20 najväčších filmových klamstiev o živote tínedžerov

Nie, žiaden normálny tínedžer nestíha pred školou výlet do kaviarne.

Zdroj: Paramount Pictures

Život by bol taký jednoduchý, keby život na strednej a puberta boli také úžasné, ako ich vykresľujú americké filmy…

1. Takže po prvé, herci, ktorí hrajú vo filmoch a seriáloch sú vždy starší – niekedy im už dokonca ťahá na tridsiatku – takže sa môžeš rozlúčiť s predstavou, že budeš vyzerať ako oni.

2. Ich tváre sú krásne, čistučké a pôvabné a ty si samý j*bák. Ale je to v pohode, lebo každý je v puberte samý j*bák. 

3. Pubertiaci vo filmoch nikdy neriešia, či na niečo majú peniaze. Proste ich vytiahnu z peňaženky a zaplatia, aj napriek tomu, že nemajú robotu.

4. Väčšinou keď škaredé káčatko odíde niekam na prázdniny, vráti sa z neho krásna labuť (čítaj má vyžehlené vlasy a dala dole okuliare).

5. Z nejakého nevysvetliteľného dôvodu majú vždy tie decká kopec času pred tým, ako začne škola. Kto normálny stíha pred vyučovaním kávu a raňajky v kaviarni? Väčšina ľudí je rado, že odlepí od seba očné viečka včas.

giphy.com (https://giphy.com/gifs/vh1-vh1beautybar-beautybar-9PtfNDZhfaptxlYeu5)

6. Keď sa zobúdzajú do školy, vonku je vždy svetlo. Či je leto a či zima, vo filmoch sa jednoducho nikto nepotýka s problémom terigania sa z postele, keď je vonku ešte tma.

7. Pubertiaci vo filmoch a seriáloch sa vždy môžu hádať so svojimi rodičmi, hučať na nich, že ich nenávidia, trieskať s dvermi a utekať z domu… A vždy im to prejde. Keby si niečo podobné urobil ty, už si dávno natretý na plafóne.

8. Večierky neexistujú. Chceš ísť na tú brutálnu párty u chalana, ktorý ma veľký potenciál na to, pretiahnuť ťa za domom v kríkoch? Choď. Volá ti kamoška uprostred noci, že sa rozišla s frajerom? Utekaj a nezabudni cestou kúpiť v non-stopke nejakú zmrzlinu. Práve si sa rozhodol, že ideš do lesa chytať sériového vraha? Hlavne si obleč bundu, aby ti nebola zima.

9. Stredoškolské párty v amerických filmoch a seriáloch sú šialené. Desiatky ľudí, bezodné sudy s alkoholom a kam sa pozrieš tam si niekto práve balí jointa alebo užíva intímne radovánky. Otázok je hneď niekoľko – Kde na to vzali prachy? A čo na to rodičia? A polícia? A tak…

10. A ako sa tam vlastne všetci tí ľudia dostali? Ja som za celý život nestretla toľko ľudí, čo oni majú na jednej kalbe.

giphy.com (https://giphy.com/gifs/warnerarchive-warner-archive-elia-kazan-splendor-in-the-grass-l0HlSkx2LZFaVoj9S)

11. Buďme realisti… Kto normálny naozaj chodí do školy v opätkoch? Načo by sa niekto dobrovoľne upísal na nekonečné chodenie po schodoch z jednej učebne do druhej v tých diablových mučivých nástrojoch?

12. V telke to naozaj vyzerá tak, že každý ma na strednej frajera. A ešte aj z tej istej školy. Videli tí ľudia niekedy naživo tých chalanov, čo chodia na strednú?

13. Sex sa vždy opisuje ako niečo magické a romantické, i keď v realite je sex dvoch neskúsených tínedžerov skôr trápny, nekoordinovaný a plný vety „to nie je ten správny otvor“

14. Každý použiteľný chalan v seriály má tehličky. Každý.

15. A všetky dievčatá majú dokonalé vlasy a vyzerajú ako fotka „po“ v nejakom ženskom magazíne.

giphy.com (https://giphy.com/gifs/beyonce-hair-flip-11wsZr0jbXc15m)

16. Tínedžeri vo filmoch majú zväčša jedného alebo dvoch najlepších kamarátov, s ktorými trávia všetok voľný čas. Veľké skupiny kamošov neexistujú a rovnako ani scenár, v ktorom nemá hlavná postava absolútne žiadnych kamarátov.

17. Keď sa hlavnej postave stane niečo ultra trápne, do piatich sekúnd to pípne na mobile celej škole. Akoby mal každý doma v nočnom stolíku pripravený zoznam čísel všetkých zo školy.

18. V amerických filmoch na šestnáste narodeniny dostaneš auto. Tu pár ponožiek, domácu tortu a na vlastné auto si môžeš šetriť sám ešte ďalších desať rokov.

19. Študenti úplne v pohode používajú v triedach mobily, dočítajú sa nejakú srdcervúcu správu a potom so slzami v očiach vybehnú z triedy. A učiteľom je to úplne fuk. 

20. A na záver – je pravdepodobnejšie, že stretnete v Tescu nakupovať yetiho, ako že uvidíte jedno z týchto deciek písať si domáce úlohy (teda pokiaľ to nie je za účelom zbalenia svojho doučovateľa a nejde o Spencer Hastingsovú z Pretty Little Liars, ale povedzme si úprimne – Spencer je iná liga).

giphy.com (https://giphy.com/gifs/season-2-episode-4-riverdale-3ohBVrz6b4koPWTM2Y)

Zdroj: buzzfeed.com
Titulná fotka: livingly.com

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
1
Fuuj
Fňuk Fňuk
4
Fňuk
Jeej Jeej
1
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
72
Haha
Woow Woow
2
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Najväčšie trapasy napáchané na štátnych hymnách zo Slovenska a sveta

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME