Sobota 20.8.2022
sk
Anabela
cz
Bernard
Zdroj: ©Shutterstock

20 nesporných znakov, že si so svojou polovičkou už celú večnosť

Dokážeš viesť rozhovor s jeho rodičmi bez toho, aby sa ti potili dlane.

V tomto článku sa nájdu všetci dlhodobo zadaní, o tom nepochybujeme. No pre tých v čerstvom vzťahu máme jednu nepríjemnú novinu – áno, táto fáza čaká aj vás. A verte nám, máte sa naozaj na čo tešiť.

1. Môžete byť k sebe absolútne úprimní bez toho, aby nasledovala dvojtýždňová tichá domácnosť. Takže, ak sa mu na krku leskne obrovská vyrážka, s ktorou by na vás v hromadnej doprave mohli zavolať pyrotechnikov, a jej parfum páchne tak, ako si predstavuješ kombináciu bobrích prdov a červičích zvratkov, von s tým. Stále lepšie, keď ti to povie tvoja drahá polovička ako spolusediaci v autobuse.

2. Dokážeš viesť rozhovor s jej rodičmi bez toho, aby si koktal ako negramotný tuleň po dvoch hodinách sauny, a dokonca sa ti už ani nepotia ruky. Príjemným bonusom je aj to, že už nemáš chuť vyškriabať si oči, keď sa ťa spýtajú otázku, na ktorú si nebol psychicky pripravený.

3. Keď ideš von, nezaobídeš sa bez poznámok o tom, kde sa akurát tvoja polovička nachádza a čo robí. Lebo, po prvé, je zvláštne, že nie je s tebou, a po druhé, všetci vedia, že vieš. Nie preto, že by ste mali neustálu potrebu navzájom sa kontrolovať, ale jednoducho preto, že si hovoríte všetko.

4. Ste zmierení s tým, že telo vylučuje veci. A nepochybne ste už aspoň raz zažili súboj krutoprísnych prdov.

Shutterstock

5. Určite si ešte spomínaš na tie časy, keď ste si nadovšetko vážili spoločné zaspávanie. On ťa tuho zvieral v náručí, ty si cítila, ako pekne vonia, a obaja ste sa nedokázali nabažiť prítomnosti toho druhého. Ešte aj tá slinka, ktorá mu stiekla z úst až na tvoje viečko a vďaka ktorej si vtedy takmer oslepla, ti prišla vzácna a rozkošná.

Ha. Tak tomu je už dávno koniec. Lebo OSOBNÝ PRIESTOR. Ty máš svoju polku a ona svoju, tak sa pakuj, pokiaľ nechceš mať jej pätu medzi ritnými polkami.

20 príšerných vizážistiek, ktorým by mal niekto okamžite zabaviť všetky štetce

Odporúčame prečítať:

20 príšerných vizážistiek, ktorým by mal niekto okamžite zabaviť všetky štetce

6. Keď ti tri hodiny neodpisuje, nevytváraš si v hlave všetky katastrofické scenáre o tom, ako po ceste z obchodu stretol ženu svojich snov, odhodil rožky do kríka a vymenil život s tebou za vidinu jednorazového sexu na práčke.

Vieš, že na dvesto percent zase zachrápal pri telke, a keď sa o tri hodiny zobudí na to, že kretén nad ním vŕta ďalšiu policu do steny, bude mať na ksichte vyrytú mapu londýnskeho metra.

7. A vlastne vzájomné odpisovanie vo všeobecnosti nadobudlo celkom nový charakter. Na začiatku sa dodržiavali tie nasprostasté pravidlá typu „on neodpísal dve minúty, ja neodpíšem dve hodiny“, potom to prešlo do zamilovaných somarín a nekresťanského množstva zamilovaných emotikonov a teraz?

O desiatej ráno mu napíšeš, nech cestou z tenisu kúpi pivo a o druhej poobede ti príde odpoveď hodná maturitnej slohovej práce. K.

8. Ľudia sa vás stále častejšie vypytujú, kedy bude svadba. A vy odpoviete, že na to je ešte čas, veď niet sa kam ponáhľať. No už nie s tým prihlúplym úškrnom a trápnou červeňou v tvári ako pred niekoľkými rokmi.

Shutterstock

9. Obaja môžete beztrestne poznamenať, že sa vám páčia aj iní ľudia. Lebo už dávno ste obaja pochopili, že žiarlivými pohľadmi nezmeníte fakt, že Channing Tatum vyzerá ako poloboh a za zadok Jessicy Biel by polovica ženskej populácie na svete bola ochotná spraviť takmer čokoľvek.

10. Obaja sa hrabete tomu druhému v telefóne, ale nie v návale žiarlivosti, a ani preto, že chcete vypátrať číslo tej socky, ktorá mu pred dvanástimi rokmi napísala pod profilovku srdiečkového smajlíka. Ale proste preto, že vám to už nepríde ani divné.

Odfotil fotku, ktorú si chcete pridať na Facebook? Tak si ju idete poslať. Potrebuje si dobiť život na Candy Crush Sage? Tak neváhate a smelo idete do toho.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť