20 vizážistiek, ktoré by mali mať zakázané dotýkať sa štetcov (2. časť)

Za tieto kreácie naozaj nútili klientky zaplatiť...


Nikto učený z neba nespadol, ale odtiaľ-potiaľ. Pokiaľ niečo nevieš, asi by bolo vhodné sa to najskôr naučiť, až potom za to od ostatných pýtať peniaze. Tieto vizážistky však – podobne ako tie z nášho predchádzajúceho článku – zvolili presne opačnú stratégiu.

ČLÁNOK POKRAČUJE POD REKLAMOU

V dnešnej dobe sa už vie väčšina žien nalíčiť aj doma, pri prípravách na špeciálne udalosti sa napriek tomu radšej zveria do rúk odborníčok. Nie vždy je to víťazný krok. Dnes sme pre teba pripravili 20 ohavných kreácií samozvaných profesionálok, pri ktorých si budeš len nechápavo klopkať prstom o čelo. A áno, za toto niekto naozaj musel zaplatiť.

1. Dokonalosť sa preceňuje, však?

https://www.reddit.com/r/BadMUAs/comments/r98inc/oh_oh_no/

2. „Toto mám v poslednej dobe po celom feede. Líčenie stojí 80 eur.“

https://www.reddit.com/r/BadMUAs/comments/veyo94/this_has_been_all_over_my_social_media_feeds/

3. „Najviac ma udivuje ten počet lajkov…“

https://www.reddit.com/r/BadMUAs/comments/wsuo7h/this_one_was_posted_by_a_local_mua_yes_it_is_the/

4. „Ako urobiť z peknej baby niečo lacné a trblietavé.“

https://www.reddit.com/r/BadMUAs/comments/xbu2bk/made_a_pretty_girl_look_cheap_and_shiny/
ČLÁNOK POKRAČUJE POD REKLAMOU

5. Tieto falošné pehy prekračujú všetky hranice

https://www.reddit.com/r/BadMUAs/comments/xrw1du/enough_with_the_fake_freckles/
Chceš zarábať, aj keď spíš? Nemusíš byť podnikateľ, stačí spraviť túto jednoduchú vec!

Mohlo by ťa zaujímať:

Chceš zarábať, aj keď spíš? Nemusíš byť podnikateľ, stačí spraviť túto jednoduchú vec!

6. „Toto mi spravil človek, ktorý sa reálne snaží rozbehnúť si salón.“

https://www.reddit.com/r/BadMUAs/comments/xdjyd9/by_a_person_i_know_genuinely_trying_to_start_a/

7. „Môže mi niekto, prosím, vysvetliť tú situáciu na čele?“

https://www.reddit.com/r/BadMUAs/comments/xab3j4/someone_please_explain_the_forehead_situation/

8. Netradičná technika, ale nevyskúšaš, nevieš

https://www.reddit.com/r/BadMUAs/comments/v6i00c/clockwork_orange_full_glam/

9. „Vyzerá proste špinavo.“

https://www.reddit.com/r/BadMUAs/comments/tsnjik/it_just_looks_so_dirty/
ČLÁNOK POKRAČUJE POD REKLAMOU

10. „70 eur, aby na teba nakydali takýto zlý odtieň.“

https://www.reddit.com/r/BadMUAs/comments/tbyctp/the_mua_charges_60_for_a_shade_match_like_that/

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane


Tagy:
Sledujte nás na Google Správy
Nenechajte si ujsť žiadne dôležité novinky.
Sledovať
Po otvorení kliknite na hviezdičku Sledovať
REKLAMA
Mário Budinský
Absolvent grafického dizajnu na UAT v Bratislave a marketingovej komunikácie na UCM v Trnave, ktorý sa už viac ako 10 rokov profesionálne venuje analýze internetových trendov, digitálnemu storytellingu a monitoringu popkultúry. Patrí k priekopníkom domácej internetovej scény, pričom meme tvorbe sa denne venuje už vyše 20 rokov. Ako autor desiatok tisícov satirických príspevkov aktívne formuje slovenský digitálny folklór, pričom jeho vizuálny obsah opakovane vyvolal celonárodné spoločenské debaty. V redakcii EMEFKA sa špecializuje na včasné zachytenie online bizáru, bulvárnych fenoménov a transformáciu komplexných trendov do virálneho obsahu.
Najčítanejšie
Podobné
REKLAMA