20 tragikomických svadobných trapasov, z ktorých bude trápne ešte aj tebe

„Počas manželských sľubov povedal ženích namiesto mena nevesty meno jej sestry.“

Zdroj: Jenny Russell / Unsplash

Svadobný deň má síce byť tým najkrajším dňom v živote budúcich mladomanželov, no všetci vieme, že je skôr úrodnou pôdou, čo sa všakovakých svadobných trapasov týka. My sme dnes zozbierali dvadsiatku takých, po ktorých bude od trápnosti nevoľno ešte aj vám.

1. Moja svadobná asistentka zabudla priniesť svadobné obrúčky. Keď nás kňaz vyzval, aby sme si ich s mojím drahým vymenili, skoro sme obaja dostali infarkt. Bratranec môjho muža požičal svoju obrúčku, ktorú sme použili ako prsteň pre manžela a čo sa môjho týka… museli sme znárodniť prsteň mojej mladšej sestry. Bola to obyčajná bižutéria.

2. Môj otec ma viedol k oltáru a počas celej cesty mu vyzváňal telefón. Nezrušil ho, ani nezdvihol, proste ho len nechal zvoniť. Len čo ma doviedol na miesto, utekal dozadu zavolať tomu človeku naspäť.

3. Pri tanci som vrazil do matky nevesty a od hlavy po päty ju oblial červeným vínom. Mala svetlé šaty a zhodou okolností boli z požičovne. Povedať, že mnou nebola nadšená, asi nie je dostačujúce.

4. Chceli sme byť na svadbe originálni, tak sme si dali vyrobiť vlastné servítky. Asi nie je nutné hovoriť, že firma, čo nám ich robila, pomaly krachuje. Všimli sme si to až v polovici recepcie.

5. Bola to kamarátova druhá svadba a rovnako, ako na tej predtým, aj teraz si ma zvolil za hlavného družbu. Príhovor na recepcii som odštartoval frázou: „Tak dámy a páni, opäť sa raz stretávame.“ Skoro ma zabil pohľadom.

6. Známa sa mi vydávala na pláži na Floride. Uprostred ceremónie nad nami preletela čajka a zhodila na mamu nevesty odtrhnutú rybiu hlavu. Hádam nemala šaty z požičovne…

7. Pozvali ma na veľmi netradičnú svadbu – na farme. Mala to byť strašná romantika a možno by aj bola… keby chúďa kravička vo vedľajšej stodole nerodila malé teliatko a keby celý proces nesprevádzalo jej trýznivé mučanie.

8. Môj kamarát sa ženil minulý september. Požiadal nás, svojich družbov, aby sme priniesli svadobnú tortu. Nevydržala ani desať minút. Nech odpočíva v pokoji.

9. Moja mama prišla na svadbu v svadobných šatách. Bez chochmesu sa ukázala v nádhernej bielej čipkovanej róbe a vôbec jej žily netrhalo, že by som ju najradšej utopila vo fontáne. Vlastne sa do tej fontány pobrala sama. Neskutočne sa opila a začala kamennej soche, z ktorej striekala voda, predvádzať rôzne erotické tančeky.

10. Trénujem psov. Jedna klientka si chcela na svoju svadbu zapožičať 6 huskyov a požiadala svojich hostí, ktorí mali takého psa tiež, aby doniesli aj tých svojich. Hovorila som jej, že to nie je celkom dobrý nápad, no nedala si povedať. Stalo sa presne to, čo som čakala – ich prudko romantické manželské sľuby prerušila súťaž v tom, kto vie vyť najhlasnejšie.

11. Na sestrinej svadbe bol otvorený bar a ja som si pravidelne chodila doplniť svoju limonádu. Koncom večera som sa cítila akosi zvláštne. Vysvitlo, že mi barman veľmi ochotne dolieval limonádu s alkoholom. Mala som 12 a moji rodičia s tým rozhodne nesúhlasili.

12. V tejto chvíli som vedel, že som urobil niečo veľmi veľmi zlé… a potom som sa nonšalantne skotúľal dole schodmi. Počas nášho veľkého príchodu. Myslím, že tvár mojej manželky hovorí za všetko.

13. Som svadobný DJ. Párik mladomanželov chcel zavŕšiť ceremóniu zapálením lampiónu šťastia, asi si mysleli, že to bude romantické. Prvý sa podpálil, zhorel do tla. Druhý podpálil nevestine šaty. Tretí sa konečne vydal naprieč oblohou… no potom zavadil o strom a podpálil ten. Začali z neho šľahať obrovské plamene a museli sme zavolať hasičov.

14. Otec ženícha počas svojho slávnostného príhovoru povedal, že jeho syn urobil v živote všetko správne: „Teda až na to, že si zobral túto vyj*banú k*rvu.“ Potom odhodil mikrofón a odkráčal preč.

15. Povedal som kamošovi, svedkovi, že otec mojej manželky je mafián, a že keď príde k oltáru, musí sa pred ním zastaviť, pokľaknúť a pobozkať ho na prsteň. Akosi som mu potom zabudol objasniť, že som si robil srandu.

16. S bratom sme mali za úlohu priniesť na svadbu našej pratety svadobnú tortu. Lenže brat nemal svoje auto, tak sme si museli požičať pokazené auto od jedného môjho kamaráta. Auto sa rozbilo, zožralo mi sveter a začalo horieť, keď sme sa ho snažili opraviť.

17. Počas manželských sľubov povedal ženích namiesto mena nevesty meno jej sestry. Potom sa veci začali pomerne rýchlo kaziť.

18. Keď som bola mladšia, pozvali nás s rodičmi na jednu katolícku svadbu, ktorá sa odohrávala v obrovskej katedrále. Ženích a nevesta chceli urobiť sviečkový obrad a malý chlapček, ktorý priniesol sviečky (mohol mať tak 5 rokov), začal z plných pľúc spievať Veľa šťastia, zdravia. Obrad sa musel na chvíľu prerušiť, keďže sa všetci svadobčania začali šialene rehotať.

19. Kamarátka mojej ženy ma požiadala, aby som jej natočil svadobný obrad. Sedel som tam, pri oltári, a keď som stlačil tlačidlo nahrávania… kamera sa pokazila. Celý čas som tam sedel, hýbal kamerou zo strany na stranu a predstieral, že niečo reálne točím. Najtrápnejšia hodina v mojom živote.

20. Moja žena kráčala k oltáru a ja som bol presvedčený, že sa tvárim pokojne a vyrovnane. A potom som zistil, že som sa tváril takto…

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
0
Fuuj
Fňuk Fňuk
1
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
33
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Konšpiračné teórie, ktoré dodnes popierajú pristátie na Mesiaci


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME