vzpieral. Po polhodinke zmätenej navigácie sme boli na tom istom mieste ako predtým.  

15. V Los Angeles je jedna pizzeria, ktorá mi vždy podaruje kúsok pizze zadarmo. Nech je tam ktokoľvek z personálu, vždy dostanem kúsok pizze. A ja vôbec netuším prečo.  

Profimedia

16. Keď mala Taylor Swift asi 12 rokov, jej otec sa ma spýtal, či by som jej vytvoril webstránku. Naši otcovia boli priatelia a ja som vedel vytvárať webstránky. Odmietol som ho s tým, že nemám čas, a hoci som uznal, že jeho dcéra mala talent, nemyslel som si, že to malá Taylor dotiahne takto ďaleko.  

17. V prvom ročníku filozofie na univerzite sme mali napísať dve eseje s témou „-izmov“. Moja prvá esej bola o existencializme a celkom sa mi podarila. Na druhú esej som si vybrala nihilizmus, na papier som napísala “Ako keby na tom záležalo”, odovzdala som ho a odkráčala. Dostala som Áčko. 

18. Majitelia jednej mexickej reštaurácie v mojom rodnom meste Waco v Texase boli hotoví z toho, aké štipľavé jedlá som schopná zjesť. Preto po mne u nich v reštaurácii pomenovali jedno veľmi štipľavé tacos.  

Zdroj: twitter.com/Aidan Moher

Reagujte!
Grr Grr
3
Grr
Fuuj Fuuj
5
Fuuj
Fňuk Fňuk
9
Fňuk
Jeej Jeej
13
Jeej
Uups Uups
10
Uups
Haha Haha
289
Haha
Woow Woow
44
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Kylie Jenner je opäť terčom internetového posmechu. Tentokrát za to môže tlak vody


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME