Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Nedeľa 1.10.2023
sk
Arnold
cz
Igor

20 arogantných zákazníčok, s ktorými sa stretli Češky pracujúce v službách

Drzosť niektorých klientok skutočne nemá obdoby.


Keď sa povie profesia, ktorá zachraňuje životy, väčšina z nás si automaticky vybaví lekára či hasiča, nie nechtárku, kozmetičku, kaderníčku a vizážistku. Pritom sú to práve tieto (prevažne) ženy, ktoré zachraňujú životy na dennej báze. Pýtaš sa ako? Nuž, jednoducho – sebaovládaním.

Niektoré klientky sú totiž ozaj na zabitie. Český instagramový profil @silena_nehtarka sme ti už na EMEFKA predstavili, jeho autorka Simona naň však stále pravidelne pridáva bizarné správy od klientok, ktoré sú pre pracovníčky z tejto brandže denným chlebom. Opäť sme pre teba zozbierali TOP 20-ku z posledného obdobia a garantujeme, že sa ti pri väčšine z nich bude rozum zastavovať.

1.

2.

3.

4.

5.

Odporúčame prečítať:

Slovák fotografuje preteky F1: Hamilton si potrpí, aby sme ho odfotili v niečom štýlovom. Räikkönen raz sotil na zem môjho učiteľa (ROZHOVOR+FOTO)

6.

7.

8.

9.

10.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane


Tagy:

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.