19 momentov, ktoré sú známe každému dievčaťu, ktoré si rado zanadáva

Každý, kto s tým má problém, si môže nasr*ť…

Každý z nás si sem-tam schuti zanadáva. Avšak, ak si dievča, je dosť možné, že sa tvoja slovná zásoba nebude tvojmu okoliu vždy pozdávať…

1. Niektorí úzkoprsí ľudia sú presvedčení, že vďaka svojmu vyberanému slovníku, si nevychovaná. Najčastejšie sú to práve tí ľudia, ktorí síce nehrešia, no nikdy v živote neuvoľnili tehotnej žene miesto v autobuse ani nepomohli babke s nákupom.

2. Ďalší ti tvrdia, že vulgarizmy k žene jednoducho nepatria. Čiže v preklade si chlap môže zanadávať kedykoľvek, kedy nevie postaviť tú vyj*banú skrinku z Ikey alebo sa musí pri vykladaní nákupu otočiť do auta dvakrát a žena? Tá ma tíško sedieť, šúchať nohami a pri každom návale hnevu počítať v hlave ovečky.

3. V prítomnosti nových ľudí, na ktorých chceš urobiť dojem, si musíš neustále dávať pozor na jazyk. Aj preto, aby si zase nevypotila niečo neslušné, aj preto, aby si sa uistila, že sa aj po toľkom zahryzovaní stále prekrvuje.

4. Predtým ťa kamaráti neradi predstavovali rodičom, lebo tí by ťa nepochybne vyhodnotili ako zlý vplyv v sekunde, čo by si otvorila ústa. Teraz ťa zase odmietajú predstaviť svojim deťom, ktoré majú ešte na slová končiace „-iča“ a „-okot“ čas.

https://giphy.com/gifs/rachel-true-half-baked-do-you-swear-3o6MboHz8E4zF6HcWs

5. Kedykoľvek ti nadávka ubzikne na verejnosti, niekto na teba škaredo zazrie. Akoby ti priliehavý ženský kostým odoberal právo slobodne sa vyjadrovať. Alebo akoby ten muž pri naleštenom báve nikdy nemal fakt nap*ču deň.

6. Sem-tam ťa prepadnú výčitky svedomia a premýšľaš, či by bolo miestne sa ospravedlniť… No potom si pripomenieš, koľkokrát ťa niekto na ulici počastoval pasívno-agresívnym umelým úsmevom namiesto toho, aby ťa rovno kopol. Pritom by bolo omnoho jednoduchšie nahlas vyjadriť svoj nesúhlas, ako sa pretvarovať a škeriť ako plesnivé slniečko na hnoji. A tak sa preventívne neospravedlníš.

7. Kedykoľvek ťa popadne úzkosť alebo sa ocitneš v nepríjemnej situácii, jediné, čo pomáha, je vykričať to zo seba von. Asi netreba prízvukovať, že tento krik je poväčšinou okorenený spŕškou neslušností. Ale sr*l to pes. Veď je to aj vedecky potvrdené, že nadávky zmierňujú bolesť, ktorú aktuálne prežívame.

8. Aj napriek tomu, že kombinácia tvojej pestrej slovnej zásoby a nie práve prívetivého „resting bitch face“, z teba na prvý pohľad robí peknú mrchu, no vo vnútri ňou nie si. Záleží ti na tvojich priateľoch a rodine a nechceš, aby sa v tvojej prítomnosti cítili nekomfortne. Z času na čas sa teda uistíš, či je to stále ok a či ťa ešte stále nemajú chuť deportovať do „buranlandu“.

https://giphy.com/gifs/refuse-devenir-lgrie-Dp3CtzmXgFmlW

9. Prvé slovo, ktoré ti napadne na pracovnom pohovore, je zaručene a jasne NSFW. (NSFW – Not Safe For Work) Takže ho musíš prehltnúť alebo sa ním niekedy doslova zadrhnúť.

10. Keď si nájdeš nového obetného baránka – v preklade potenciálneho budúceho partnera – vždy ho musíš najprv oťukať. A v tvojich očiach „oťukať“ neznamená zistiť, či ťa chce len do postele alebo či by sa páčil vašim… Ale to, koľko tvojich sprostých rečí dokáže absorbovať predtým, ako sa načisto zblázni.

11. „Prestaň už nadávať!“ To je veta, ktorú počúvaš pomerne často. A jediná odpoveď, ktorú si pre dobro všetkých nechávaš len v mysli, znie: „A to si ešte predstavte, že polovicu nadávok, ktoré chcem povedať, radšej premlčím.“

12. Každý deň sa nevieš dočkať, kedy z módu „vzorný a príkladný rodič“ prepneš na bežného smrteľníka, ktorý si môže slobodne zap*čovať. V tom momente skutočne počuť buchot, keď imaginárny kameň z tvojho srdca dopadne na zem.

https://giphy.com/gifs/fuck-you-angry-britney-spears-f9cXSJCoJ76q4

13. So smiechom spomínaš na tie staré dobré časy, keď si si ako naivná a bezdetná prízvukovala, že s príchodom svojich ratolestí sa nadávania vzdáš. Ha. Ha. Ha. Práve naopak – s príchodom tých krpatých uzlíčkov radosti máš chuť hrešiť ešte častejšie.

14. Sú ľudia, ktorí sa mylne domnievajú, že vulgarizmy používa len človek jazykovo nevzdelaný. Taký, ktorý nemá dostatočnú zásobu a neovláda svoju rodnú reč ako profík… Ale to je blbosť. Naozaj mi chceš povedať, že možno človeka, ktorý z jedného slova „j*bať“ vykúzli každý slovný druh, nazvať jazykovo zaostalým?!

15. Sú momenty, keď sa poddáš tlaku okolia a naozaj sa rozhodneš seknúť s tým. Lenže dve sekundy na to sa do kancla dovalí tá puchra z recepcie s ďalším debilným dotazom ohľadom vypisovania šeku, a ty jej chceš preraziť hlavou stoličku, len čo ju vidíš. Pre bezpečnosť oboch strán si teda radšej zanadávaš.

16. Vieš, že najbezpečnejšia forma nadávania je v cudzom jazyku. Ale popravde… Je ti trochu blbé na pracovnom počítači googliť, ako sa povie po španielsky k*rva.

https://giphy.com/gifs/rihanna-yeah-fuck-you-WrI5QcK7EtWog

17. Absolútne sa nestotožňuješ s ideou, že by aj v tomto smere mal byť dvojaký meter na ženy a na mužov. Nežijeme predsa v dobe princezien a žena má právo vyjadrovať sa, ako len chce. Ak sa ti to nepáči, tvoj názor ti nikto neberie a taktiež ťa nikto nenúti, aby si si takú ženu zobral za manželku. Len ju nechaj žiť tak, ako sa jej páči.

18. Pohľady, ktoré ti venujú ľudia v okolí sú naozaj niekedy až humorné. Akoby nikdy v živote nepočuli človeka povedať „škaredé“ slovo. A hlavne – akoby ho nikdy nepovedali oni sami.

19. A na záver – keď sa na to pozrieš z tej pozitívnej stránky, hojné využívanie vulgarizmov ťa vlastne posilnilo. Lebo v dnešnom svete, kde každý, kto chce uspieť, musí mať dlhé lakte, ťa niekedy ľudia neberú vážne. Teda až do momentu, kedy im slovne naznačíš, že ty sa s vecami ale že naozaj vôbec nes*rieš.

https://giphy.com/gifs/fuck-you-middle-finger-8OJ8T0ZXF7BG8

Zdroj: buzzfeed.com
Titulná fotka: twitter.com 

Reagujte!
Grr Grr
3
Grr
Fuuj Fuuj
1
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
5
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
4
Haha
Woow Woow
2
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Komentáre 1

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Predmety, ktoré sa učia v školách po celom svete: Ako veľmi sa líšia od Slovenska?


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME