21 katastrofických sexuálnych príhod, z ktorých bude trápne ešte aj tebe

Nie vždy ide v posteli všetko podľa plánu…

Pohlavný život nie je taký ako vo filmoch pre dospelých. Že neveríš? Tak tu máš hneď dvadsať jeden dôkazov!

1. V bare som sa zakecala s vyhadzovačom a celkom sme sa jeden druhému zapáčili. Večer si ma zobral k sebe domov a ja som mu ešte v taxíku pošepkala do ucha, že to mám rada natvrdo. Takže sme prišli k nemu, on mi jednu vyťal a praskol mi ušný bubienok. Už je to niečo cez rok a ja mám ešte stále problémy so sluchom.

2. Strčil som ho do nej a koncom údu som narazil o vibrátor, ktorý tam údajne mala zaseknutý už vyše týždňa. Zakričala od bolesti a celý večer skončil pobytom v nemocnici. Po tomto incidente sme sa už viac nestretli.

3. Dala som sa dohromady s jedným chalanom a po nejakom čase sme sa na to vrhli. Netušila som, že je panic, pritom mi to mohol pokojne povedať a určite by to bolo menej trápne, ako to, čo urobil. Myslel si, že ten záhyb medzi mojim stehnom a panvou je vagína a nechcel sa nechať odhovoriť, aj napriek tomu, že to tam absolútne nešlo vopchať. Teda, samozrejme, že nešlo – VEĎ TO NEBOLA DIERA!

https://giphy.com/gifs/people-connect-fsbu6i3Nxwr7O

4. Najhoršie milovanie môjho života sprevádzalo množstvo telesných tekutín. Bohužiaľ nie tých, ktoré by človek pri takejto činnosti očakával. Chalanisko sa neskutočne potil. Nie tak primerane, ako pri vykonávaní fyzickej aktivity. Z neho normálne tieklo. Keď bol na mne, nemohla som ani vzdychať, lebo mi kvapky jeho potu stekali do úst. Keď odišiel, musela som prevliecť obliečky. Nehovoriac o tom, že tie špinavé sa dali bez srandy žmýkať.

5. Chalan, s ktorým som spala (teda sa o to aspoň snažila), dostal počas predohry neskutočnú hnačku. Očividne to prišlo veľmi náhle, keďže sa ani nepokúšal dobehnúť na záchod a náklad nechal tam, kde ležal. Vedľa mňa. Ten smrad bol taký neznesiteľný, že som mu ovracala posteľ (akoby jej to ešte mohlo v tejto fáze uškodiť). Tento zážitok ma traumatizoval natoľko, že som sa stránila sexu ešte ďalších päť rokov.

6. Prvýkrát, keď som robila chalana ústami, mi svoj výstrek namieril rovno do jednej nosnej dierky. Von to vyletelo tou druhou. Nebolo to síce najpríjemnejšie, ale treba uznať, že chlapec mal naozaj parádnu mušku.

https://giphy.com/gifs/hot-chick-aLt6yXDfZlWaA

7. S mojím priateľom (teraz už manželom) sme boli len na začiatku nášho sexuálneho života. Robili sme to odzadu a ako prirážal, ja som zrazu dostala astmatický záchvat. Zložila som sa na posteľ ako rozvarená špageta a asi netreba dodávať, že som ho tým poriadne vydesila.

8. Ja a môj muž sme mali sex po prvý raz. Strašne sa na to tešil, lebo si dal akurát tam dole urobiť nový piercing. Po pár minútach sme spozorovali, že je celá posteľ od krvi. Naozaj bola VŠADE. Ukázalo sa, že jeho piercing sa odtrhol, ostal vo mne a on ho musel loviť.

9. Chodila som s jedným chalanom, ktorý mi už niekoľko večerov dosť jasne naznačoval, že by chcel fajku. Ja som bola akurát po žalúdočnej viróze, ešte niekoľko dní dozadu to zo mňa lietalo vrchom aj spodkom ako na Schwechate, ale myslela som, že to zvládnem.

Nerobila som to ani 10 sekúnd, keď mi prišlo zle. Snažila som sa postaviť, ale bolo to márne. Jeho pýcha bola ešte stále čiastočne v mojich ústach, keď to zo mňa vybehlo. On len hľadel so smrťou v očiach. Na mňa, na svoj ovracaný úd a brucho, ktoré to schytalo tiež.

https://giphy.com/gifs/YfvZzNYOw5niM

10. Pozvala som k sebe svojho vtedajšieho priateľa a všetko išlo presne podľa plánu. Až do momentu, kedy sa môjmu 3-mesačnému mačiatku nezachcelo pohrať sa s jeho guľami. Len tak mimochodom – má celkom slušne ostré pazúriky.

11. Keď zo mňa na konci zliezla, povedala, že nikdy nevie, čo má v takýchto situáciach robiť. Tak mi dala high-five a odišla.

12. Môj drahý ma začal prstovať. Po stotine sekundy prišla šialená pálčivá bolesť, akoby mi doslova horela vagína. Spomenula som si, že keď sme pozerali film, nakydal si na pukance tonu pálivej čili omáčky a odvtedy si nebol umyť ruky. Utekala som do kúpeľne a začala si vymývať vagínu vodou, zatiaľčo som potichu plakala.

https://giphy.com/gifs/reactionseditor-reaction-3o7bu9UwnixfwsBiZq

13. Frajer, s ktorým som ešte dodnes, si na náš prvý sex určite bude pamätať veľmi dlho. Skúšali sme – pre nás oboch v tom čase novú – pozíciu zozadu. Keď sme skončili a on sa snažil odsunúť, z ničoho nič zamrzol a začal vrieskať od bolesti.

Zvalil sa na posteľ a držal si ľavú ritnú polku. Snažila som sa dopátrať, čo sa stalo a odpoveďou mi bol trýznivý škrekot: „Moja prdel! Natiahol som si prdelový sval! Prdelový sval na mojej prdeli sa, auuuuu, natiahol!!!“

14. Po prvý raz, čo som bola ochotná pristúpiť na anál, bol zároveň aj mojim doposiaľ posledným. Vtedajší partner mi odporučil análny kolík, vraj aby som si zvykla na ten pocit. Otočila som sa, aby ho tam mohol strčiť. Nastala minúta ticha a potom prišlo: „Vieš, mám pocit, že sa tam niekde stratil.“ Našťastie bola jeho spolubývajúca sestrička.

15. S mojim manželom sme sa celkom radi natáčali na video. V ten deň sme to robili odzadu, všetko bolo na kamere a po skončení som si chcela nahrávku pozrieť. Môj muž tou myšlienkou vôbec nebol nadšený a ja som až neskôr pochopila, prečo. Počas celého aktu mi zo zadku trčal kúsok h*vna, ktorý som očividne nejako minula pri utieraní. On mi, samozrejme, nič nepovedal, lebo ma nechcel strápniť, ale obaja vieme, že sa na to pozeral počas celého sexu.

https://giphy.com/gifs/realitytvgifs-xTamCvvjY2tZS

16. Chodil som s jednou 21-ročnou babou, ktorá ešte stále bývala s rodičmi. Respektíve s mamou, jej priateľom a babkou. Všetci traja mali ísť údajne spolu na večeru a na bowling, nikto nemal byť doma. Boli sme uprostred sexu, keď jej babka vtrhla do izby a spýtala sa, akú pizzu si dáme na večeru. Neodišla až dokým sme si nevybrali.

17. Akurát som bola uprostred orálneho uspokojovania jedného týpka, keď ma zrazu poťukal po hlave a opýtal sa, či by mi vadilo, keby si zahral videohru. Zasmiala som sa, lebo som naozaj nepredpokladala, že by to myslel vážne.

Ten idiot si ale bez srandy obliekol nohavice a odišiel sa hrať. A ja som tam sedela ďalšiu hodinu vedľa neho (mal ma odviezť domov) a prehodnocovala som všetky svoje doterajšie životné rozhodnutia. Nahá.

18. Keď sme menili pozície, spadla som z postele. Rovno na ohrievač. Jedno slovo – auč.

https://giphy.com/gifs/refinery29gifs-amber-rose-confidence-body-3o7TKvLI4s43QRmzDy

19. Býval sám, takže sme pri tom nikdy nezatvárali dvere na spálni. V tej chvíli sme boli zozadu (ja som bola tým pádom chrbtom k dverám) a ja som zrazu ucítila niečo ťažké na chrbte. On sa začal smiať. Očividne jeho mačku absolútne neodrádzal fakt, že sa zo mňa jej majiteľ práve snažil vyš*kať dušu a aj tak sa rozhodla ľahnúť si a zaspať na mojom chrbte.

20. Snažili sme sa o anál a on mi akosi natrhol zadok. Utekala som na pohotovosť s mojou najlepšou kamarátkou a jej mamou. Keď prišiel doktor, skonštatoval, že „buď niečo obrovské chcelo ísť dnu alebo niečo obrovské chcelo vyjsť“, a moja kamoška sa takmer pocikala od smiechu.

21. Uprostred nášho prvého sexu (nie spoločného, ale úplne prvého) sa môj vtedajší frajer zdvihol a odišiel preč. Bez slova. Neskôr mi to vysvetlil ako: „Chcel som odísť a nechať ťa chcieť viac.“ Nevyšlo. Nielenže som nechcela viac, s ním som už nechcela vôbec nič.

https://giphy.com/gifs/realitytvgifs-dance-moms-holly-MVoy2Ot3qf0Fa

Zdroj: buzzfeed.com
Titulná fotka: thoughtcatalog.com

Reagujte!
Grr Grr
1
Grr
Fuuj Fuuj
9
Fuuj
Fňuk Fňuk
3
Fňuk
Jeej Jeej
1
Jeej
Uups Uups
10
Uups
Haha Haha
121
Haha
Woow Woow
4
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Škola plná absurdít. Takto by to dopadlo, ak by sme v škole vystupovali ako politici

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME