Neatraktívne veci, ktoré sa dejú v posteli každému z nás

Lebo sme prosto ľudia…

Zdroj: pixabay.com

Okrem toho, že zaparkovať svoje pozadie na partnerov ksicht pri šesťdesiatdeviatke je občas nemožné bez toho, aby si mu pätou nevybila celý spodný rad zubov, je sex plný ešte aj mnohých iných nechutných a neatraktívnych vecí.

1. Keď mu dávaš fajku a začneš sopliť. Áno, to sa stáva. Vlastne skoro zakaždým.

2. Takže zakaždým, keď chceš naňho zvodne hodiť očkom a skontrolovať, ako sa mu tvoj výkon páči, musíš najprv potiahnuť nosom, aby tvoja „nudla“ neskončila… no na tej jeho „nudli“.

3. Keď si musíš odkašľať.

4. Alebo ešte lepšie – keď mu práve v tom najlepšom chceš zanôtiť niečo vzrušujúce do uška a namiesto tvojho normálneho hlasu z teba vyjde čosi medzi opitým drevorubačom a prefajčeným kamionistom. Fakt sexy.

5. A potom celý zvyšok súlože čušíš ako voš pod chrastou, pretože sa bojíš, čo za skvostný zhluk tónov by z teba zase vypadol.

6. Keď ani za svet nedokážeš otvoriť kondóm. Lebo dlhé nechty sú síce fajn, ale okrem toho, že každá tvoja debata s niekým novým začína vetou „a ako si utieraš riť?“ to má ešte aj množstvo iných nevýhod.

Rihanna Nails GIF - Find & Share on GIPHY

7. Už ste skúšali sex s masážnym olejom na koženej sedačke? Nie? Tak to ani nerobte. Fakt to nie je fajn.

8. Keď si namiesto orgazmu poriadne tresneš nohu o rám postele a ešte ďalších dvadsať minút vidíš pred očami hviezdičky a bránu do pekiel.

9. Keď ti ten „jeden“ pohár vínka dodal trošku viac sebavedomia, ako by sa patrilo a ty razom zabudneš, že nie si hviezda filmov pre dospelých a tvoje kosti nie sú pelendreky. V preklade – chceš skúsiť niečo veľmi odvážne a až príliš neskoro ti dopne, že orálny sex je nemožný, keď pri tom visíš zo stropu.

10. Keď máte obaja chuť na rannú rýchlovku a vtom jednému z vás zazvoní budík. Hlavou vám prebehnú šéfove spotené pazuchy natrepané v obleku, ktorý bol príliš drahý na to, že mu je o tri čísla menší, a chuť je oficiálne preč.

11. Áno, sex v sprche je sexy. Vo filmoch. V realite? V realite sa to sk*rvene šmýka.

12. Poznanie tohto roku – nie, záves od sprchy neudrží celú tvoju telesnú hmotnosť, keď padáš na hubu.

Shower Finger Guns GIF - Find & Share on GIPHY

13. Ani voda v oku nie je dvakrát príjemná.

14. Sme fakt jediní, komu v sprche vždy začne treba cikať?

15. Chcete spolu pozerať porno, ale obaja sa hanbíte nejaké vybrať a odhaliť tým vaše tajné fantázie.

16. No a potom ten druhý povie: „No tak povedz, čo máš rád.“ A ty by si v tej chvíli radšej aj ďalšie dve hodiny pozeral na súlož zmutovaných slimákov na nedojedenom chlebe s paštétou, ako priznal, čo ťa v skutočnosti vzrušuje.

17. Chcete mať sex uprostred noci, ale potichu, aby ste náhodou nezobudili spolubývajúcich. V tom najlepšom však začujete otváranie dverí, šúchanie papúč smerom ku kuchyni a tak prestanete, so zatajeným dychom na seba čumíte ako teľce na nové vráta a ty cítiš, ako v tebe mäkne.

18. Robiť niekomu striptíz v reálnom živote je neuveriteľne trápny pocit.

Riker GIF - Find & Share on GIPHY

19. Ešte trápnejšie je, keď zistíš, že si zabudla zatiahnuť závesy a bývate na druhom.

20. Niekedy nie je čas na poriadnu sprchu pred oným aktom, tak sa len rýchlo opláchneš v umývadle a utrieš do toaleťáku…

21. …a ten sa ti tam, samozrejme, rozmočí, ostanú tam nejaké divné žmolky a ty zase vyzeráš, akoby si týždeň sprchu nevidela.

22. Keď ten druhý urobí niečo totálne neprípustné, ako že ťa napríklad pri orálnom sexe počastuje nejakou gigantickou slinou, a je za to na seba neuveriteľne hrdý. Lebo očividne mu jeho bývala frajerka akosi zabudla povedať, že mať obrovský zelený chrcheľ na klitorise nie je práve to, čo si žena predstavuje pod pojmom dobrý orálny sex.

23. Keď sa feši urobí skôr ako ty a zakončí celý akt vetou: „Nabudúce ti to vynahradím.“ A ty vieš, že to sa nikdy nestane…

24. A na záver – keď musíš ísť uprostred na záchod, lebo ti bolo treba už počas úvodnej „poďme sa túliť“ fázy, ale nechcela si pokaziť atmosféru.

Rachel Bilson GIF - Find & Share on GIPHY


Reagujte!
Grr Grr
1
Grr
Fuuj Fuuj
17
Fuuj
Fňuk Fňuk
3
Fňuk
Jeej Jeej
1
Jeej
Uups Uups
3
Uups
Haha Haha
50
Haha
Woow Woow
2
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
10 filmov, ktorým štúdiá príliš nedôverovali, no nakoniec sa z nich stali obrovské hity

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME