Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Nedeľa 10.12.2023
sk
Radúz
cz
Julie
, Julia, Juliana

Príjemné slnečné počasie, teplúčko, čoraz viac odhalených tiel a lepšia nálada. Zima nás, zdá sa, konečne opustila, už len stačí prekonať tú jarnú únavu a začať opäť raz nadávať ako je neskutočne teplo. O to horšie, že ženy opäť nemajú čo na seba a tak začína veľký shopping. Jarné pretriedenie šatníka, nákup nových kúskov, prvé vychytávky a top vecičky na leto. Avšak, čo by to bol za život ženy, keby do toho neprišli malé komplikácie.

1. Si nejaká veselá…už si sa dnes vážila?

2. Vôbec nemusíš. Veď v kabínkach je to najhoršie svetlo na svete. Vidíš si kruhy pod očami, vyrážky a iné nedokonalosti tvojej tváre. O to panickejší pocit prichádza, keď si skúšaš prvú sukňu, či šortky a zrazu zbadáš tú celulitídu na stehnách a zadku. Ale inak ju vôbec nie je vidieť, že?

3. Našla si si top kúsok, no žiaľ sa doň nezmestíš. Takýmto veciam sa hovorí „motivačné“. Do leta máš ešte mesiac, dva. To dáš!

4. Samozrejme, že tento kúsok skončí na dne skrini, odložený a pripravený teda až na ďalšie leto.

5. Obzeráš sa už po nejakých plavkách, lenže na tvoju postavu ešte žiadne nevymysleli. Vrch a spodok nemáš v rovnakej veľkosti! Trojuholníkové plavky sú smrť! S tými šnúrkami si prerežeš tepnu a bez nich byť nemôžeš, lebo ti prsia padnú až na kolená! Či už si žena kyprejších tvarov alebo chudulinká modelka, zohnať si dobre padnúce plavky? Nemožné!

giphy.com (https://giphy.com/gifs/sad-crying-woman-3iK4nSUOASgCY)

6. Aj keď už v každom obchode majú klímu, ty po každom prezliekaní smrdíš stále viac a viac.

7. V kabínke prichádza ďalšia dilema a to zašpinené šaty od make-upu. Priznať sa, či nepriznať? To je otázka.

8. Veľa ľudí si nepreperie svoje nové oblečenie, ale v takomto období je to proste nutnosť. Ľudia sa potia a ty predsa nechceš mať na sebe pachové stopy iného človeka, všakže?

9. V nákupných centrách to vyzerá asi tak, že jeden model majú v počte kusov 2024. Radosť z tvojho úlovku ťa omrzí do troch dní, keď to isté uvidíš na kolegyni, sestre a aj susede.

10. Nákup cez internet by čiastočne eliminoval tento problém, avšak pri dnešných fake predajcoch, je to risk. Dobre, že si dala za jarnú tuniku 50 eur a na aliexpresse si ju našla za 10. Ale až vtedy, keď si dala niekomu pekne zarobiť.

giphy.com (https://giphy.com/gifs/tvland-excited-yes-teachers-xT9DPwpZktmbABO97G)

11. Počas nakupovania si aj celkom vyhladla, no už viac nemôžeš ísť na kebab a ani na zmrzlinu. Pamätaj na tie motivačné veci, ktoré máš v taške!

12. Tvoj rozpočet je zjavne obmedzený a tak stepuješ pred tou úžasnou kabelkou a rozmýšľaš, či môžeš žrať dva rožky denne do konca mesiaca, alebo sa radšej hodíš o zem a budeš plakať, až kým ti ju nedajú so zľavou.

13. Nahováraš si, že ten klobúk si zoberieš nabudúce, veď na to je ešte čas, no o týždeň ho už zaručene nikde mať nebudú.

14. Aj skúšanie okuliarov je super, pokiaľ si doma a môžeš si dovoliť robiť všetky tie debilné ksichty a špúliť pusinku. V obchode sa vždy nájde aspoň jeden človek, ktorý na teba zazerá.

15. Každý nákup oblečenia sa končí v drogérii. Drogérka je proste povinná jazda, kde sa chodia ženy prechádzať. Ovoniavajú, skúšajú a študujú tie krásne, voňavé a oku lahodiace produkty. Nehovoriac o tom, takmer všetky majú tvar penisu! Šampóny, rúže, riasenky, dezodoranty…

wikimedia.org (https://commons.wikimedia.org/wiki/File:DM-Markt_P2.jpg)

16. Pri skúšaní prvých sandálov, šľapiek a podobnej jarnej/letnej obuvi si všimneš, že tvoje nôžky sú v hroznom stave. Pedikúru predsa v zime neriešiš. No všimla si to aj to predavačka a veru, pri tom prevrátení očami určite zazrela aj svoj mozog zvnútra.

17. Ako si má žena dofrasa vyskúšať sandále či lodičky, keď sa nesmie skúšať na bosú nohu a v silonke sa to predsa nenosí?!

18. Medzi povinnú jazdu patrí aj lekáreň, treba sa predsa pripraviť. Leukoplasty na otlaky sa dočkali dlhoočakávaného comebacku.

19. V každom obchode hlásia obrovské zľavy a tebe očká žiaria šťastím. Až kým zistíš, že sa vo veľkom vypredávajú len tie zimné kúsky. No načo by ti teraz už len boli čižmy…

20. A na konci tohto maratónu to vzdávaš a predsa len si dopraješ jednu zmrzlinku. Veď si ju zaslúžiš.

giphy.com (https://giphy.com/gifs/catastrophe-amazon-xThuWolVOmmLW3Hea4)

Titulná fotka: Centre de Rejudermie du 8e – Marseille/facebook.com


Tagy:

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.