Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Štvrtok 29.2.2024
sk
Radomír
cz
Rufin
, Horymír
Zdroj: ©Shutterstock

20 zaujímavých faktov o známych osobnostiach, ktoré veľa ľudí nevie

Vieš, kto si privyrábal ako klaun, hoci nevedel žiadne magické triky?

Vieš, ktorá známa osobnosť sa snažila do lietadla prepašovať drogy a kto si privyrábal ako klaun, no napriek tomu nepozná žiadne magické triky? Dnes sa dozvieš. Zozbierali sme pre teba totiž 20 zaujímavých faktov o celebritách, ktoré vedia skutočne len tí najskalnejší fanúšikovia. Poďme si ich prečítať.

1. Michael Jackson napísal hudbu pre videohru Sonic the Hedgehog 3, ktorá vyšla v roku 1994.

2. Bill Gates na konferencii v roku 2009 vypustil do hľadiska húf komárov, aby aj bohatí ľudia začali vnímať maláriu ako obrovský problém. „Nemali by s ňou bojovať len chudobní,“ povedal zakladateľ Microsoftu. Komáre neboli infikované.

3. Benedict Cumberbatch je 16. bratranec Arthura Conana Doyla, autora Shelocka Holmesa. Okrem toho si myslí, že jeho meno znie, ako keď si niekto prdne vo vani.

4. Steve Buscemi bol v minulosti hasičom. V 80. rokoch sa pridal k hasičskému zboru v New Yorku a 11. septembra roku 2001 pomáhal po útokoch na Dvojičky hľadať v ruinách tých, ktorí tragédiu prežili.

5. Rami Malek má identické dvojča. Volá sa Sami a pracuje ako učiteľ.

20 zaujímavých faktov o známych osobnostiach, ktoré veľa ľudí nevie
Profimedia

6. Celé meno Pabla Picassa má dokopy 25 slov – Pablo Diego José Francisco de Paula Juan Nepomuceno María de los Remedios Cipriano de la Santísima Trinidad Martyr Patricio Clito Ruíz y Picasso.

7. Otec Woodyho Harrelsona Charles Harrelson bol nájomný vrah, ktorého obvinili z atentátu na federálneho sudcu Johna H. Wooda Jr. Dostal dve doživotia. V roku 1995 sa neúspešne pokúsil z väzenia ujsť a o dvanásť rokov neskôr zomrel vo svojej cele na srdcový infarkt.

Odporúčame prečítať:

Slovenka o štúdiu v Holandsku: Internáty tu v podstate neexistujú. Niektorí študenti bývajú v hosteli či v stane

8. Tehotná mama Leonarda DiCapria si akurát v múzeu prezerala obraz od Leonarda da Vinciho, keď sa jej syn po prvý raz v bruchu pohol. Práve preto sa mu rozhodla dať krstné meno po známom umelcovi.

9. Morgan Freeman nosí náušnice, ktoré majú vyššiu hodnotu ako cena rakvy. Pre prípad, že by zomrel na zvláštnom mieste, aby mu ju niekto mohol kúpiť. „Pre to isté ich nosili námorníci, pre to isté ich nosím aj ja,“ napísal vo svojom príspevku na Instagrame.

10. Matthew Perry má prostredník na jednej ruke o kúsok kratší. Keď mal tri roky, pribuchol si ho do dverí a o časť prsta prišiel.

20 zaujímavých faktov o známych osobnostiach, ktoré veľa ľudí nevie
Profimedia

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane


Tagy:

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.