Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Sobota 4.2.2023
sk
Veronika
cz
Jarmila

23-ročný mladík nikdy nebol na rande. Rozhodol sa nájsť si priateľku pomocou billboardu

Už sa mu aj ozvalo niekoľko záujemkýň.


Nájsť si priateľa či priateľku je niekedy ohromná fuška. Nie každý má skrátka talent na flirtovanie a tí, ktorí sú napríklad introvertnejší, si partnerov hľadajú ťažšie. Ako píše portál LADbible, podobným prípadom je aj 23-ročný Ed Chapman z anglického Leedsu.

Ten počas svojho života nebol na žiadnom rande, hoci skúšal šťastie aj prostredníctvom rôznych online zoznamiek. Napokon sa ale rozhodol skúsiť nájsť priateľku pomerne originálnym spôsobom. Vytvoril obrovský billboard so svojou podobizňou. „Poďte so mnou na rande,“ píše sa na ňom. V spodnej časti zároveň záujemkyne nájdu mailovú adresu, na ktorú sa môžu ozývať.

Ozvalo sa hneď niekoľko slečien

„Rozhodol som sa vyskúšať niečo iné. Myslel som si, že mať vlastný billboard by bol dobrý spôsob, ako sa stretnúť s ľuďmi,“ vysvetlil Ed. Dodal, že vytvoriť daný billboard nebolo vôbec jednoduché. Mal totiž problém nájsť firmu, ktorá by bola ochotná ho vyrobiť.

Napokon sa to však podarilo a Ed dostal povolenie využiť billboard po dobu jedného týždňa. Prezradil tiež, že keď sa o billboarde dozvedela jeho rodina, bola v poriadnom šoku.

rande, single, nezadaný, billboard, kuriozity, vzťahy, láska, zoznamka
Shutterstock

„Dozvedeli sa to od iných ľudí, takže to bol pre nich šok. Považovali to za vtipné, ale sú radi, že sa snažím niekoho nájsť. Aj keď dosť netradičným spôsobom,“ povedal. Povedal tiež, že prvá záujemkyňa sa mu ozvala hneď v prvý deň, ako billboard vystavil.

Správ prišlo aj viac, pričom mu písali ženy vo veku 18 až 48 rokov. Z nich ostal v kontakte so štyrmi ženami, s ktorými plánuje zájsť na schôdzku. Takže jeho nevšedný projekt sa napokon stretol s úspechom!


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem najmä o filmoch a seriáloch, ale cudzie mi nie sú ani články z oblasti krimi, záhad, umenia, vedy, zaujímavosti z histórie a vlastne všetkého, čo má potenciál zaujať čitateľa a rozšíriť jeho obzory. Zameriavam sa aj na písanie článkov s virálnym potenciálom
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť