21 nepríjemných problémov, s ktorými sa stretáva takmer každý chlap

Si vrah hmyzu. Aj keď sa bojíš hmyzu.

Zdroj: © ArtCave Maniac / EMEFKA

Muži sú jednoduché stvorenia. Stačí im žena, rezeň a dva deci domácej a sú vybavení. „Aké by už len oni mohli mať problémy?“ pýtajú sa menštruujúce ženy a muži len v tichosti prevracajú očami. Rovnako, ako sa s bežnými starosťami musia pasovať ženy, tak sa s nimi musia popasovať aj muži. A tu je hneď niekoľko prípadov.

1. Tesné trenky a málo miesta, to neveští nič dobré. Malého treba často posúvať a niekedy sa to bez poriadneho natiahnutia do gatí fakt nedá.

ArtCaveManiac / EMEFKA

2. Musíš skončiť počítačovú hru lebo… Po á, drahá chce vyniesť smeti. Po bé, drahá sa pýta, či v tom nie je tučná. Po cé, je jej v tej chvíli úplne jedno, že si jej venoval celé doobedie, a dožaduje sa tvojej okamžitej pozornosti. Keby to aspoň nebola onlinovka…

3. Nemôžeš pozerať na ženské vnady, lebo je to úchylné či čo… ale ony na tvoje? Totálne bez postihu. 

4. Nemôžeš nosiť ružové oblečenie. Ani keď ti fakt, ale že fakt ide k očiam. 

ArtCaveManiac / EMEFKA

5. Playstation alebo Xbox? Čo je lepšie? Polemika o výbere správnej hracej konzoly je otázkou života a smrti a správna odpoveď… nuž, v nedohľadne.

6. Štart na sociálnych sieťach je ťažký. Žena pridá jednu fotku a už sa hrnú lajky, zatiaľ čo ty máš tak maximálne dva. A ešte aj z toho je jeden od mamy. No, nebudeme si klamať, komentár „mucko, si ten najkrajší synček“ s pusinkovým smajlíkom nie je práve to, čím by si rád okorenil svoj profil.

7. Svrbia ťa gule. Prakticky stále. Keď si sám, tak si ich poškrabkáš a je to ok, ale skús niečo také na verejnosti… Tie pohľady sú ozaj na nezaplatenie.

ArtCaveManiac / EMEFKA

8. Ako si už dávno zistil, smradľavé nohy nemajú na frajerku práve afrodiziakálne účinky. Celý deň makáš, na konci dňa netúžiš po ničom inom, len si vyložiť nohy pred telkou… NEEXISTUJE. Najprv si ich musíš umyť a relax sa skončil. 

9. Ak nepiješ, si divný. Nie každý chlap musí holdovať alkoholu, no keď si na oslave nedáš, hneď sa hrnú komentáre o tom, čo si to za chlapa, keď si ani pivko nedáš. Ako keby to bolo symbolom mužnosti, ešte dva dni po piatkovej noci vygrgávať pivným dychom abecedu. 

10. Na rande sa očakáva, že budeš platiť. Na prvom, druhom aj na sedemdesiatom. Veď si chlap, tak sa čiň. 

11. Nemôžeš si spievať v aute, pokiaľ nie si sám. Vraj je to ženská záležitosť, vraj chlapi také nemôžu…

ArtCaveManiac / EMEFKA

12. Keď treba použiť silu, si muž, musíš to urobiť ty! A ideálne okamžite! Či je piatok a či sviatok, či máš niečo rozrobené, či treba otvoriť zavárané uhorky alebo zmontovať stoličku… proste nastúp! Hneď a zaraz!

13. Holenie intímnych partií je boj. Nie je to len obyčajný úkon, ide o precíznu prácu. Jeden náhly pohyb a komplikácie sú na svete. 

14. Vzrušenie na verejnosti nepripadá v úvahu. Niet horšieho pocitu, ako keď kamoš dole stojí sťa sám vojak v poli a smeje sa ti do ksichtu. Ideálne na kúpalisku, tam je to úplne najlepšie. 

ArtCaveManiac / EMEFKA

15. Si pravdepodobne jediný, kto chodí so smeťami. Isteže, nie je to nič dramaticky náročné, ale komu sa chce? A prečo sa musí chcieť práve tebe? Odpoveď je jasná…

16. Si vrah hmyzu. Aj keď sa bojíš hmyzu. Aj keď by si práve robil radšej čokoľvek iné, pokojne si pichol špendlíkom do oka a nechal si na gule nacúvať traktor, ako naháňať monštruózneho sršňa papučou… ale si chlap. Tak proste musíš. 

17. Nepravidelné zarastanie na brade je na slučku. Chceš vyzerať ako sebavedomý muž, namiesto toho vyzeráš jak chuj. Kde-tu máš tiché miestečko s jedným chlpom, vôkol ktorého dobré dva centimetre nerastie proste nič. A hádaj, kde ti vyraší vyrážka?!

ArtCaveManiac / EMEFKA

18. Keď si chorý, preháňaš. Môžeš pokojne aj skapať, kvôli fáme o mužskom „soplíku“ ťa nikto nebude brať vážne. 

19. Šoféruješ. Vždy. Keď sa ide do baru a alkohol tečie prúdom, ty si smutne v rohu sŕkaš kofolu a decentne hundreš, ako to celé nie je fér.

20. Muži neplačú. Ani pri filmoch. Ani pri tých, v ktorých zomierajú psy… a ak náhodou predsa len jedna slza ubzikne, treba zapierať, zapierať a zapierať. 

21. Milovníci voľných treniek majú o starosť naviac. Leňošenie pri telke sa razom mení na prebeh mínovým poľom a treba dávať pozor, aby z niektorého otvoru náhodou nevyskočil ten, ktorého meno sa nevyslovuje. Z toho by rodina rozhodne nebola nadšená.

ArtCaveManiac / EMEFKA


Reagujte!
Grr Grr
4
Grr
Fuuj Fuuj
27
Fuuj
Fňuk Fňuk
7
Fňuk
Jeej Jeej
3
Jeej
Uups Uups
5
Uups
Haha Haha
165
Haha
Woow Woow
5
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Umelkyňa vymenila úlohy ľudí a zvierat. Jej mrazivé ilustrácie nedostaneš z hlavy

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME