20 vecí, ktorých sa obávame pred prvým rande, no nikdy ich nevyslovíme nahlas

Nahliadli sme do tajuplných útrob tvojej mysle!

S prvým rande má už skúsenosť väčšina z nás. Na osobu, s ktorou sa máme stretnúť, chceme čo najlepšie zapôsobiť. Väčšina z nás by sa práve v tú chvíľu buď premenila na super krásneho človeka s neodolateľným šarmom a inteligenciou alebo prepadla pod čiernu zem. Iná možnosť nie je. No nikomu nič nezazlievame, ak nám na niekom záleží, sú tieto pocity pochopiteľné. No tento čarovný okamih so sebou nesie i veľa nevypovedaného a otázneho. Rozpaky sú typickým symptómom predprvorandovej nervozity. Na čo najčastejšie myslíme pred stretnutím s našou (možno) osudovou láskou? 

1. Berie to aj on/a ako rande? Čo ak nie? To by bolo mega trápne…

2. Platíme spolu alebo každý zvlášť? Mám si vybrať hotovosť alebo sa dnes dá už všade platiť kartou? Ak nemám peniaze, vezmem ju na miesto, kde sa dá platiť len kartou a poviem, že nemám pri sebe hotovosť, lebo som sa spoliehal práve na bankomatovú kartu. Áno, áno, to mi prejde.

3. Ako dlho chce byť so mnou vonku? Mám plán akurát tak na jednu kávu, potom to už bude poriadny trapas. Pozriem jej/mu pre istotu skorší spoj domov, aby sa nemohol/a vyhovoriť, že skorší nejde.

4. Ako sa mám obliecť? Ak si dám sako, budem vyzerať premotivovane. Ak si dám mikinu, budem vyzerať lajdácky. Čo si mám doriti obliecť?!

5. Kedy mám prísť? Ak tam budem skôr, budem vyzerať príliš nadšene, ak neskôr, budem vyzerať, že mi na nej/ňom nezáleží.

6. Bude chcieť aj jesť? Ak áno, tak sa radšej najem ešte doma, aby som pred ním nežrala ako krmná sviňa. Jop, uhrám to na šalát. Perfektné.

7. Mám si dať rúž? Čo ak sa bude chcieť bozkávať? Neodradí ho to?

pexels.com (https://www.pexels.com/photo/attractive-beautiful-beauty-close-up-620317/)

8. Kedy mám prísť? Ak tam budem skôr, budem vyzerať príliš nadšene, ak neskôr, budem vyzerať, že mi na nej/ňom nezáleží. 3 minúty meškania budú tak akurát ospravedlniteľné, nie? Áno, budem meškať 3 minúty. Lebo električka, zápcha, zhorená mikrovlnka…

9. O čom sa budeme rozprávať? Budeme sa mať o čom rozprávať? Tuším, že spomínal, že má rád/a Jacka Whita. Kto to do pekla je?! Idem si ho radšej vygoogliť.

…o hodinu: „Inak, počul/a si ten nový song od Jacka? Je úplne perfektný, ja ho počúvam už roky, no tentokrát sa naozaj prekonal.“

10. Mám si dať topánky na opätkoch alebo pohodlné, nie veľmi sexy topánky? Opätky sú zvodné, no ak sa v nich potknem alebo budem trepať celým mestom dve hodiny, bude to čistý prepadák.

11. Vedia o tomto rande jej/jeho kamaráti? Dúfam, že áno. Bol/a by som rád/a, keby vedeli, že niekto nový/á je v kurze.

12. Mám sa oholiť? So strniskom vyzerám mužnejšie, no čo ak sa bude chcieť bozkávať a nebude jej to príjemné?

13. Ak si dnes večer oholím nohy zbytočne, budem ho preklínať do konca života…

14. Zavolá ma k nej/nemu? Bude sex?

15. Nie som len jeho ďalší pokusný králik? Čo ak randí často a ja budem terčom ľútostivých pohľadov okolia?

16. Ako sa pozdravíme? Mám ho/ju objať? Dať mu/jej pusu? Bol/a by som radšej za pusu, no tú hanbu z prípadného neúspechu by som už zvyšný čas nevedel/a s kyslým úsmevom zakrývať.

17. Aký mám mať prístup? Budem nedobytná, budem sa tváriť, že ten záujem vlastne ani nemám a vonku som len preto, lebo som sa nudila?

18. Aký mám mať prístup? Mám hrať drsného chlapa s laxným prístupom a zožať všetkú očakávanú priazeň alebo to dám na pozorného? Nedbalí chlapci sú vraj cool.

19. Môžem sa jej/ho pýtať i na osobné témy alebo to nechám radšej na inokedy? Neurazí sa?

20. Nejdem. Nie, nieeee, kašlem na to, nejdem. Nejdem!

Titulná fotka: HALLIE CANTOR / collegehumor.com

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
1
Fuuj
Fňuk Fňuk
1
Fňuk
Jeej Jeej
1
Jeej
Uups Uups
1
Uups
Haha Haha
47
Haha
Woow Woow
1
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Najoriginálnejšie adventné vence, aké si kedy videl

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME