Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Streda 31.5.2023
sk
Petronela
, Petrana, Nela
cz
Kamila

20 problémov s neposlušným jedlom, ktoré určite dobre poznáš aj ty

Alebo keď si z teba jedlo robí dobrý deň.


Väčšina z nás považuje jedlo za svojho najlepšieho priateľa. Nekladie idiotské otázky, nerieši, kde si bol, s kým si bol – skrátka tam je pre teba a čičíka ťa bez ohľadu na to, čo sa stalo.

V určitých situáciách sa ale dokáže zmeniť na tvojho úhlavného nepriateľa. S naším šikovným ilustrátorom sme dali dohromady hneď 20 príkladov neposlušného jedla, ktoré nás kolektívne doháňa do šialenstva. Ktoré z nich ťa hnevá najviac?

1. Jablková taštička. Z nemenovaného reťazca s rýchlym občerstvením, presne vieš, ktorá. Na prvý pohľad nevinná… a potom ti obarí hubu tak, až ti zlezie vrchné ďasno. Nuž, mal si fúkať.

2. Sushi. Odhodlane berieš do rúk paličky v mylnej domnienke, že to predsa nemôže byť také ťažké. Je. Veľmi rýchlo sa čelne zrazíš so skutočnosťou, že tvoje prsty boli vyrobené tak maximálne na špáranie sa v nose, určite nie na toto.

3. Špagety. Ideálne s paradajkovou omáčkou, na obed v práci, keď si si veľmi neprezieravo obliekol bielu košeľu. Geniálny nápad. Fakt geniálny.

4. Med. Sekundové lepidlo v sladkej verzii. Čo by sa asi tak mohlo pokaziť, že?

problémy s jedlom, vtipné ilustrácie
ArtCaveManiac / EMEFKA

5. Makové rezance. Nezabudni potom všetkým ukázať svoj hollywoodsky úsmev a čudovať sa, prečo sa idú zadusiť od smiechu. Niektoré tajomstvá majú ostať neodhalené.

6. Káva. Najmä tá ranná, ktorú do seba naleješ tesne pred cestou do práce, aby si mohol hodinu v dopravnej kolóne sťahovať polky a preklínať všetko, čo ti je milé. Život by bol nudný bez štipky adrenalínu.

Sam Cutler, influencerka, svadba, porucha príjmu potravy, fitness

Odporúčame prečítať:

Internet skritizoval influencerku. Nízkokalorickou svadbou vraj propaguje poruchy príjmu potravy

7. Smoothie. Tekuté raňajky plné vlákniny, takže ti to s črevami spraví presne to isté, čo káva, ale aspoň sa môžeš na chvíľu tváriť, že si instagramový influencer, čo má život pokope. To sa oplatí.

8. Cibuľa. Najprv plačeš, lebo krájaš cibuľu, potom plačeš, lebo si si zarezal do prsta, keď si cez slzy nevidel, že už nekrájaš cibuľu. Kripľom kvôli praženici. To chceš.

problémy s jedlom, vtipné ilustrácie
ArtCaveManiac / EMEFKA

9. Pizza. Alebo akékoľvek iné mastné jedlo, ktoré tlačíš dole gágorom večer pred telkou, keď potrebuješ prepnúť stanicu a zrazu sa ocitáš pred životnou dilemou – zamastím si ovládač alebo zničím celý pôžitok z tejto vrcholnej gastronómie sledovaním reklamy na liek proti hemoroidom?!

10. Krovky. Zalepia ti komplet celú papuľu a ešte týždeň si ich jazykom vycuciavaš zo zubov, ale to všetko by si bol schopný stráviť. Ich najväčším problémom je však to, že nikdy – a to za žiadnych okolností – nevieš zjesť len jednu. Umrieš tučný. Tak to skrátka bude.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Michal Kozár
Na portále Emefka sa venujem kresleniu komiksových článkov a obrázkov. V kresbách sa snažím vtipným štýlom podať životné situácie, ľudské výrazy, príbehy, či emócie. Mojou hlavnou úlohou je zachytiť dej v čo najjednoduchšej, no zároveň vtipnej forme. Kreativitou dodávam člankom jedinečnosť a výraz.
Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje