20 typov kamarátov, ktorých máš aj ty

Dobrí priatelia sú ako hviezdy. Nie vždy ich vidíš, ale vieš, že sú stále tam.

Zdroj: pixabay.com (https://pixabay.com/en/team-friends-teamwork-corporate-1381084/)

Nie každého, koho v živote stretneš, môžeš nazvať priateľom, kamarátom. Aj keď sa jedná len o známych, je to skrátka zaužívané slovo, ak sa ťa niekto spýta, či dotyčného poznáš. Jasné, je to kamoš. Celý život riešime len vzťahy, vzťahy a vzťahy a kamarátime sa preto, aby sme sa nepotĺkali týmto svetom sami. Dobrý priateľ je často viac ako veľká láska, celá čokoláda, či bohatý život. Niekto hľadí na kvantitu, iný na kvalitu a preto máš určite takýchto kamarátov aj ty.

Ten, čo sa ozve len keď mu niečo treba

Kamarátstvo s výhodami. Jednostrannými. Ak treba náhodou niečo tebe, nikdy nemá čas. Neodpisuje, nezavolá a vlastne často ani neexistuje, až kým nepotrebuje opäť s niečím pomôcť.

Ten, čo sa mu ozveš len keď ti niečo treba

Ó, áno. Funguje to aj naopak. No ty sa aspoň snažíš a sem tam ho niekam zavoláš, alebo sľúbiš, že pomôžeš. Veď nie si bezchrbtovka a je ti blbé sa len tak ozvať s prosbou o pomoc.

Ten, čo sa nezmenil od školy

Výzorovo stále 15-ročné ucho, z ktorého si nonstop uťahuješ. Psychicky ho deptáš, ale aj o tom sú priateľstvá. Mentálne zvládať neraz krutý život, ťa naučí len úprimný kamarát. Alebo je to človek so správaním ako v materskej škole. S týmto typom si užiješ kopu zábavy, ale o vážnych veciach sa s ním vôbec nedá baviť.

Tá, čo vybaví vstup

Obzvlášť pekné ženy majú aj takéto privilégia. Stačí poznať vyhadzovača, hodiť smutné očká a presvedčiť ho o tom, že ty si vlastne len jej bratranec a prišiel si si trošku vyhodiť z kopýtka. Diskotéky, festivaly, či iné rôzne akcie sa bez toho nezaobídu. A keď pozná priamo majiteľa, v ten večer sa stane tvojou najlepšou kamarátkou.

giphy.com (https://giphy.com/gifs/youblewit-you-blew-it-l4FGsz6uC5XQbnGj6)

Ten, čo balí tvoju polovičku

Priateľov si drž blízko, nepriateľov ešte bližšie. Aj keď tvrdí opak a volá ťa kámo, zúfalstvo mu srší z očí. Takýto človek len čaká kedy to ukončíte, aby mohol vyštartovať po tvojej polovičke. Buď je to nenásytný človek, ktorý musí mať všetko čo si zaumieni alebo to bude hrať na chápajúceho porozchodového odborníka.

Ten, čo ťa sklamal

Ohováranie, závisť a intrigy. A ty si si myslel, že ste úplne v pohode. Buď rád, že už nie ste kamaráti. Falošných a neúprimných ľudí sa treba zbaviť čím skôr.

Ten, čo všetko prekrúti

A tebe sa normálne zastavuje rozum nad tým, či je nonstop tak strieskaný, že si nič nepamätá alebo má nejakú vadu. Každú jednu historku prekrúti, prikrášli alebo úplne zmení. Samozrejme, zo všetkého vždy vyjde ako najväčší hrdina.

Ten na sex

Na lásku už neverí a tak pristúpil na stretávanie sa za účelom uspokojenia zvieracieho pudu. Ty si spokojný a ona tiež. Sem tam sa ti s niečím zdôverí, sem tam sa idete aj najesť a čím viac času spolu trávite, tým skôr sa jeden z vás namotá. Sme predsa ľudia, máme city.

giphy.com (https://giphy.com/gifs/friends-with-benefits-Qqwt67FzsbSyA)

Je to len kamarát vol. 1

To je ten kamarát, čo s ním stále píše a usmieva sa do telefónu ako blbá. To je ten, ktorý absolútne nemôže za váš rozchod, pretože ona chce byť sama a oddýchnuť si od vzťahov. O tri mesiace je s ním zasnúbená, ale bol to len kamarát.

Je to len kamarátka vol. 2

Uši ti horia láskou aký si mimo, keď ju vidíš. Myslíš na ňu hneď, keď sa prebudíš a snívaš o tom, že ti raz porodí deti, no len si sa ešte nevyjadril a tak nedávaš najavo svoje pocity. Doberajú si ťa, ale ty zaryto tvrdíš, že je to len kamarátka. Veľká neznáma tohto života je, že ľudia bežne hovoria o tom, čo nenávidia. Tak prečo sa báť vysloviť, že máš niekoho rád?

Ten, čo má priateľku

Našiel lásku, ale stratil seba. Nechodí von, nemá svoje záujmy a z jeho účtu na facebooku sa stal účet spoločný. Ak ho stretneš na ulici, už nie je žiadne ,,ja“. My sme boli na nákup, my sa ešte ozveme, že či ideme na pivo a my sa už ponáhľame. Už je to riadne dlhá doba čo si ho nevidel, až kým jedného dňa nezavolá, že ho tá fľandra nechala.

Ten s ôsmimi žalúdkami

Tri pizze, dva litre coly, burger a ešte príde k vám a pýta sa, čo máte jesť. Živiť tohto človeka je teda riadne drahý špás, nehovoriac o tom, že ti zo všetkého odhryzne obrovský kus, ba až polovicu a škodoradostne sa smeje s otvorenými a nechutne plnými ústami.

giphy.com (https://giphy.com/gifs/days-dad-YQNfwtd74eggM)

Ten čo vôbec nepočúva

Venuje sa mobilu alebo čumí do blba. Vlastne ste sa stretli, len aby si sa vyrozprával alebo len tak, lebo nebolo s kým ísť von. Aspoň to, čo si potreboval zo seba pustiť nikomu nepovie, pretože to, že sedíte za jedným stolom je jediná vec, čo vás dnes spája. Myšlienkami je úplne niekde inde.

Ten, čo pozná pekné baby

Máš voľný byt a rozmýšľaš ako efektívne stráviť voľné chvíle? No jasné, veď on vie zohnať nejaké slečny, no hneď mu ideš písať čo a ako. Nezadaným a povoľným vstup prikázaný.

Ten, s ktorým sa ledva pozdravíš

Poznáte sa hádam od perinky a máte za sebou krásne roky plné smiechu, ale aj sĺz. Potom vás život rozdelil, odišiel si do zahraničia alebo zrazu prišli frajerky, nová práca mimo bydliska a teraz, keď sa náhodne niekde stretnete, ledva sa pozdravíte.

Ten, čo ťa stále otravuje

Donekonečna a ešte ďalej, až tam vie zájsť tento človek. Urobil by pre teba všetko a dennodenne ti volá a píše. Keby mohol, dýchal by za teba a tebe je ho ľúto. Veď to nie je zlý človek a vie byť aj vtipný, len príliš tlačí na pílu. Nemá iných kamarátov a tí tvoji ho nemajú v láske, ale ty si taká dobrá duša.

giphy.com (https://giphy.com/gifs/britney-spears-shut-up-108kQICOZVr0GY)

Ten párty človek

To je taký typ kamaráta, ktorý je každý víkend niekde inde. Má peniaze, má známosti a dobre vieš, že keď potrebuješ vypnúť alebo by si rád zažil nejaké to spontánne dobrodružstvo, tento týpek ti pomôže. Žije len z víkendu do víkendu a nič nie je dôležitejšie ako to, kam ísť ďalší piatok.

Ten rozprávkar

Kámo, dnes so mnou flirtovala taká kočka, žeby si odpadol. A včera večer, no normálne som videl draka. Ešte som si ho stihol aj odfotiť, ale padol mi mobil, tak si idem zajtra kúpiť iPhone X. Chcel by som ísť niekde k moru, ale zatiaľ som sa nerozhodol, ktorú zoberiem. Veď vieš, že chodím s piatimi naraz.

Ten, čo sa sťažuje

Idete von, ale ty vyber, že kam. Samozrejme, vybral si úplne zle. Film, ktorý ste práve dopozerali bol úplne na prd a reštika, kde ste jedli bola príšerná. Ak ho chceš potešiť hudbou, pretože nik nemá taký vypeckovaný playlist ako ty, ofrle to a radšej si pustí čistú depresiu. Ale je s ním sranda, pretože nikto nevie niečo tak grandiózne opi*ovať jak on.

Ten najlepší

Ten, ktorý ťa pozná a ktorému veríš na sto percent. Ten, čo sa na teba pozrie a vie, čo sa deje. Ten, za ktorého by si dal aj ruku do ohňa. Ten čo kvôli tebe klame a ten čo ti do očí povie, že si totálny chumaj. Ten s ktorým robíš všetky tie čudné veci a ten, ktorý ti doživotne ostane v pamäti a ty dúfaš, že ešte aj na staré kolená budete rozbíjať dôchodok v miestnej krčme. Tvoja spriaznená duša, tvoja podpora, tvoj brat/sestra.

giphy.com (https://giphy.com/gifs/love-disney-miley-cyrus-j1VnfO6Px7Odq)

Titulná fotka: pixabay.com

Páčil sa ti tento článok? Mal by si aj ty chuť písať o mnohých zaujímavých témach? Budeme radi ak doplníš náš kolektív. Dozvedieť sa viac!
Reagujte!
Grr Grr
1
Grr
Fuuj Fuuj
2
Fuuj
Fňuk Fňuk
3
Fňuk
Jeej Jeej
39
Jeej
Uups Uups
7
Uups
Haha Haha
76
Haha
Woow Woow
21
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Poriadna Halloweenska párty? S týmito desivými inšpiráciami, žiadny problém!

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME