Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Pondelok 11.12.2023
sk
Hilda
cz
Dana

Toto sú veci, ktoré sa dejú nám všetkým. Nerozpráva sa o nich, lebo sú to absolútne banality, ale aj tak… dejú sa. A určite aj tebe.

1. Na dovolenku si balíš dvakrát viac nohavičiek alebo treniek, ako budeš reálne potrebovať. Len tak pre istotu, keby si sa náhodou dvakrát denne posr*l.

2. Opýtaš sa niekoho na jeho meno, no potom vypneš príjem a nepočúvaš. Vo výsledku nevieš jeho meno a je ti trápne opýtať sa naň znovu.

3. Na otázku „prosíte si k tomu blok“ odpovedáš náhodne a táto odpoveď nie je podložená absolútne ničím. Proste ho raz chceš a raz nie.

4. Ešte stále si myslíš, že rok 2007 bol predvčerom a deti narodené po roku 2000 nevedia ani chodiť. Takže predstava, že už majú volebné právo, ti robí v žalúdku šarapatu.

https://giphy.com/gifs/ifc-danny-glover-lethal-weapon-s0j8j9J6NuZsA

5. Myslíš si, že zomieraš. Vždy, keď ťa začne pichať v boku. A zároveň si presne ten človek, ktorý ostatným rád hovorí, aby nerobili zo všetkého prílišnú drámu.

6. Z času na čas zabudneš kontrolovať výraz vlastnej tváre. Na stotinu sekundy môže teda okolitý svet pozorovať, ako veľmi ho máš v paži.

7. Vieš, že minúta robenia planku je tá najdlhšia minúta, aká v galaxii existuje.

8. Keď naberieš fakt gigantický výtlk, ospravedlníš sa svojmu autu. A potom oduševnene zap*čuješ na slovenské cesty, lebo život s nimi je naozaj ťažký.

giphy.com (https://giphy.com/gifs/season-12-the-simpsons-12×6-3orif6j4dyYFj3I4Ks)

9. Keď príbalový leták od liekov hovorí, že nemáš riadiť ťažké stroje, vieš, že pravdepodobne myslia autá a tak… ale aj tak si predstavíš minimálne žeriav.

10. Nenápadne stláčaš tlačidlo na zatvorenie dverí od výťahu, zatiaľčo sa snažíš nenadviazať očný kontakt s osobou, ktorá doň očividne plánovala nastúpiť. Pôjdeš za to do pekla? Možno. Ale stálo to za to.

11. Nedokážeš presúvať obrázky vo Worde. Teda respektíve dokážeš, ale posunieš ho o nano milimeter, zmizne ti všetok text, nastaví sa ti akési divné formátovanie, objavia sa štyri nové strany a v Microsofte začne horieť serverovňa.

12. Vieš sa prednasr*ť. Akože vtedy, keď už dopredu vieš, že ťa niekto niečím vytočí, tak si to začneš predstavovať, imaginárne sa s ním pohádaš a prednas*rieš sa ešte predtým, ako to daný človek vlastne povie.

https://giphy.com/gifs/qFi3fACSMnP4Q

13. Zobudíš sa o 8:27, budík máš na 8:30 a čo urobíš? Presne tak, prevrátiš sa na druhý bok a ideš zase spať. Lebo tie tri minúty spánku navyše sa proste rátajú.

14. Ráno sedíš zabalený v uteráku na posteli aspoň dvadsať minút. A premýšľaš nad tým, ako nič nestíhaš.

15. Myslíš si, že nakupovanie cez internet je tá najpohodlnejšia a najjednoduchšia vec na svete… až dokiaľ sa nemusíš postaviť a ísť si pre kartu.

16. Pätnásť minút hľadáš správnu pesničku, ktorú si vypeckuješ v aute… počas 4-minútovej cesty do obchodu.

https://giphy.com/gifs/foxtv-dancing-fox-5bqnPlpSlH7nMnrDXE

17. Nechápeš možnosť sledovania poštovej zásielky. V jednej sekunde si ešte ani nie sú istí, či tvoja zásielka vôbec existuje a v druhej ti už klope kuriér na dvere. Tak načo?

18. O tretej ráno premýšľaš, či ten čierny obrys, na ktorý sa snažíš zaostriť, je tvoja bunda alebo bezruký týpek, ktorý vie stáť bez jediného pohnutia už 15 minút.

19. Keď prechádzaš autom okolo koní, zakričíš „kone“. Každý. Jeden. Raz.

20. Píšeš, že už si na ceste, ale nevyrazíš, až dokiaľ ti ten druhý nenapíše „ok“. Lebo čo keď náhodou vyrazíš a on si to nevšimne, a potom budeš čakať pod jeho barakom desať minút ako cicimbrus.

https://giphy.com/gifs/the-x-files-xTiTnLhQEqgd1rgOZy

Titulná fotka: iStock


Tagy:

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.