Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Piatok 2.12.2022
sk
Bibiána
, Viviána
cz
Blanka

20 znakov, ktoré prezradia, že máš do činenia s Nikolou

"Som luxus, ktorý si nemôžeš dovoliť."


Nikola. Super baba, sympaťáčka, dá sa s ňou pokecať, len si jej rodičia skrátka povedali, že bude fajn, keď bude mať v tento deň meniny. To nie je dievča, o ktorom bude tento článok. Ten je totiž venovaný takým, ktoré sa len správajú „ako Nikoly“. A čo presne to znamená? Nuž, čítaj a dozvieš sa.

1. Jej profily na sociálnych sieťach sú vlastne len portfóliom sporo odetých selfíčok. Je to umenie. Odfotiť 20-krát tú istú prdel a každý raz sa tváriť, že sa ti v zábere vlastne ocitla náhodou, si vyžaduje určitý skill.

2. „Som luxus, ktorý si nemôžeš dovoliť.“ V skutočnosti je luxus, ktorý možno vyťažiť tromi dekami debrecínskej, ale „fake it, till you make it“, však?

3. Má veľmi jasnú predstavu o snubnom prsteni. Pokiaľ ju ten šuter pri plávaní v mori nestiahne až ku dnu, ani sa neobťažuj.

4. Nenosí so sebou peňaženku. Občiansky strčí do podprsenky a na platenie „má svojich ľudí“.

5. Či sedí v luxusnom bare s výhľadom na oceán alebo v krčme vo Vyšných Ružbachoch, vždy sa snaží objednať si prosecco. „Pajzel,“ prevráti očami, keď ju pani za barom oboznámi so skutočnosťou, že také slovo jakživ nepočula, ale neodíde. Kam by šla? Do potravín?

20 znakov, ktoré prezradia, že máš do činenia s Nikolou
Shutterstock

6. Furt narieka, že je tučná, pritom má 25 kíl aj s topánkami a vlasmi, ktoré už dva mesiace plačú po prepojení. Keď vydrží celý deň nepapať, budú aj vlasy.

7. Obočko je kategória sama osebe. Najprv si ho vyšklbe, potom nakreslí – trikrát hrubšie a trikrát tmavšie, ako by sa patrilo – a každé si žije vlastným životom. Záleží na tom? Cez umelé mihalnice, čo sa ťahajú k nebu ako Jankova zázračná fazuľa, ich aj tak nikto neuvidí.

7 typov spolužiakov počas prvého školského dňa

Mohlo by ťa zaujímať:

7 typov spolužiakov počas prvého školského dňa. Ktorý z nich si ty?

8. Nechce muža, ktorý ju bude ľúbiť až za hrob. Chce pablba s tučnou peňaženkou, ktorý jej za služby bližšie nešpecifikovaného charakteru kúpi géčko, hoci ledva zaparkuje s fiatom.

9. Okrem výrazov z edukačných videí na stránkach pre dospelých pozná dokopy tak tri anglické slová, ale môžeš si byť istý, že nájde spôsob, ako jedno z nich vtesnať do každej vety. Keď nie, tak to skrátka nefeeluje.

10. Štyri roky dozadu si cez bazoš kúpila chanel tašku s certifikátom autenticity vytlačeným na hajzel papieri a ešte doteraz sa s ňou fotí. Chýba jej síce jedno ucho, ale čo nevyrieši jeden uhol, vyrieši zase ďalší. A photoshop.

20 znakov, ktoré prezradia, že máš do činenia s Nikolou
Shutterstock

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť