Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Nedeľa 5.2.2023
sk
Agáta
cz
Dobromila

Svet je plný drobností, ktoré ťa dokážu potešiť, no ešte plnší drobností, ktoré ťa dokážu neskutočne nasr*ť.

1. Keď smeruješ k pokladni a zrazu si všimneš, že aj človek vedľa teba smeruje k pokladni. A ten zmrd vedľa teba nahodí ultra turbo speed mode, zmení štýl chôdze z normálnej na a lá Matej Tóth a čo čert nechcel… Dorazí k pokladni o stotinu sekundy skôr než ty. Treba vôbec podotýkať, že ty držíš v ruke kocku masla a dva banány a on má v košíku nákup akoby chcel nakŕmiť závodnú jedáleň, vojenské kasárne a dva menšie africké kmene?!

2. Keď stojí cheeseburger rovnako ako hamburger. Haló?! Veď tam nie je žiaden syr! A to jedno koliesko nechutnej uhorky uprostred si taktiež mohli odpustiť a ubrať pár centov z výslednej ceny.

3. Keď niekto napíše „niaký/neaký“ namiesto „nijaký/nejaký“. Štúr sa v hrobe obracia a tebe sa zježili všetky chlpy na tele. Áno, aj tam dole. Fakt.

4. Keď program v telke sponzoruje reklama na prípravok proti hemoroidom. Takže sa počas jedného celovečerného filmu môžeš sedemnásťkrát pokochať na plesnivý zadok nejakej púštnej opice (áno, to z geografického hľadiska asi nesedí, ale neprezraďte ma).

5. Keď sa do samoobslužnej pokladne natrepe tetula narodená za éry dinosaurov, zaparkuje tam všetky svoje štyri vozíky plné tovaru a pri každej jednej položke volá obsluhu. Ja chápem, že každý neoplýva talentom skenovať čiarové kódy, ale presne na to vymysleli NORMÁLNE pokladne.

giphy.com (https://giphy.com/gifs/angry-frustrated-y1WDIwAZRSmru)

6. Keď ti niekto ukradne hranolku bez opýtania. Máš rád tu hornú končatinu, ktorou si práve spáchal tento ohavný čin? Tak si ju strč pre mňa za mňa aj do konečníka, ale už sa nikdy, NIKDY, nedotýkaj samovoľne mojich hranoliek.

7. Keď sa ťa niekto pýta otázky ohľadom filmu, čo pozeráš, keď ho akurát pozeráš.

8. Keď si myslíš, že sa tvoj mobil nabíjal celú noc a ráno zistíš, že nie.

9. Keď niekto opakovane skomolí vyslovenie nejakého slova. Ideálne ak je to slovo ešte aj tvoje meno.

10. Keď niekto vo výťahu stlačí tlačidlo na zatváranie dverí dve stotiny sekundy po tom ako videl, že si ho stlačil ty.

giphy.com (https://giphy.com/gifs/reactionseditor-angry-tom-hiddleston-l1KVcdAZOLhspFAZy)

11. Keď stojíš v rade na jedlo a počuješ ako cica pred tebou hovorí: „Ešte neviem, čo si dám, uvidím až pri pokladni.“ A ty už vtedy vieš, že to je v p*či, že v tom prekliatom rade stráviš celú mladosť, kým ona vypátra tu jedinú bezgluténovu k*kotinu, čo v tom menučku majú, a že pokiaľ ťa tu niekto nepožiada o ruku, tak zakapeš od hladu ako stará dievka. Fakt fasa.

12. Keď veľká skupinka ľudí (čítaj hrkútajúcich obstarožných tetušiek, ktoré očividne nemajú veľmi dobré stravovacie návyky a za sebou ťahajú takú tú divnú káričku) ide roztiahnutá po celom chodníku a ty nie si schopný ich obísť z nijakej strany. Napokon sa prederieš cez trávnik a nejaké kríky, hodíš na ne vražedný pohľad a oni ťa majú totálne v paži.

13. Keď naskočí na semafore zelená a prvé auto čaká a čaká kým naprší a uschne. A ty tú zelenú logicky potom už nestihneš.

14. Keď požiadaš nejakú spoločnosť, aby ťa už nespamovala mailami, a oni ti pošlú mail, aby ti oznámili, že si zažiadal o to, aby ťa už nespamovali mailami.

15. Keď ľudia v seriáli odchádzajú od jedla pred tým, ako ho dojedia. Dajte to sem, ja to pokojne dotlačím, keď ste vy očividne veľmi nevďační!

giphy.com (https://giphy.com/gifs/hells-kitchen-hells-kitchen-gordon-ramsay-l3V0H7bYv5Ml5TOfu)

16. Keď sa snažíte s partiou dohodnúť, kam sa idete najesť, a každému to „je jedno“.

17. Keď ti niekto pošle 15-minútovú hlasovku, lebo sa mu „nechce písať“.

18. Keď si človek, čo sedí za tebou v autobuse, kýchne a neobťažuje sa dať si ruku pred ústa. Díky, vždy som túžila mať širokospektrálnu vzorku všetkých tvojich baktérií zozadu na krku.

19. Keď ťa niekto núti pozrieť si vtipné video. Tu a teraz. Lebo to MUSÍŠ vidieť, je to BRUTÁLNE vtipné. A potom sleduje, či sa dostatočne smeješ.

20. Keď človek kráčajúci pred tebou prudko zastaví, začne zízať do mobilu a ty to skoro nestihneš ubrzdiť.

21. Keď si niekto pri smiechu začne udierať dlaňou po stehne. Väčšieho afektu hádam ani niet.

giphy.com (https://giphy.com/gifs/colbertlateshow-the-late-show-with-stephen-colbert-3oEjI2MWrb3XRlftte)

Titulná fotka: Pixar


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť