Štvrtok 19.5.2022
sk
Gertrúda
cz
Ivo
, Ivoš
Zdroj: ©Shutterstock

20 mužských tajomstiev, ktoré by ženy pre vlastné dobro radšej nemali vedieť

Niektoré tajomstvá by možno mali tajomstvami aj zostať.

Niektoré tajomstvá by tajomstvami radšej mali aj ostať. Tieto k nim pravdepodobne patria tiež, ale čo narobíš. Muži sa nedávno na Reddite podelili o (miestami trochu nechutné) pikošky z pozadia svojich životov a nie je úplne isté, či ich ženy budú vedieť stráviť. Uvidíme.

1. Zvažujeme, či pôjdeme k lekárovi, a nakoniec vždy dospejeme k záveru, že to zase až tak veľmi nehorí.

2. Počas malej potreby pomaly odstupujeme od pisoára, aby sme zistili, aký máme dostrel.

3. Niekedy vidíme, že nás žena balí, ale nič s tým nerobíme, lebo sme paranoidní. Čo ak to tak nemyslela? Čo ak si to vysvetľujem úplne zle? Čo ak si nakoniec bude myslieť, že som totálny úchyl? Keď človeku v hlave rezonujú tieto otázky, radšej sa tvári, že je slepý.

4. Bežne fantazírujeme o tom, že sa z nás stane hrdina, ktorý zachráni celý svet.

Shutterstock

5. Keď nájdeme na zemi fakt cool kameň, ide domov s nami. Paličky tiež. Mužský zákon číslo 173 hovorí, že tesne pred domom ich musíš zlomiť o strom alebo o zem.

6. Chytáme si vlastný zadok, aby sme zistili, aký je to pocit.

Odporúčame prečítať:

10 hercov, ktorí sa rozlúčili s Hollywoodom a začali pracovať v klasických zamestnaniach

7. Uvedomíme si, že s nami niekto flirtoval o päť rokov neskôr. Doteraz si pamätám, ako mi spolužiačka zobrala telefón, strčila si ho do podprsenky a povedala, nech si ho vezmem späť. Myslel som si, že jej šibe. Mal som trinásť, dnes som dospelý a neprejde jediná noc, aby som sa za to nechcel udusiť vankúšom.

8. Existujú len dva typy mužov – tí, čo sa špárajú v nose, a tí, čo klamú. Nič nie je lepšie, ako keď konečne vydoluješ tú polmetrovú anakondu, čo ti zapchávala komplet celé dýchacie cesty. Na stotinu sekundy máš pocit, že si si práve pomasíroval mozog.

Shutterstock

9. Od určitého veku sa uspokojujeme strategicky. Niekedy chceš, ale nemôžeš, pretože večer sa vidíš s frajerkou a vieš, že nemáš dosť munície na dva výstrely. Takže musíš počkať. Tí, ktorí ešte do tejto fázy nedospeli – máte sa na čo tešiť.

10. Pamätáme si komplimenty aj roky rokúce po tom, čo nám ich niekto dal. Keď som mal sedemnásť, vyzliekal som si pri jazere tričko a dievča na vedľajšej deke zašepkalo: „Wau.“ Doteraz si na tom fičím a to som tento rok oslávil tridsiatku.

11. Chlpy na intímnych partiách si holíme už od 14, akoby bola šanca, že to niekedy niekto uvidí. Nuž, nádej umiera posledná.

12. (pozn. autorky – Ak ješ, odlož to.) Splachujeme zvyšky h*vna v mise prúdom moču. Je to efektívne.

Shutterstock

13. Púšťam si na YouTube smutné scény z filmov a plačem. Leví kráľ, keď Mufasa zomrie. Záverečná scéna z Ďalekej cesty za domovom alebo Zachráňte vojaka Ryana. Keď v Nekonečnom príbehu zomrie Artex. Mám na to vytvorený špeciálny priečinok. Niekedy je skrátka fajn si len tak poplakať.

14. Veľmi dôkladne si umývame intímne partie, lebo nikdy nevieš, kedy si pred tebou žena kľakne. Šance môžu byť nízke, ale nikdy nie sú nulové.

15. Keď máme ruku vo vrecku, tak pravdepodobne preto, že si potrebujeme odlepiť gule zo stehna alebo napraviť kamoša, ktorý sa rozhodol postaviť do pozoru v tej najmenej vhodnej chvíli.

16. Keď má chlap v kúpeľni váhu, tak len preto, aby sa mohol odvážiť pred tým a po tom, čo do sveta vypustí toho monštruózneho krakena. Môj osobný rekord je 1,2 kg.

Shutterstock

17. Strkáme si kamoša medzi nohy, aby sme zistili, ako by sme vyzerali ako žena. Raz som to spomenul frajerke a ona skoro odpadla. Chcela to vidieť, tak som ju zobral do izby a ukázal jej. Už je to dvanásť rokov, sme svoji, máme dve deti a ona stále tvrdí, že v ten deň som ju traumatizoval na zvyšok života.

Odporúčame prečítať:

Otestuj sa: Rozoznáš od seba rôzne druhy listovej zeleniny?

18. Tvárime sa, že nevieme, čo znamená *vlož akýkoľvek pojem, čo sa bežne nepoužíva, ale na stránkach pre dospelých sa s ním stretávaš nonstop*. Pamätám si, ako sme s kamarátmi a manželkami hrali na chate Karty proti ľudskosti a na jednej z nich stálo: „Čo je to bukkake?“ Všetkým mužom v miestnosti sa naraz stretli pohľady a na telepatickej úrovni sme sa dohodli, že sa budeme tváriť, že sme o tom v živote nepočuli. A tak aj bolo.

19. Občas si sadneme aj na malú potrebu. Svet sa nezrúti.

20. Pri každom holení sa z nás na 5 sekúnd stane Hitler.

Shutterstock

Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať

Pridaj svoj komentár

Komentáre 0

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max 15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max 5mb
    *dané pole je potrebné vyplniť