Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Utorok 21.3.2023
sk
Blahoslav
cz
Radek
, Radomil

19-ročný influencer tvrdí, že so svojou 76-ročnou snúbenicou čakajú dieťa

Biológia hovorí nie.


Predstav si toto: vidíš tínedžera s jeho babičkou. Dvojica sa objíma, veľa sa smeje a je vidieť, že sú si veľmi blízki. Zrazu si vymenia poriadneho francuzáka. Čo sa to deje? Giuseppe (19) a Milina (76) nie sú príbuzní, ale partnerská dvojica.

Láska bez hraníc?

Ani vekový rozdiel niekoľkých dekád nezabránil tomu, aby sa Giuseppe a Milina dali dokopy. Je to však skutočná láska? Pár na sociálnych sieťach vystupuje ako najväčší zaľúbenci. Dvojica je dokonca zasnúbená. Aby toho nebolo málo, Giuseppe tvrdí, že jeho partnerka je tehotná.

Pre ľudí so základnými znalosťami o ľudskej reprodukcii pôsobí táto informácia ako zdroj pochýb. Nie je predsa možné, aby žena v takom vysokom veku otehotnela! Biológia vie niekedy prekvapiť, ale stále je tu minimálna šanca, že by sa Milina skutočne stala matkou.

Ide len o peniaze?

Ľudia príbeh o veľkej láske napriek vekovému rozdielu jednoducho nežerú. Mnohí sú presvedčení, že správa o tehotenstve je len spôsob, akým upútať pozornosť (čo je to najdôležitejšie v profesii influencera). Niektorí sú presvedčení, že dokonca celý ich vzťah je len hrané divadielko, ktoré má za cieľ zaujať.

Ďalší pohľad na vec zasa predpokladá, že ich vzťah síce existuje, avšak nie je úprimný. Na mnohých záberoch vidíme dvojicu obklopenú luxusom, ktorý pravdepodobne pochádza zo strany Miliny. Giuseppe je teda zrejme len obyčajný zlatokop, dúfajúci v získanie štedrého dedičstva.

Giuseppe a Milina majú, samozrejme, aj fanúšikov. V komentároch pod príspevkami môžeme vidieť podporné slová. Dvojici to údajne veľmi svedčí a Milina vyzerá na svoj vek skutočne skvelo.


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje