20 komplikácií, ktoré postihujú ženy pri nákupoch oblečenia

Nekonečná je ľudská hlúposť, vesmír a aj túžba žien po nákupoch. Veď ženy si nikdy nemajú čo obliecť!

Zdroj: bruce mars / pexels.com

Ženy sa rady páčia, a keď im krásy nenadelila príroda, snažia sa to nejako vykompenzovať samy. Niektoré si zväčšujú pery, iné predlžujú vlasy a ďalšie možno práve z tohto dôvodu nemajú problém oplieskať značnú časť výplaty na nové handry.

Nakupovanie oblečenia jednoducho spája ženy všetkých vekových kategórií. Nezáleží na tom, či to zostáva len pri ohmatávaní preplnených vešiakov alebo platení – je veľmi pravdepodobné, že týchto 20 komplikácií už v nákupnom centre zažila každá.

1. Si nejaká veselá…už si sa dnes vážila?

2. Vôbec nemusíš. Veď v kabínkach je to najhoršie svetlo na svete. Vidíš si kruhy pod očami, vyrážky a iné nedokonalosti tvojej tváre. O to panickejší pocit prichádza, keď si skúšaš prvú sukňu či šortky, a zrazu zbadáš tú celulitídu na stehnách a zadku. Ale inak ju vôbec nie je vidieť, že?

3. Našla si si top kúsok, no žiaľ, nezmestíš sa doň. Takýmto veciam sa hovorí „motivačné“.

4. Samozrejme, že tento kúsok skončí na dne skrini, odložený a pripravený na ďalšiu sezónu.

5. Obzeráš sa po nejakých plavkách, lenže na tvoju postavu ešte žiadne nevymysleli. Vrch a spodok nemáš v rovnakej veľkosti! Trojuholníkové plavky sú smrť! S tými šnúrkami si prerežeš tepnu a bez nich byť nemôžeš, lebo ti prsia padnú až na kolená! Či už si žena kyprejších tvarov alebo chudulinká modelka, zohnať si dobre padnúce plavky? Nemožné!

Sad Woman GIF - Find & Share on GIPHY

6. Aj keď už v každom obchode majú klímu, ty po každom prezliekaní smrdíš stále viac a viac.

7. V kabínke prichádza ďalšia dilema a to zašpinené šaty od make-upu. Priznať sa, či nepriznať? To je otázka.

8. Veľa ľudí si nepreperie svoje nové oblečenie, ale v takomto období je to proste nutnosť. Ľudia sa potia a ty predsa nechceš mať na sebe pachové stopy iného človeka, všakže?

9. V nákupných centrách to vyzerá asi tak, že jeden model majú v počte kusov 2024. Radosť z tvojho úlovku ťa omrzí do troch dní, keď to isté uvidíš na kolegyni, sestre a aj susede.

10. Nákup cez internet by čiastočne eliminoval tento problém, avšak pri dnešných fake predajcoch, je to risk. Za svoju krásnu tuniku si dala 50 eur, a na aliexpresse si ju našla za 10. Ale až vtedy, keď si dala niekomu pekne zarobiť.

Excited Online Shopping GIF by TV Land - Find & Share on GIPHY

11. Počas nakupovania si aj celkom vyhladla, no už viac nemôžeš ísť na kebab, a ani na zmrzlinu. Pamätaj na tie motivačné veci, ktoré máš v taške!

12. Tvoj rozpočet je zjavne obmedzený, a tak stepuješ pred tou úžasnou kabelkou a rozmýšľaš, či môžeš žrať dva rožky denne do konca mesiaca, alebo sa radšej hodíš o zem a budeš plakať, až kým ti ju nedajú so zľavou.

13. Nahováraš si, že ten klobúk si zoberieš nabudúce, veď na to je ešte čas, no o týždeň ho už zaručene nikde mať nebudú.

14. Aj skúšanie okuliarov je super, pokiaľ si doma a môžeš si dovoliť robiť všetky tie debilné ksichty a špúliť pusinku. V obchode sa vždy nájde aspoň jeden človek, ktorý na teba zazerá.

15. Každý nákup oblečenia sa končí v drogérii. Drogérka je proste povinná jazda, kde sa chodia ženy prechádzať. Ovoniavajú, skúšajú a študujú tie krásne, voňavé a oku lahodiace produkty.

wikimedia.org (https://commons.wikimedia.org/wiki/File:DM-Markt_P2.jpg)

16. Pri skúšaní sandálov, šľapiek a podobnej obuvi si všimneš, že tvoje nôžky sú v hroznom stave. No všimla si to aj to predavačka, a veru, pri tom prevrátení očami určite zazrela aj svoj mozog.

17. Ako si má žena dofrasa vyskúšať sandále či lodičky, keď sa nesmie skúšať na bosú nohu a v silonke sa to predsa nenosí?!

18. Medzi povinnú jazdu patrí aj lekáreň, treba sa predsa pripraviť. Leukoplasty na otlaky sa dočkali dlhoočakávaného comebacku.

19. V každom obchode hlásia obrovské zľavy a tebe žiaria očká šťastím. Až kým zistíš, že sa vo veľkom vypredávajú len tie najškaredšie kúsky.

20. A na konci tohto maratónu to vzdávaš, a predsa len si dopraješ jednu zmrzlinku. Veď si ju zaslúžiš.

Exhausted Grocery Store GIF by Catastrophe - Find & Share on GIPHY


Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
1
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
1
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
12
Haha
Woow Woow
3
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Pár použil bábiku, aby sfalšoval smrť svojho dieťaťa a vyžobral od ľudí peniaze

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME