Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Pondelok 27.3.2023
sk
Alena
cz
Dita
, Ditta

22-ročný mladík po necelom roku prišiel o vodičský preukaz, šoféroval s viac ako dvomi promile

Vodiči pri druhom závažnom porušení pravidiel cestnej premávky alebo prekročení rýchlosti sa budú musieť podrobiť rehabilitačnému programu.


Polícia obvinila z prečinu ohrozenia pod vplyvom návykovej látky 22-ročného mladíka z okresu Trenčín, ktorý pri rannej dopravnej kontrole nafúkal viac ako dve promile. Informovala o tom trenčianska krajská polícia na sociálnej sieti.

Policajti vodiča za volantom Audi A8 zastavili na Bratislavskej ulici v Trenčíne. „Na výzvu policajta mladý vodič dobrovoľne vykonal dychovú skúšku s výsledkom merania 1,11 mg/l, čo predstavuje 2,31 promile. Opakovaná dychová skúška po dvadsiatich minútach ukázala hodnotu 2,04 promile,“ uviedla polícia s tým, že vodič skončil v policajnej cele.

VODIČÁK NEMÁ ANI ROK A JAZDIL S VIAC AKO DVOMA PROMILE🤬🍺🥃➡️Napriek všetkým výzvam a upozorneniam, napriek všetkým…

Posted by Polícia SR – Trenčiansky kraj on Tuesday, January 31, 2023

Mladík je pritom držiteľom vodičského oprávnenia necelý rok. „Mladí vodiči nesmú zabúdať na to, že pri druhom závažnom porušení pravidiel cestnej premávky alebo prekročení rýchlosti sa budú musieť podrobiť rehabilitačnému programu, doškoľovaciemu kurzu a preskúšaniu odbornej spôsobilosti,“ dodala polícia.


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje